Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Agnieszka 103 wpłaciła 10 zł na konto maleństw . Dziękuję:)
  2. Ewa Marta przelała na konto psiaków 30 zł i 101 zł. Zwróciłam Pani Karolinie 100 zł -30 zł transport i 70 zł hotelowanie i czip dla Majuni. Dla Isi i Roja został więc 31 zł. Dziękuję:)
  3. Z pewnością, nie wiem kiedy to się stało ale jest zanik bicepsa i tricepsa więc to nie jest świeża sprawa.
  4. Isia ma pęknięty guz stawu łokciowego. Zanik bicepsa i tricepsa. Operacja konieczna.
  5. Pipi jest urocza. Ma może rok , może nawet nie. 6-7 kg , bidunia malutka.
  6. Jutro rano pojadę. Córka jest chora ale trudno nie ma wyjścia , pojedziemy.
  7. Biedny, chudy mały psiak:( Solo:(
  8. W schronisku masa nowych, małych psiaków:(
  9. Dziękuję wysłałam pw.
  10. Nikt się nie zgłosił do pomocy w przywiezieniu surowicy:( Nie wiem co robić:( Oddam za paliwo tylko proszę o pomoc.
  11. MALWA to jest konieczne żeby mieć surowicę. Nie daj Boże jak coś się dzieje i nie ma czym ratować . Dopiero dwa szczeniaczki w ds chorowały, też trzeba było je ratować, rodzeństwo dostało zapobiegawczo surowicę. Teraz też trzy szczyle dostają Canglob zapobiegawczo. Nie mam już nic , wszystko poszło, musi być zapas. Ja mogę nie mieć w lodówce jedzenia ale surowicę zawsze muszę mieć.
  12. Nie, nie ma tam miski . Jedzenie jest wstawiane tylko w momencie karmienia .
  13. Elu kochana spokojnie , będę w Krakowie. Zadzwonię do Ciebie w przyszłym tygodniu.
  14. Bgra dziękuję, że zamieściłaś informację. Ja miałam obłęd z tymi szczeniczkami z lasu. Na razie Tofik to najgrzeczniejszy psiak w dt. Bardzo ułożony w stosunku do innych piesków, bawi się , jest przyjazny. Opiekunka daje mu jedzenie do klatki , która jest cały czas otwarta a Tofik sam decyduje kiedy do niej wejść. Widać ,że lubi klatkę bo sam tam wchodzi jak chce odpocząć.Na Opiekunkę się cieszy ale Ona wie ,że musi obserwować jego reakcje. Oby tak zostało.
×
×
  • Create New...