-
Posts
11533 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isiak
-
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ja jestem z Pszczyny, ale niestety nie pomogę - jestem totalnie uwiązana pomiędzy domem (mama) a pracą, nawet do sklepu pędzę biegusiem. I samochodu nie mam. Może rzeczywiście na jedzonko mała dałaby się jakoś skusić na wejście do sklepu? -
Ale sie cieszę!!!!
-
NASZ MIESIO MA DOM :-). I oby przestał nawiewać....
Isiak replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Oczyska nieziemskie :) I jaka lisia kita! -
Jak wygląda sytuacja finansowa Małej obecnie? Czy jeszcze dużo zostało do spłaty?
-
Azja - Bianca... "Królowa Śniegu" ma wspaniały dom :-)
Isiak replied to Mantis's topic in Już w nowym domu
O matko, jaka słodka śmietankowa morduchna :) -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Sądzę, że to ten psiak... oby to był on, i szczęśliwie wrócił do domu! Dowiedziałam się, że jednej babce z Goczałkowic zaginął biały pudel miniatura z uciętym ogonem, 3 miesiące temu. Szukali go, w Punkcie też, ale do dziś nie znaleźli. To był psiak znajda, ale był u nich juz dość długo. Ktoś zostawił otwartą furtkę i poszedł... Zdarzało mu się już, ale zawsze wracał, a tym razem nie. -
Azja - Bianca... "Królowa Śniegu" ma wspaniały dom :-)
Isiak replied to Mantis's topic in Już w nowym domu
Ona jest cudowna, i zasługuje na cudowny domek, gdzie znajdzie spokój i miłość. -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
No tak, o tej porze trochę głupio dzwonić... -
Piękny pies, kurcze, że ja też malutkiego domku nie mam :(
-
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ojejku, jestem prawie pewna, że to ten psiak! Czy już ktoś się kontaktował z szukającymi? -
Azja - Bianca... "Królowa Śniegu" ma wspaniały dom :-)
Isiak replied to Mantis's topic in Już w nowym domu
Ronja, kolejna piękna księżniczka u Ciebie :loveu: Normalnie się zakochałam w sunieczce, chyba Simonka nie będzie zazdrosna? ;) -
Kielecka mordownia w Dyminach - początek końca gehenny zwierząt!
Isiak replied to kahoona's topic in Już w nowym domu
Mnie przyszedł link. Podrzuciłam link to petycji i do tego wątku na dwóch forach, na ktorych jestem: hafciarskim i scrapbookowym. Tam jest dużo miłośników zwierząt, liczę na to, że podpiszą. -
Kielecka mordownia w Dyminach - początek końca gehenny zwierząt!
Isiak replied to kahoona's topic in Już w nowym domu
Wstyd przyznać, ale o sytuacji w kielckim schronie dowiedziałam się dopiero z reportażu w Celowniku kilka dni temu. Dopiero potem trafiłam na wątek na dogo. To jest szok! Petycję podpisałam, uważnie będę śledzić dalszy rozwój wypadków. Jak dobrze, że tacy jak Wy są na tym podłym świecie! I chwała Wam za podjęcie decyzji o niezapowiedzianym nalocie. Podejrzewam, że gdyby nie to, nadal trwałaby ta zabawa w ciuciubabkę pomiędzy schronem, władzami miasta a miłośnikami zwierząt. -
Pilnie potrzebny DOM dla KaukazoBernardyno Coś, OROŃSKO k/Radomia
Isiak replied to ruru's topic in Już w nowym domu
Takie zjawiskowo piękne cudo szuka domu, a ludziska wolą iśc na giełdę kupić szczeniora z pudła i handlarzowi kabzę zapełnić :( -
NASZ MIESIO MA DOM :-). I oby przestał nawiewać....
Isiak replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Trafiłam tu przez bazarek, i jeśli macie jeszcze wolny kącik, to i ja przycupnę przy Mieszku. -
Karmiący szkielet... już nawet nie prosi o pomoc...
Isiak replied to lika1771's topic in Już w nowym domu
[quote name='ilon_n']wybaczcie, z innego portalu wklejam świeżuteńki apel :: [B]sunia porzucona w lesie, w szoku-szuka domu! Wwa/prześlij dalej!!![/B] [FONT=Arial][SIZE=2][B]Znaleziona, w ciężkim szoku , w lesie, razem z "wyprawką" (miskami, obrożą, świadectwem szczepienia, torbą do transportu zwierząt i reklamówką z suchą karmą) sunia pilnie szuka domu. Ma około roku, rozmiar większego kota, jest przemiła, ale wymaga wychowania. pilnie szuka domu - osoba, która ją znalazła sama ma już 3 psy i nie może długo jej zatrzymać! Prosimy o pomoc![/B] [COLOR=#0000ff]KONTAKT: [/COLOR] [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]506125248 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] szukamy Belli dobrego domu, z którego nikt już jej nie wyrzuci.....[/SIZE][/FONT] Jeżeli nie możesz adoptować Belli prosimy, prześlij wiadomość dalej.... [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/9023/bellacq.jpg[/IMG][/QUOTE] Ta biedna sunieczka wygląda jak miniaturowy owczarek belgijski :) A po świadectwie szczepienia nie mozna dojść do tego, kto jest "właścicielem"? Porzucenie chyba jest formą "niehumanitarnego traktowania" i podpada pod ustawę o ochronie zwierząt? -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='beataczl']czy szczepionke zdazylyscie kupic i podac, czy jak to wyglada ?....[/QUOTE] Właśnie, też chciałabym wiedzieć. -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Kurcze blade :shake: Ktoś zrobił niedźwiedzią przysługę... Jedyna pomoc dla tych psów to były dziewczyny, a teraz co? marzy mi się "normalne" schronisko, z wolontariatem i jasnymi przepisami, a nie jakiś punkt bez żadnych zasad... -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
Isiak replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Poczęstowałam się banerkiem, ale denerwuje mnie to, że mogę mieć tylko dwa w sygnaturze i musiałam wywalić inny... Trudno... -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
A ja jestem ciekawa, czy surowica już dotarła i kto ją w tym Punkcie psiakom poda? Czy pracownicy pozwolą na to? Trochę mnie to martwi, ale Klaudus z ekipą pewnie coś na to poradzą, doświadczone są dziewczyny :) -
[quote name='BUDRYSEK']proszę osoby które dzwonią do powiatowego weta aby zaczęły w końcu coś robić, a nie siały tylko ferment bo być może zaniedługo będą miały je na sumieniu!!!!!! :crazyeye::crazyeye::crazyeye: O matko, co się dzieje????
-
Też szczerze tego życzę Zuli i Małgorzacie.
-
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
Isiak replied to erka's topic in Już w nowym domu
Cioteczki, w dzisiejszym Celowniku po Teleekspresie będzie reportaż o kieleckim schronie! -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Sorki za offa, ale w dziesiejszym Celowniku po Teleekspresie będzie reportaż o schronisku w Kielcach...