Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Moja sunia jest całe życie na Encortonie (6 lat) i nie brudzi. Więcej wody piła i częściej sikała na początku podawania leku, później chyba organizm się przyzwyczaił, bo wróciła do normy. Zmniejszenie dawki powinno pomóc na te kłopoty...
  2. Greta cudowna, te uszyska cudne i spojrzenie...
  3. Zapraszam na bazarek na spłatę długów za leczenie zwierząt Zwierzęcej Arkadii:
  4. Z całego serca zapraszam na bazarek pomocowy dla Fundacji Zwierzęca Arkadia, na spłatę długów za leczenie psów i kotów trafiających pod opiekę dziewczyn. Na bazarku rękodzieło - jedyne, niepowtarzalne kartki, wykonane w pojedynczych egzemplarzach, oraz książeczka-album na zdjęcia pupila i aparaty telefoniczne.
  5. Kochani, najnowsze wieści z FB: Charlie i Biały Kieł MAJĄ DOM!!!
  6. To znaczy, że Struś miał szansę a adopcję, która została wstrzymana i pies pojedzie do hotelu? Bo nie bardzo zrozumiałam. Jeśli coś pokręciłam, to przepraszam. A Sasanka cudniasta! Czy Rysa też będzie miała swój wątek?
  7. Spędziłam z seterami na wystawach 12 lat i wierzcie mi, w Axelu setera nigdy nie było widać :))) Za to goldena sporo:)
  8. Setery to 14 lat mojego życia i kocham je ogromnie:)
  9. Bliżej mu do goldena niż do setera. Deklaruję 30 zł jednorazowo.
  10. Dziękuję bardzo, już mam, perełka1 ma na bazarku :) Prace LeCoyotte zwalają mnie z nóg... Oczu oderwać nie można. Cuda!
  11. Wydaje mi się, że na którymś bazarku mignęła mi książka "Prezydent Kaczyński" czy coś w tym rodzaju, wtedy nie zwróciłam specjalnej uwagi, a teraz miałabym dla kogo kupić, tylko nie potrafię odnaleźć - help! Uzdolnionych plastycznie to na dogo chyba nie brakuje, pamiętam, że były już piękne obrazki i rysunki na bazarku, pozazdrościć talentów. Ja niestety tylko haftem "maluję" i to z różnym skutkiem.
  12. Wątek spadł, więc podnoszę.
  13. Jej, ale tych bid... W Zwierzęcej Arkadii w Pszczynie też multum kotów... Ja przygarnęłam kotkę z lecznicy. Idę zajrzeć na Pokerowy bazarek.
  14. Chciałabym zrobić bazarek na Fundację Zwierzęca Arkadia, ale ta fundacja "żyje" głównie na FB, na dogo marnie z ich wątkiem, nic tam się nie dzieje: W związku z tym mam pytanie, czy mogę robić taki bazarek? Czy lepiej na konkretnego psa z innego wątku?
  15. Ja nie śpię, ale nie oglądam meczu. Szukam wzoru sznaucera miniaturowego do wyhaftowania dla naszego pana doktora. No i myślami jestem przy Karolci i jej przeprowadzce :)
  16. Przykro się czyta, że nie wydadzą do adopcji sześcioletniego psa (myślę o tym yorkowatym), bo jest się za starym. W pseudo nikt nie pyta o wiek, tylko o kasę, i każdemu szczeniaka sprzedadzą. A tak ogólnie to poczułam się winna, że mam zwierzęta, skoro według niektórych powinnam się już owinąć prześcieradłem i udać w stronę cmentarza...
  17. Skojarzyły mi się te dwie sunie z Arkadii, widziałam je na FB, i wrzuciłam - ale o szczegóły to trzeba by dziewczyn z fundacji pytać. Jest tam też filmik z nimi... Faktycznie pewnie zbyt młode i energiczne dla Pani... Poszukam jeszcze w innym miejscu starszej suni.
×
×
  • Create New...