Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Możesz podrzucić link do FB? Udostępnię u siebie. Kobieta z pracy teraz kupiła jack russel teriera i trochę ludzi się zakręciło na jego punkcie, podoba się ta rasa :) Może sunia wzbudzi zainteresowanie.
  2. Transport we wtorek. Też jestem ciekawa charakteru, ale na poczciwego psiaka wygląda.
  3. Też zwróciłam uwagę, ale myślałam, że może jestem przewrażliwiona i mi się wydaje.
  4. Dziękuję za danie szansy psiaczkowi! Deklaruję stałą 20 zł plus 50 zł dodatkowo jednorazowo na początek.
  5. Jest inny, to prawda, ale ma taki ujmujący wyraz pyszczka, jak Quatro :) Szkoda mi go. Zresztą, wszystkich szkoda :(
  6. Jakie fantastyczne zdjęcia, przepiękne! I zwierzaki cudne...
  7. To prawda, piękny! Ale widziałam tam na zdjęciach też takiego białego łaciatego, też jest cudny i taki smutny.
  8. Ja przeważnie w Dzień Kota wrzucam wiersze Pana Klimka na bloga :) To kotki lato spędzają na wsi, a zimę w bloku?
  9. Ha ha :) Przed chwilą na swoim blogu zamieściłam bardzo podobne życzenia :) Koty masz piękne! A wnusio już taki duży chłopak! https://donka66.blogspot.com/2021/02/swiatowy-dzien-kota.html
  10. Loluś - cukiereczek :))))
  11. Jednym słowem będzie kobita miała zorganizowaną siatkę dealerów. Dobrze się urządziła.
  12. Zadowolona z tego, że dowiedziałam się, o co biega z tym Zwierzyńcem, bo nie słyszałam. Ale absolutnie niezadowolona z tego, czego się dowiedziałam. To jakiś koszmar!!! W głowie się nie mieści!
×
×
  • Create New...