Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Byłoby super, gdyby znalazł się odpowiedni dla niej dom :) Trzymam kciuki.
  2. Kurcze, i on z Orzesza jest? Moja rodzina stamtąd pochodzi... wstyd mi normalnie :shake: Przeleję 50 zł dla maluszka.
  3. Zapraszam na kolejny bazarek dla Małej: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/185594-Wielkie-skandale-i-katastrofy-dla-ONki-Małej-do-23.05-do-23.00?p=14677297#post14677297[/URL]
  4. Ciocia Isiak zdrowsza, bo psiak wygrzewa ją w łóżeczku :evil_lol: A co do Krzyczek, to ja też myślałam, że są już definitywnie zamknięte :roll:
  5. Dziękuję za życzenia i pozdrawiam cioteczki, a dla Trotterka podwójne mizianko!
  6. Szkoda, że nie mam chałupy z ogródkiem, bo Bary byłby już u mnie.
  7. Przesłałam jeszcze 15 zł z bazarku :)
  8. Witam Trocia i cioteczki i zapraszam na nowy bazarek książkowy dla niego: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/185346-Książki-na-dług-Trottera-do-22.05.-do-23.00?p=14652513#post14652513[/URL]
  9. Świetna wiadomość! Ale jeszcze sterylka czeka Simbika...
  10. Poszedł przelew na 72 zł z mojego haftowanego bazarku :)
  11. Brawo Trocio! A przy okazji: poszedł przelew na 60 zł z książkowego bazarku :)
  12. Zakończył się mój bazarek, będzie z niego 67 zł. Ziarnko do ziarnka...
  13. Biedna Ania. Wiosna, kwitną tulipany, pachną azalie, a Ona choruje :shake: Zakończył się mój książkowy bazarek, z którego będzie 60 zl dla Trotterka - dzięki cioteczce Randzie, która kupiła prawie 3 kg historii i kultury :loveu: Dziękujemy, Randa!
  14. Ale super wiadomość! Trzymam mocno kciuki, żeby wszystko poszło OK i żeby Bary i jego nowi Państwo byli z siebie nawzajem zadowoleni i żeby się pokochali :)
  15. Melduję sie na wątku na zaproszenie cioteczki Brysio. Niestety, nie wspomogę deklaracją - mam już dwie stałe i jedną adopcję wirtualną :roll: Chyba, że jakiś bazarek... To taki piękny, dostojny pies, i tak strasznie los się z nim obszedł :shake: Nie zasłużył na to biedak.
  16. Wysłałam 10 zł za bieżący miesiąc - ale kopiowałam przelew i w treści mam, że to z bazarku :wallbash: a to jest normalna deklarowana wpłata. Sorki za zamieszanie :oops:
  17. [quote name='Jola+Rani+Sari']Dla wszystkich, którzy pomagają wyzdrowieć Trotterkowi :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/289/ecba78c8d86ab22bmed.jpg[/IMG][/URL] Zdjecie z sadu. Tak było wczoraj... i znowu będzie ;)[/QUOTE] Ale pięęęęknie!
  18. Bardzo prawdopodobne, że do końca życia będzie kuleć po wysiłku. Ale to i tak cud, że udało się łapę uratować.
  19. Ja też codziennie zaglądam... A filmik jest cudowny, Barni taki na nim szczęśliwy :)
  20. Pewnie będzie już można, sądząc po tym, jak Simbik na filmikach szaleje ;)
  21. W górę Trotterku i zdrowiej szybciutko! I od Twojej opiekunki też choróbska odganiaj!
  22. Przeczytałam wątek - sunia cudna, przypomina mi cudowną Mambę mojej przyjaciółki. Dogi są bardzo wrażliwymi psami, to takie łagodne, kochające olbrzymy, które słabszemu krzywdy nie pozwolą zrobić, i ogromnie przywiązane do swoich ludziów. Wyobrażam sobie, jaka ona jest przerażona i stęskniona za swoim domem!
×
×
  • Create New...