Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Zapraszam na bazarek dla Wafelka [url]http://www.dogomania.pl/threads/177113-KsiAE-A-ki-o-kwiatach-i-bransoletki-dla-staruszka-z-jednostki-do-15-01-do-22-00?p=13835550#post13835550[/url]
  2. [quote name='Ewa Marta']A ja chciałam nieśmiało zapytać Isiak, czy nie zrobiłaby jeszcze jednego bazarku z zakładkami?[/QUOTE] Będzie kolejny haftowany bazarek, z zakładkami, kartkami walentynkowymi i może jeszcze zdążę jakiś breloczek i magnes na lodówkę. Dziś dostałam paczkę z takimi cacuszkami do haftowania :p
  3. Dzięki za wiadomość - trochę się przestraszyłam, że źle wpisałam może numer konta - ale jeśli wpłata jest, to wielka ulga. A sunia jest fantastyczna :)
  4. A moja wpłata 100 zł nie dotarła? Za bazarek z zakładkami...
  5. Poszło 100 zł dla Simbi - nazbierało się na bazarku dzięki kochanym cioteczkom :)
  6. Głaski na dobranoc dla Simbi :) Przekochana morduchna :)
  7. Przepraszam za podwójny post, dogo mi się zawiesiło :/
  8. Dotarły już pieniążki z bazarku od cioteczki eski i zrobiłam przelew (Aldona L.) na 55 zł. Jutro powinien być na emirowym koncie.
  9. Dotarły pieniążki od cioteczki eski z bazarku i zrobiłam już przelew (Aldona L.) na 55 zł. Jutro powinien być na emirowym koncie.
  10. Teraz tutaj trafiłam, przez bazarek... Koszmar! Pamiętacie film z Charlesem Bronsonem "Mściciel"? Oj, przydałby się taki... Deklaruję miesięcznie 20 zł i bazarki. Zaraz zrobię przelew.
  11. Podejrzewam, że dla tego Zespołu Przyjaciół Zwierząt ważniejsze są rozgrywki międzypartyjne niż zwierzęta.
  12. Zakończył się mój bazarek dla psiaków Emira, będzie z niego 55 zł :)
  13. Jaaga, możesz podrzucić jakiś link do Fuksika?
  14. Ja się juz w nim zakochałam, bez względu na jego wielkość :) To tak żartem, ale rzeczywiście dla ludzi wielkość psiaka jest istotna.
  15. Skontaktuję się dzisiaj z moimi wetami, za 3 godziny idziemy na rtg, mogłabym ogłoszenie w lecznicy powiesić, ale muszę wiedzieć konkrety, w jakim stanie jest ta suczka, bo jeśli z pseudo, to może wymagać długiego leczenia.
  16. Cudownie ogląda się takie zdjęcia i czyta takie wiadomości.
  17. Szczeniorki dzikuski, nie ma sie co dziwić, w takich warunkach. Ale ten staruszek bardzo chwycił mnie za serce :-(:-(:-( A wszystko rozbija się o kasę, której ciągle brak:roll: Na razie deklaruję 10 zł, może później uda mi się deklarację zwiększyć albo jakieś wpłaty jednorazowe dorzucić.
  18. Piękny pies! Co za bydlak tak go zostawił!
  19. Też się cieszę! Ja też za każdym razem boję się narkozy, tym bardziej, że moja psica ma za długie podniebienie, które wtedy się zapada i ją dusi. Musi zawsze być intubowana. Do tego kardiomiopatia :( A nerki to chyba dość długo i trudno się leczy?
  20. Trzymam kciuki za staruszkę Rudzię... Wiem, jak musisz to przeżywać :( A co do obiecanego mojego bazarku dla Simony - trochę to trwało, ale wreszcie jest: [url]http://www.dogomania.pl/threads/174802-HAFTY-Isiaka-zakA-adki-dla-Simony-do-11-12-do-22-00?p=13616137#post13616137[/url] Zapraszam!
  21. Ależ one są słodkie! Mozna je wszystkie schrupać :)
  22. Dzięki pomocy Diany79 udało mi się uruchomić bazarkowy wątek. Zapraszam i proszę czasem w wolnej chwili podrzucić w górę ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/174584-Kasetka-na-biA-u-i-wkA-ad-do-niej-na-FundacjAE-Emir-i-psy-ze-Strzemieszyc-do-4-12?p=13590762#post13590762[/url]
  23. Uffff, przeczytałam wątek od początku.... Trafiłam tu dzięki bazarkowi [B]ronji[/B]. Suczka jest prześliczna, przegrzeczna i ma ogromne szczęście, że trafiła na odpowiednich ludziów :) Zrobię bazarek dla niej z haftowanymi zakładkami, tylko trochę to potrwa, bo muszę je naprodukować. Myślę, że w poniedziałek już coś będę mieć. Tylko jak zbierać pieniądze - na swoje konto i przekazać całość na konto Vivy, czy od razu na konto fundacji i czekać na potwierdzenie tu na wątku, że wpłata wpłynęła? Jeśli w ogóle ktoś kupi te zakładki...
×
×
  • Create New...