-
Posts
11533 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isiak
-
Jakie fantastyczne zdjęcia, przepiękne! I zwierzaki cudne...
-
Ja przeważnie w Dzień Kota wrzucam wiersze Pana Klimka na bloga :) To kotki lato spędzają na wsi, a zimę w bloku?
-
Ha ha :) Przed chwilą na swoim blogu zamieściłam bardzo podobne życzenia :) Koty masz piękne! A wnusio już taki duży chłopak! https://donka66.blogspot.com/2021/02/swiatowy-dzien-kota.html
-
Loluś - cukiereczek :))))