Uffff, przeczytałam wątek od początku.... Trafiłam tu dzięki bazarkowi [B]ronji[/B]. Suczka jest prześliczna, przegrzeczna i ma ogromne szczęście, że trafiła na odpowiednich ludziów :)
Zrobię bazarek dla niej z haftowanymi zakładkami, tylko trochę to potrwa, bo muszę je naprodukować. Myślę, że w poniedziałek już coś będę mieć. Tylko jak zbierać pieniądze - na swoje konto i przekazać całość na konto Vivy, czy od razu na konto fundacji i czekać na potwierdzenie tu na wątku, że wpłata wpłynęła? Jeśli w ogóle ktoś kupi te zakładki...