Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Elu dziękuję. To są te , które już były pokazane. Nadia nie ma stopki. Widać to na zdjęciu.
  2. Elu ja się w końcu muszę tego nauczyć. Z albumu umiem wklejać z MMS-ów i maili nie:(
  3. Malutki Gizmo, młodziutki , cudny:(
  4. Przekochany, mały psiak. Nazwałam go Wolt.
  5. Z albumu umiem wklejać zdjęcia.
  6. Mały, przestraszony Krówek:( Młodziutki, śliczny.
  7. Wiem Elu jak to jest. Budzi się człowiek w środku nocy i żałuje ,że obudził....Nie można się uwolnić od własnych myśli. Lepiej nie wiedzieć, lepiej nie myśleć.
  8. Pipi się udało:)
  9. Elu kochana dziękuję Ci. Przepraszam, że zadręczam.
  10. Ewciu dziękuję. Więcej zdjęć wysłałam na maila. Ta sunia to Flora, jej towarzyszka to Nadia. Nadia nie ma stopy w tylnej łapce.
  11. Opiekunka nie będzie tu pisała bo ma na głowie psiaki i z czasem krucho. Ja wszystko przekazuję i mam nadzieję, że będą to tylko dobre wieści. Zdjęcia będą :)
  12. Dziękuję:) Coś mi ta matematyka nie wyszła:) Zapomniałam o tabletkach:)
  13. Na konto wpłynęło 50 zł od Poker , 20 zł od Niesiowatej i 10 zł od Agnieszki103. Przeznaczę to na surowicę. Dziękuję:)
  14. Niestety są inne biedaki:(
  15. Niunia też już w ds. Adoptowała ją wolontariuszka.
  16. Pipi ma dom:) Posłałam zdjecia elik.
  17. Codziennie rozmawiamy. Na razie bez zmian. Boję się pisać, że jest grzeczny żeby to nie zostało źle odebrane. Jednak jak nazwać dobre zachowanie, posłuszeństwo? Nie warczy, nie hałasuje, wykonuje polecenia, nie dokucza innym psom.
  18. Wróciłyśmy. Zapłaciłam 700 zł , przyjmują złotówki. 4321 koron.
×
×
  • Create New...