Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Ja jestem z Pszczyny, ale niestety nie pomogę - jestem totalnie uwiązana pomiędzy domem (mama) a pracą, nawet do sklepu pędzę biegusiem. I samochodu nie mam. Może rzeczywiście na jedzonko mała dałaby się jakoś skusić na wejście do sklepu?
  2. Ale sie cieszę!!!!
  3. Jakie one piękne, jak wszystkie charty zresztą :) Sama bym sie ustawiła w kolejce, ale nie mam świetnych warunków, tylko kanapę i mieszkanko wielkości szuflady :evil_lol:
  4. Oczyska nieziemskie :) I jaka lisia kita!
  5. Jak wygląda sytuacja finansowa Małej obecnie? Czy jeszcze dużo zostało do spłaty?
  6. O matko, jaka słodka śmietankowa morduchna :)
  7. Sądzę, że to ten psiak... oby to był on, i szczęśliwie wrócił do domu! Dowiedziałam się, że jednej babce z Goczałkowic zaginął biały pudel miniatura z uciętym ogonem, 3 miesiące temu. Szukali go, w Punkcie też, ale do dziś nie znaleźli. To był psiak znajda, ale był u nich juz dość długo. Ktoś zostawił otwartą furtkę i poszedł... Zdarzało mu się już, ale zawsze wracał, a tym razem nie.
  8. Ona jest cudowna, i zasługuje na cudowny domek, gdzie znajdzie spokój i miłość.
  9. No tak, o tej porze trochę głupio dzwonić...
  10. Piękny pies, kurcze, że ja też malutkiego domku nie mam :(
  11. Ojejku, jestem prawie pewna, że to ten psiak! Czy już ktoś się kontaktował z szukającymi?
  12. Ronja, kolejna piękna księżniczka u Ciebie :loveu: Normalnie się zakochałam w sunieczce, chyba Simonka nie będzie zazdrosna? ;)
  13. Mnie przyszedł link. Podrzuciłam link to petycji i do tego wątku na dwóch forach, na ktorych jestem: hafciarskim i scrapbookowym. Tam jest dużo miłośników zwierząt, liczę na to, że podpiszą.
  14. Wstyd przyznać, ale o sytuacji w kielckim schronie dowiedziałam się dopiero z reportażu w Celowniku kilka dni temu. Dopiero potem trafiłam na wątek na dogo. To jest szok! Petycję podpisałam, uważnie będę śledzić dalszy rozwój wypadków. Jak dobrze, że tacy jak Wy są na tym podłym świecie! I chwała Wam za podjęcie decyzji o niezapowiedzianym nalocie. Podejrzewam, że gdyby nie to, nadal trwałaby ta zabawa w ciuciubabkę pomiędzy schronem, władzami miasta a miłośnikami zwierząt.
  15. Takie zjawiskowo piękne cudo szuka domu, a ludziska wolą iśc na giełdę kupić szczeniora z pudła i handlarzowi kabzę zapełnić :(
  16. Trafiłam tu przez bazarek, i jeśli macie jeszcze wolny kącik, to i ja przycupnę przy Mieszku.
  17. [quote name='ilon_n']wybaczcie, z innego portalu wklejam świeżuteńki apel :: [B]sunia porzucona w lesie, w szoku-szuka domu! Wwa/prześlij dalej!!![/B] [FONT=Arial][SIZE=2][B]Znaleziona, w ciężkim szoku , w lesie, razem z "wyprawką" (miskami, obrożą, świadectwem szczepienia, torbą do transportu zwierząt i reklamówką z suchą karmą) sunia pilnie szuka domu. Ma około roku, rozmiar większego kota, jest przemiła, ale wymaga wychowania. pilnie szuka domu - osoba, która ją znalazła sama ma już 3 psy i nie może długo jej zatrzymać! Prosimy o pomoc![/B] [COLOR=#0000ff]KONTAKT: [/COLOR] [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]506125248 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] szukamy Belli dobrego domu, z którego nikt już jej nie wyrzuci.....[/SIZE][/FONT] Jeżeli nie możesz adoptować Belli prosimy, prześlij wiadomość dalej.... [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/9023/bellacq.jpg[/IMG][/QUOTE] Ta biedna sunieczka wygląda jak miniaturowy owczarek belgijski :) A po świadectwie szczepienia nie mozna dojść do tego, kto jest "właścicielem"? Porzucenie chyba jest formą "niehumanitarnego traktowania" i podpada pod ustawę o ochronie zwierząt?
  18. [quote name='beataczl']czy szczepionke zdazylyscie kupic i podac, czy jak to wyglada ?....[/QUOTE] Właśnie, też chciałabym wiedzieć.
  19. Kurcze blade :shake: Ktoś zrobił niedźwiedzią przysługę... Jedyna pomoc dla tych psów to były dziewczyny, a teraz co? marzy mi się "normalne" schronisko, z wolontariatem i jasnymi przepisami, a nie jakiś punkt bez żadnych zasad...
  20. Poczęstowałam się banerkiem, ale denerwuje mnie to, że mogę mieć tylko dwa w sygnaturze i musiałam wywalić inny... Trudno...
  21. A ja jestem ciekawa, czy surowica już dotarła i kto ją w tym Punkcie psiakom poda? Czy pracownicy pozwolą na to? Trochę mnie to martwi, ale Klaudus z ekipą pewnie coś na to poradzą, doświadczone są dziewczyny :)
  22. [quote name='BUDRYSEK']proszę osoby które dzwonią do powiatowego weta aby zaczęły w końcu coś robić, a nie siały tylko ferment bo być może zaniedługo będą miały je na sumieniu!!!!!! :crazyeye::crazyeye::crazyeye: O matko, co się dzieje????
  23. Też szczerze tego życzę Zuli i Małgorzacie.
  24. Cioteczki, w dzisiejszym Celowniku po Teleekspresie będzie reportaż o kieleckim schronie!
  25. Sorki za offa, ale w dziesiejszym Celowniku po Teleekspresie będzie reportaż o schronisku w Kielcach...
×
×
  • Create New...