-
Posts
11533 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isiak
-
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Dzieci były z wujkiem szukać orzechów... A jeśli trafi do tej ciotki, to tam juz są psy, mają swoją benię i jakieś przygarnięte bidy wyrzucone z samochodów. Mają serce do zwierząt i chociaż uważają, ża mają ich już dość, to nie odmówią przyjęcia sierotki, tym bardziej, że od rodziny. A maluch naprawdę miał szczęście, zaraz biedactwo uczepiło się ludziów i nie odeszło, czuł, że to dla niego jedyny ratunek :( Mama dzieci (pracujemy razem) wściekała się, jak dzieci do niej zadzwoniły i prosiły o zgodę na zatrzymanie pieska. A ja jej zaraz powiedziałam, że powinna być z chłopców dumna, że są wrażliwi i czuli na nieszczęście, że chcą pomóc, a nie olewają. No i trochę ją to miło połaskotało :) -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Dzieci, które go znalazły w lesie uprosiły mamę i psiak jest na razie u nich. Ale nie wróżę mu tam długiego pobytu, bo cytat: "sra, gryzie, piszczy, będzie niszczył"... Mama już mnie pytała, kto w Pszczynie [B]tresuje[/B] takie małe psy, żeby go czegoś nauczyć. Ale myślę, że nie trzeba mu szukać domu. Psiaczek zapewne pojedzie do ich ciotki na wieś. Tam miałby dobrze, bo to dobrzy i zapsieni ludzie. -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
A ja tylko powiem, że wczoraj w lesie koło Pszczyny znaleziono szczeniaka, tak na moje oko około 10 tygodni. Mokry, cały się trząsł z zimna. Sam tam nie przyszedł ani sroce spod ogona nie wypadł. Ludzie to naprawdę sk......ny! -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Dużo :roll: Ale sama utylizacja wyszła drogo, bo to był wielki pies. -
O cieniu, taka kasa! :roll:
-
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
O matko! Tyle nowych bid? :( -
Zdaje się, że wszystkie surowice są po 5 ml.
-
Cudowne wieści! :multi: Dobrze, że sunie nie zostały rozdzielone :lol:
-
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Klaudus__'][I]Jedynie Nasz Rudy... Jemu kaska na leki by się przydała...[/I][/QUOTE] A Rodzynek? Ten czarny? -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Na pszczyńskim portalu piszą o tym wypadku, na który natknęła się Budrysek. Całkowity ruch na drodze przywrócono dopiero o 4 rano. -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Javena']Kora ,bardzo dziekujemy..... Podnosimy watek. POMOCY CIOTECZKI !!!!![/QUOTE] Myślę, że to chyba bez znaczenia, bo dziewczyny współpracują ze sobą. Ja wysłałam na konto mikoada. [FONT=Tahoma][COLOR=#3e3e3e][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][SIZE=6][B]Dziewczyny, co do tego transportu w lodzie to dowiedzcie się dokładnie, czy tak ma być. Bo moja wetka powiedziała wczoraj, że na ulotce warunki przechowywania to temperatura pokojowa, i że zamrażanie surowicy jest niewskazane. Ale upewnijcie się co i jak, bo gadałyśmy tak na szybko przez telefon i mogło jej się cos pokręcić.[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR] [/COLOR][/FONT] -
Dziewczyny, co do tego transportu w lodzie to dowiedzcie się dokładnie, czy tak ma być. Bo moja wetka powiedziała wczoraj, że na ulotce warunki przechowywania to temperatura pokojowa, i że zamrażanie surowicy jest niewskazane. Ale upewnijcie się co i jak, bo gadałyśmy tak na szybko przez telefon i mogło jej się cos pokręcić.
-
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='zuzlikowa'][B][COLOR=red]_ na 5 ampułek już mamy!!![/COLOR][/B] [B]_anonim a Wodzia...2 ampułki-100zł[/B] [B]_Bamboo...1 ampułka-50zł[/B] [B]_israel...1 ampułka-50zł[/B] [B]_Nevada...1 ampułka- 50zł[/B] Dziękujemy ogromnie!!!:loveu:[/QUOTE] I moja szósta ;) -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='mikoada']Na moim koncie już są pierwsze wpłaty od dusje wpłynęło 76,71 zł oraz od Aldony L z Pszczyny 50 zł. Isiak czy to przypadkiem od Ciebie wpłata??[/QUOTE] Tak, Aldona L. to ja. Ale jestem w szoku, dopiero co zrobiłam klik i już jest u Ciebie? :crazyeye: -
Poszło moje 50 zł... Rany, co za wypadek??
-
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Poszło moje zadeklarowane 50 zł, ale nie na konto Klaudii, na konto podane przez Avilię. -
A jak sąsiadka chciała dać 20 kg wór Royal Canin, to odmówili w punkcie, że nie trzeba im karmy :angryy: Na pszczyńskim wątku zadeklarowałam 50 zł, ale nie dostałam jeszcze numeru konta.
-
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
Isiak replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Jejusiu, jak ja kocham to suczydło!!! :loveu: -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Nie, nie dostałam jeszcze konta. Czy potrzebna pomoc w szukaniu? Siedzę w pracy, mogłabym podzwonić po lecznicach i popytać. Tylko jak z kupnem i transportem, bo to chyba w suchym lodzie musiałoby być transportowane, albo w jakiejś innej lodówce? -
Zadzwoniłam do swojej wetki - ona zadzwoni do swojej hurtowni i da mi zaraz znać. Tylko jaką surowicę Zula dostała? Caniserin czy tę zagraniczną?
-
Caniserin FHPL był w cenie około 40 zł za ampułkę 5 ml. Już go nie produkują, ale miał długi termin ważności i duże lecznice może mają jakiś zapas.
-
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Może warto poszukać polskiej surowicy? Już jej nie produkują, ale miała długą datę ważności, duże lecznice i kliniki mogą mieć jakiś zapas. Pytałam wetki, podobno była bardzo dobra i tańsza, około [B]40 zł za ampułkę 5 ml.[/B] Nazywa się [B]Caniserin FHPL. [/B]Za cenę 1 ampułki za 120 zł byłyby 3. -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Też proszę o numer konta. Jadę już na debecie, a wypłata będzie mocno okrojona, i nie mogę dużo dać, ale chociaż 50 zl przeleję. -
[quote name='Emigrantka']Zlapal mnie dzisiaj taki wku.....w ze wycofalam deklaracje z 3 psow (3 pack) niestety. Ide na bazarek, polukac.......[/QUOTE] O kurcze, nieźle coś musiało Cię wkurzyć!
-
Jestem na zaproszenie, ale w kieszeni pusto... Może w październiku coś wyskrobię, ale jednorazowo. A Śmieszek taki kochany jest!