Bgra dziękuję, że zamieściłaś informację. Ja miałam obłęd z tymi szczeniczkami z lasu.
Na razie Tofik to najgrzeczniejszy psiak w dt. Bardzo ułożony w stosunku do innych piesków, bawi się , jest przyjazny. Opiekunka daje mu jedzenie do klatki , która jest cały czas otwarta a Tofik sam decyduje kiedy do niej wejść.
Widać ,że lubi klatkę bo sam tam wchodzi jak chce odpocząć.Na Opiekunkę się cieszy ale Ona wie ,że musi obserwować jego reakcje.
Oby tak zostało.