Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Podnoszę mordeczkę... 6 kwietnia to już blisko. Oby wszystko się powiodło.
  2. Już przygotowuję bazarek filmowy - sporo pozycji - dochód ogólnie będzie na psiaki Jaagi, na Sonię, Barego, ona sama najlepiej wie, jak podzielić. Nie mam za bardzo doświadczenia z ustalaniem ceny :oops: ale coś wymyślę - czyli pewnie "zmałpuję" z innego bazarku ;)
  3. Breloczki też będą, oczywiście świnkowe :)
  4. Z hafcików mam na razie tylko kartkę na Dzień Matki, jakieś komunijne też postaram się udziubać. Ale książki mam superowe, w doskonałym stanie, grubaśne, wydane przez Muzę i Reader's Digest. Tylko nie wiem, jaką cenę dać. One drogie były, nawet ponad 200 zł.
  5. Jaaga - to Bary też u Ciebie? Przepraszam, że nie przeczytałam całego jego wątku, ale dorwałam się na dogo po kilku dniach braku netu i staram się jakoś "na skróty" nadrobić zaległości. Mam już też aparat i zrobione zdjęcia - wystawię obiecany bazarek filmowy.
  6. Taki piękny, iście reprezentacyjny pies - i żadnego telefonu?
  7. Nie zapomnielim o Simbiku - tylko netu nie mielim... Czy u Simbika duże braki finansowe?
  8. Jeśli uda mi się wskrzesić do życia aparat fotograficzny, to zrobię bazarek filmowy dla Soni.
  9. Jaka ona piękna! I jakie radosne uśmiechnięte pysio!
  10. Chyba zejdę na zawał czytając ten wątek. W moim wieku to wielce prawdopodobne :roll: To straszne, że nie ma sposobu, żeby złapać te psinę. Straszliwie frustrujaca sytuacja. Bo przecież chce się pomóc psicy, a ona tego nie rozumie i broni się, jak tylko może :-(
  11. Podnoszę wątek. Ale zupełnie nie wiem, co doradzić, nie mam żadnego doświadczenia.
  12. Oby wszystkie psiaki miały szczęście znaleźć takie domki... Wiem, wiem, cuda nie zdarzają się tak często.
  13. Pewnie przydałoby się jej jakieś podstawowe szkolenie.
  14. Poczytam w domu wieczorem, teraz juz z pracy wychodzę. Biedna psinka. Może ktoś ją z auta wywalił...
  15. :loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi: Jak fajnie się chłopakowi ułożyło dzięki cioteczkom!
  16. Kochany staruszek, będzie tęsknił jakiś czas, Twoja mama była dla niego wytęsknionym przez wiele lat "własnym osobistym ludziem", który go nie przepędzał, tylko kochał i kogo on mógł całym swym serduszkiem pokochać.
  17. A ja mam jeszcze pytanie do Jaagi - kasę przelewać na Twoje konto czy na to podane w pierwszym poście? Mysle, że chyba na Twoje, ale wolę się upewnić.
  18. Trafiłam na wątek z wątku Wafelka - będę dalej wpłacać po 10 zł miesięcznie, jak na Wafelka. Nie dam rady więcej, bo wpłacam na 3 psiaki, moja osobista sucz kosztuje mnie około 400 zł miesięcznie (leki), a nie mam zarabiającego męża :evil_lol: Postaram się też o bazarki, ale moje "wytwory" potrzebują niestety trochę czasu na powstanie :oops:
  19. To wieści niemal jak bajka! Cudownie! :loveu:
  20. [quote name='Randa']To jest pokaz uwielbienia Simbi dla Ronji, pokaz wielce udany i szczery.[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu:
  21. W tym kagańcu Simbik wygląda jak hokeista :evil_lol:
  22. Zapisuję wątek i podnoszę.
×
×
  • Create New...