Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Znalazłam na FB, ale potem szukałam jej ogłoszeń na olx, żeby móc podesłać Ci linka
  2. Grupa Westy do adopcji na FB: https://www.facebook.com/WestyDoAdopcji Proszę ją tam ogłosić, albo podać mi jakieś namiary kontaktowe do ogłoszenia, to wrzucę.
  3. I tak niechaj będzie, amen!
  4. Jejku, jakie cudne kolorki, ta srebrna cudna Ja nie mam cierpliwości do takich wyplatanek
  5. U nas w Action już w październiku były świąteczne dekoracje A ja od trzech dni produkuję świąteczne zestawy, które mają być gotowe na 10 listopada. Na razie okleiłam pudełka i kartki, teraz muszę je wszystkie ozdobić, termin napięty, ale na razie mam przesyt i muszę odsapnąć do jutra. Zrobiłam sobie przerwę od świątecznych klimatów i walczę z albumem dziecięcym, też "na już".
  6. Czy w lewym uchu Odyna coś się nie dzieje? Trzyma je tak opuszczone w bok, jakby go bolało. A co z szarym?
  7. Witam się na wątku z zaproszenia Toli. Niestety na razie nie mogę wspomóc finansowo, jestem zadeklarowana na dogo i poza nim, a dodatkowo wydaję jeszcze co miesiąc ponad 300 zł na karmę dla kotów
  8. No ja niekoniecznie. Bo pakując się na kolana przeszkadza, a nawet wręcz uniemożliwia mi pracę. Jest więc szansa, że znajdzie się jeszcze ktoś taki jak ja, odpowiedni dla kitki. A śliczna jest bestyjka
  9. Pomyślałam dokładnie to samo, ale miejsca i kasy brak
  10. Muszę się dokładnie przyjrzeć takiemu bazarkowi, jak, z czym i dlaczego by móc w przyszłości pomagać w ten sposób.
  11. To ja w takim razie przenoszę swoją deklarację na sunię. Miałam bardzo podobną "owczareczkę" odpiętą z łańcucha, tyle, że moja była agresorką 30 zł stałej.
  12. Czy na ukraińskie szczeniaki nadal wpłacać? Gdyby nie trzeba było, to przerzuciłabym swoją deklarację na tę sunię.
  13. Ogólnie zgadzam się z Poker i jestem za wszelkimi adopcjami, ale to zdanie konfirm31 jest bardzo ważne.
  14. Melduję się na wątku, niestety bez deklaracji
  15. Święte słowa! Jakby co, to ja też się dorzucę, bo tym razem się spóźniłam.
×
×
  • Create New...