-
Posts
11533 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isiak
-
Maleńka roczna Pysia - już szczęśiwa, bo ma wspaniały DS
Isiak replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Melduję się na wątku, bardzo się cieszę, że malutka dostała szansę. W chwili obecnej nie jestem w stanie pomóc finansowo, zarżnęla mnie dopłata do C.O. za ubiegły rok :( -
Płakać się chce :((((
-
Zapraszam na bazarek biżyteryjny na potrzeby psiaków pod opieką ewu. Na bazarku biżuteria zrobiona ze szlachetnych materiałów oraz widelczyki do ciasta.
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
Isiak replied to elik's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek na pomoc psiakom ewu: -
Zapraszam na bazarek:
-
Odebrałam, piękne fanty i pięknie zrobione zdjęcia :) Wysyłka będzie od Ciebie?
-
Podam maila na priv :)
-
Mogę pomóc wirtualnie, tzn. założyć wątek, prowadzić i rozliczyć go, ale bez wysyłki fantów. Jeśli taka pomoc może być, to się zgłaszam.
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
Isiak replied to elik's topic in Już w nowym domu
Grzywacze od kilku lat widuję w mieście, na osiedlach, wcześniej żyły na obrzeżach miasta, na skraju lasu. Cóż, takie czasy, świat coraz bardziej zurbanizowany i dzikie zwierzęta mają coraz mniej przestrzeni dla siebie, muszą się dostosować :( Grzywacze od balkonów i dachów wolą drzewa. Raz byłam świadkiem, jak biedny grzywacz siedział przy tych zwłokach swego towarzysza. To już nawet zwłoki nie były, tylko plama na asfalcie i trochę piór. Za każdym razem, kiedy nadjeżdżał samochód, gołą odlatywał na drzewo, a zaraz potem wracał z powrotem. Poryczałam się wtedy okropnie, do dzisiaj mam mokre oczy, kiedy to wspominam. -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
Isiak replied to elik's topic in Już w nowym domu
Zdecydowanie większe :) -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
Isiak replied to elik's topic in Już w nowym domu
U nas sporo grzywaczy, trzymają się w parach. -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
Isiak replied to elik's topic in Już w nowym domu
Ptaszki na zdjęciu małe bardzo, trudno rozszyfrować... ale czy to przypadkiem nie gołębie grzywacze? -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
Isiak replied to elik's topic in Już w nowym domu
Cudowne zdjęcia! Jaka Benia śliczna... -
Niesamowita metamorfoza!
-
Jak tak czytam o perypetiach Pokerka, do dochodzę do wniosku, że bycie domem tymczasowym to bardzo wymagająca praca na więcej niż pełen etat, bo całodobowo. Ileż trzeba mieć sił (i fizycznych, i psychicznych) aby temu podołać. A jak już człowiek da radę, psa "wyremontuje" zdrowotnie i wyprostuje psychikę, to wtedy trzeba go oddać do nowego domu. Chyba nie dałabym rady... Szczerze podziwiam wszystkie osoby dające DT zwierzakom.
-
Biedny maluszek :(
-
IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!
Isiak replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
Ja też jestem za tym domkiem dla Igi - wierzę w doświadczenie, rozum i instynkt Poker. Poza tym do takiego domu pasuje właśnie taki starszy, stateczny piesek. A 70 lat to przecież dzisiaj nie jest żaden dramat chyba, zwłaszcza, że Pani w świetnej formie, jak oceniła Poker. Mam sąsiadów osiemdziesięciolatków regularnie śmigających na rowerach kilkudziesięciokilometrowe trasy i chodzących po górach, i sąsiadkę sześćdziesięciolatkę, dla której wyjście po zakupy jest wyczynem porównywalnym do wyprawy na Mount Everest. Nie można generalizować, że dany wiek już człowieka eliminuje. Moja mama ma 94 lata i dba o psa, karmi, jedynie na spacerki ja muszę z sunią dreptać. -
IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!
Isiak replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
To się porobiło... A tak już było optymistycznie...