-
Posts
11533 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isiak
-
POLA - młoda i kochana SZNAUCER mix - ma swój dom i KRÓLIKA :)
Isiak replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Cudowne wieści! Wszystkiego dobrego dla Poli i jej Ludziów :) -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
I dzisiaj się kończy mój bazarek na pszczyniaki :) -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
Isiak replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Tak, piękny happy end, ale ja i tak się poryczałam ze wzruszenia - nie zazdroszczę ronji takich rozstań, ja chyba nie dałabym rady jej oddać... -
Wyrzucony z samochodu Wiktor.Trafił do wspaniałego DS!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Jak tak dalej pójdzie, to lecznica z torbami pójdzie :roll: -
Wyrzucony z samochodu Wiktor.Trafił do wspaniałego DS!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ja też się melduję. -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Na konto Adriany B. -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='agniech_a']Proszę ponownie o pw z nr konta...[/QUOTE] Ja także czekam na potwierdzenie, czy wpłacać na to samo konto, co na surowicę. -
MIA- ONka z łańcucha zaczyna nowe życie w swoim domku :))
Isiak replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Dysplazję diagnozuje się ze zdjęcia rtg. Nie twierdzę, że Mia ją ma, tylko tak samo siada jak moja sunia, a to przecież o niczym złym nie świadczy :) Moja Isla to ciężki przypadek... -
MIA- ONka z łańcucha zaczyna nowe życie w swoim domku :))
Isiak replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Superowa sunieczka, Ty to masz szczęście do samych ślicznotek :loveu: Simonka przy niej wygląda jak grubiutki baleronik :evil_lol: Moja suka też tak siada i ma dysplazję stawów biodrowych :roll: A jak zobaczyłam foty z poprzedniego domu Mii, to zupełnie jak nasza Aza, też z podobnych warunków wzięta i z podobnych powodów była oddana - przenosiny do bloku, oczywiście bez psa, jak nikt suki nie kupi, to w ostateczności przecież jest siekierka... No i Aza nawet budy nie miała, i kojec malutki, tylko taką klatkę zbitą ze sztachet i łańcuch... -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Przed chwilą widziałam cudnego psa, do kolana, soczyście rudy z białą gwiazdką na karku, duże stojące uszy, wysokonożny, długa smukła szyja, taki trochę w typie psa faraona, miał czarną parcianą obrożę. Biegł od strony nowego kościoła przez osiedle koło Bajadery, przystawał, zastanawiał się, w którą stronę iść dalej, był zdezorientowany i przestraszony. Byłam z moją suką na dworze, chciałam go jakoś przywołać, ale jak tylko zobaczył, że się na niego patrzę, to podkulił ogon i przyspieszył, a jak nas mijał to szczeknął ostrzegawczo, ale tak ze strachu. Na skrzyżowaniu chodników przystanął, znów chwilkę się zastanowił i pognał w stronę rynku. Nie wiem, czy też wywalony z samochodu przez jakiegoś sk......na, czy się komuś zgubił. Nigdy wcześniej takiego cuda w okolicy nie widziałam. -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Czy pieniądze z bazarku mam przelać na to samo konto, co na surowicę? -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Kolejny psiak uratowany... Dzięki Wam :calus: -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
Isiak replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Też zaglądam, ale ludzia Soni ani widu, ani słychu. Dlatego, że za dużo je? :shake: Moja koleżanka miała doga i często słyszała na ulicy pytanie: - Ile to bydlę zeżre?! Odpowiadała: - Wiadro wody i kromkę chleba! Tak mi się tylko przypomniało, jak Jaaga pisała, że to jest powód, dla którego nie może znaleźć domku :-( -
Oby tak było! Byle nie do kojca...
-
POLA - młoda i kochana SZNAUCER mix - ma swój dom i KRÓLIKA :)
Isiak replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Śliczna dziewczynka, dobrze, że zdążyliście, zanim na świecie pojawiły się kolejne bezdomne bidy. -
Zapraszam na bazarek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/194523-Haftowane-zakładki-na-dług-ONki-Małej-do-23.10.-do-23.00?p=15542398#post15542398[/URL]
-
Uuuuu... a ja miałam nadzieję, że może już spłacone... Obiecałam zakładki na bazarek, więc zaraz założę.
-
Azja - Bianca... "Królowa Śniegu" ma wspaniały dom :-)
Isiak replied to Mantis's topic in Już w nowym domu
Ja zaglądam kilka razy dziennie do ślicznotki :) -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ludzie to jednak gnoje :angryy: Wstyd mi, że jestem człowiekiem :shake: Tymczasem zapraszam na bazarek dla pszczyniaków: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/194519-Haftowane-zakładki-na-pszczyńskie-długi-22.10.-godz.23.00?p=15541522#post15541522[/URL] -
Widziałam ogloszenie o zaginionym ON-ku, ale to chyba nie ten? [URL]http://www.wujekfranek.pl/0,0,0,0,0,12,zgubilem,0,22888,owczarek-niemiecki-6-7-lat-ciemny-podpalany,ogloszenie,ogloszenia.html[/URL] Nieeee, no pewnie, że nie ten, wystarczy na fotkę spojrzeć...
-
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Szykuję bazarek... -
[quote name='aisai']charciolom wielki dom niepotrzebny, tylko miejsce do wybiegania sie ;-) One w domu - poza tym ze troche miejsca zajmuja z racji wielkosci - nie sa bardzo wymagajace. Zeby tylko kanapa byla ;-) ;-) ;-)[/QUOTE] Zapewne :) Miałam dwie seterki, mamę z córką, im też w domu wystarczała tylko kanapa i mizianie :) No i dłuuuugie spacerki z wolnym hasaniem po łąkach. Ale ile się nasłuchałam od ludzi, że psy męczę trzymając je w bloku :( A wydaje mi się, że były o niebo szczęśliwsze od seterki z sąsiedniej ulicy, która całe życie spędziła w kojcu i tylko od święta była na chwilę wypuszczana.