Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Zrobiłam przelew na 40 zł z bazarku - wpłynął do mnie na razie tylko jeden przelew (od katarzyna09), ale nie czekam na drugi, tylko przelewam to, co już mam.
  2. Witam na wątku. No właśnie, ja też mam już deklaracje. Mogłabym jedynie bazarkiem wspomóc, ale mam do sprzedania tylko książki, które już były wystawiane i nikt ich nie kupił, więc marne szanse :(
  3. Ja czekam jeszcze na jeden przelew z bazarku, żeby przesłać całość - 70 zł.
  4. Jestem na zaproszenie łolkiee. Dobrze, że są bezpieczne, nakarmione i pozbyły się tych paskudnych kleszczy! Obawiam sie, że trudno będzie znaleźć domek "podwójny". Większośc ludzi nie rozumie, jakie to szczęście mieć dwa psy (lub więcej) i być członkiem sfory :)
  5. Śliczna buziuchna, zaznaczam wątek, przeczytam później, bo teraz już padam.
  6. Taka ślicznotka szybko znajdzie dom. Tylko nasuwa się pytanie - po jaką cho..rę jej mamusia miała szczeniaki?!
  7. Wielkie dzięki za te fotki. Są fantastyczne, Mała taka szczęśliwa!
  8. Bazarek książkowy uruchomiony, zapraszam serdecznie: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188779-Książki-KUP-TERAZ-na-dług-ON-ki-Małej-do-16.07.-do-23.00?p=15001948#post15001948[/URL] Proszę chociaż podrzucić czasem, bo ja teraz przez dwa tygodnie tylko wieczorem będę zaglądać na dogo.
  9. [quote name='Jaaga'] Prawie każda niesterylizowana suka w wieku 6-8 lat ma guzy. Operacja usuwania guzów, badanie ich, czy nie są złosliwe, robienie RTG, czy nie ma przerzutów na narządy wewnętrzne, to dopiero jest stres.[/QUOTE] Żadna z naszych sześciu suk nie miała guza, chociaż nie były sterylizowane. Jedna zachorowała na ropomacicze :( i po sterylce odeszła za TM.
  10. Byłoby dobrze, gdyby domki biorące psy po takim kosztownym leczeniu partycypowały chociaż odrobinę w kosztach... W każdym bądź razie ja adoptując takiego psa czułabym się to tego zobowiązana wiedząc, że takich potrzebujących psów jest dużo, a pieniądze dobrym dogomaniackim duszyczkom nie rosną na drzewach. Nie twierdzę, że ma być musowo, tak tylko sobie myślę, że byłoby fajnie, gdyby wszyscy czuli taką "moralną" potrzebę częściowego chociaż zwrotu kosztów. Przygotuję bazarek książkowy, jak tylko będę miała sprawny komp w domu, bo teraz piszę z pracy.
  11. Zrobiłam dla Trotterka przelew 50 zł - 23 z bazarku i parę złotych od siebie :)
  12. Trocio śliczny, uśmiechnięty, szczęśliwy i ZDROWY! Hurra! :multi: A ja dzisiaj dostałam cudną niespodziankę :loveu: Piękne podziękowanie za pomoc ze zdjęciem Trotterka. Wiecie, tak strasznie się tym wzruszyłam, że się poryczałam jak przedszkolak chociaż stara, siwa baba jestem. Bo przecież tak niewiele zrobiłam, skromne bazarki, z których dochód był bardzo niewielki :oops: I zalegam jeszcze z jednym przelewem z bazarku książkowego, ale czekam jeszcze na jedną wpłatę. Jak dojdzie, to dorzucę jeszcze coś od siebie i zrobię przelew.
  13. Jak można oddać psa, bo się znudził? Dzieci też oddadzą, jak będą rozrabiać? Finansowo nie dam rady, mam stałe deklaracje i adopcję wirtualną, i jeszcze dwie pożyczki teraz spłacam :roll:
  14. Zrobiłam przelew na 45 zł z mojego zakończonego książkowego bazarku.
  15. Cudownie!!!!!! Ja przez niego spać nie mogłam, a w pracy zamiast skupić się na cyferkach, tylko myślałam o nim. U nas na osiedlu jest baaardzo podobny do niego pies, tylko o wilczastym umaszczeniu. Też potężne, dostojne, zrównoważone psisko, taki prawdziwy wierny towarzysz. I Brooklyn też najpewniej taki właśnie jest!
  16. Tak straszliwie jest mi go żal :(
  17. Co za wspaniałe psisko! Trzymam kciuki za powodzenie ogłoszeń... Tylko tyle mogę zrobić :(
  18. Cieszę się, że paka doszła, że się wszystko podoba i polecam się na przyszłość :)
  19. Ależ niunia śliczna! Prawdziwa perełka do cichego, spokojnego domu.
  20. Oby tylko nie miał tasiemca :( Tego chyba bardzo trudno się pozbyć...
  21. Ułaaaa! Jaka ona piękna! Simbiku, ciocia Isiak przesłała niespodziankę dla Ciebie ;) Bądź grzeczną dziewczynką i podziel się z kolegą :cool3:
  22. Z niepokojem czekam na wieści z wizyty u weta. Jestem też ciekawa, czy psiaczek został odebrany kochającemu właścicielowi w wyniku interwencji, czy został porzucony i biedny maluch musiał sam walczyć o przeżycie :( Ale tego pewnie w schronisku nie wiedzą.
×
×
  • Create New...