Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Bardzo trudno Jest nas coraz mniej. Odchodzą cudowne osoby o wielkich sercach.
  2. Napisałam w sensie, że "była" na dogo. Bo już jej na forum nie ma, poszła na FB.
  3. Czy przypadkiem cancer to nie była Danuta P.?
  4. Czy przypadkiem cancer to nie była Danusia P.?
  5. Może to kwestia metrażu. Mam małe mieszkanie i kotkom trudno wydzielić własne rewiry. Gdybym miała mieszkanie z 70 metrów, to "podzieliłyby" je sobie i schodziłyby sobie z oczu i tyle. A mam 37 metrów Cały dzień potrafi być dobrze, a wieczorem wojna. Od miesiąca mam Feliway w dyfuzorze i jest trochę lepiej.
  6. Skopiowałam z ogłoszenia Alaskan i dałam na Wujka Franka na całą Polskę. Opłacone na 4 tygodnie. https://www.wujekfranek.pl/0,22,0,0,0,0,0,0,210841,cudny-wolfik-w-typie-szpica-do-adopcji,0,0,ogloszenie,ogloszenia.html
  7. 7 kotów? Jakim cudem żyją w zgodzie? Ja mam dwa i tłuką się codziennie
  8. Czy gdzieś zachowało się jakieś jego ogłoszenie, żeby skopiować tekst i namiary? Wrzuciłabym na Wujka Franka...
  9. Rety, płaczę ze szczęścia!!!! Jaki podobny do Runo! Te domowe zdjęcia Runo pewnie zwróciły uwagę Państwa
  10. U mnie też rudy by się znalazł
  11. Może wet zabrał się za robotę i mu nie wyszło. Mój nowy rudy nabytek ma 1 ząb, ktory prawdopodobnie będzie do usunięcia w przyszłości, ale moje wetki się za to nie biorą, tylko wyślą mnie do stomatologa. Podobno kocie kości (więc i szczęki) są jak sitko, korzenie zębów mocno w nich siedzą, a korona zęba bardzo łatwo się ułamuje i korzeń zostaje. Stomatolog ma specjalne narzędzia do odsuwania dziąseł, zwykły wet nie.
  12. Jego strata. To taki wspaniały pies. Bardzo, bardzo przypomina mi naszą Azę. Też była z łańcucha od budy i czegoś, co miało być chyba kojcem, a było klatką zbitą ze starych sztachet.
  13. Ojejusiu, trzymam, trzymam!!!! Runo kochany... obyś miał już w końcu dobry domek!
×
×
  • Create New...