Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Bardzo mi przykro z takiego obrotu sprawy :-( Biedna Bora... I jak się to czyta, to strach być DT - no bo przecież różnie zdarzyć się może :-(
  2. [quote name='ocelot']Będzie doniesienie na prokuraturę, na razie chcemy zabrać stamtąd psy.[/QUOTE] I skończy się jak zawsze, "niska szkodliwość społeczna czynu"...
  3. Jestem na zaproszenie - ale bez kasy :(
  4. A ja się nie umiem zalogować. Zresztą ostatni raz byłam tam wieeeki temu, bo tez nie umiem sie tam poruszać :shake:
  5. Historia tego psa jest naprawdę niesamowita, jak disneyowski familijny wyciskacz łez. Dzielny psiaczek, jak on musiał się gramolić po tych schodach! Moja sucz ma wszystkie cztery łapy, ale silną dysplazję i jest po dekapitacji, i muszę ją po schodach wnosić. Czasem próbuje sama sie wdrapywać, ale ciężko jej idzie. A Zafirek ma tylko trzy łapki i jeszcze gips...
  6. Ale wygody ma Myszka uszata :) i fajnego kolegę :)
  7. Zgroza! Przypomina mi się historia zagłodzonej suni z maluchami z Dąbrowy Górniczej, Nelly. Jej nie udało się już uratować, ale szum medialny, jaki wokół tej sprawy powstał (tv) spowodował szybkie znalezienie domków dla jej dzieci. Może w tym przypadku też zdałoby to egzamin. Mam nadzieję, że dla tej suni pomoc przyszła w porę i przeżyje.
  8. Oj fajny, fajny! Wszyscy się z tym zgadzamy! :)
  9. [quote name='Iv_']Elizko, zaglądam codziennie, tylko rzadko piszę, żeby nie wyjść na gadułę ;) Lubię Wasze wątki, więc obecna jestem na wszystkich :)[/QUOTE] To tak jak i ja - czytam wątki, śledzę, a się nie odzywam, bo mi głupio, że nie mogę pomóc. A historia Zafira jak bajka - koszmar ma szczęśliwe zakończenie :) Zdjęcie superaśne, aż mi się oczy spociły...
  10. W takim cudzie to tłumy powiny się zakochać!
  11. Klaudus, a czy wiadomo coś o przeszłości psiaka? Bo jakiś taki znajomy mi się wydaje...
  12. Śledzę wątek od początku, tylko się nie odzywam, bo uważam, że moje kłapanie paszczą, kiedy nie mogę realnie pomóc, żadnego pożytku nie wniesie. Ale teraz juz nie wytrzymałam, żeby nie powiedzieć, jak bardzo się cieszę z takiego obrotu sprawy i jak pełna podziwu i szacunku jestem dla Was , cioteczki. :Rose:
  13. A jak się mają finanse Małej? Dług nadal taki duży?
  14. Zakończył się mój kartkowy bazarek dla Małej, zebrało się parę groszy :) Zrobiłam przelew na 50 zl.
  15. Ale cudo! Piękny i młody, kawaler do wzięcia!
  16. Ja też się wzruszyłam! Boziu kochana, to tacy cudowni ludzie jeszcze na świecie są???
  17. [quote name='halbina']a czemu ja nie wiem, źe ma wątek?[/QUOTE] Bo podobno najciemniej jest pod latarnią :evil_lol:
  18. Śliczny ten radarowiec (uszy ma jak radary :)), tak mi się z łajką skojarzył... Oby szybko dom znalazł.
  19. [quote name='zuzlikowa']Może dziś jakieś konkretne informacje o beniutku przeczytamy... Jak długo ten benek jest w tym punkcie???[/QUOTE] Z tego, co pisała Klaudia, to gdzieś od początku września.
  20. Hej, to cudownie! Dziewczyny opiekujące się Szyszką, gdzie jesteście? Domek się zgłasza!
  21. Buuuuuuu :( :( :(
  22. Psiak cudnej urody i mlodziutki, mam nadzieję, że szybko znajdzie domek.
×
×
  • Create New...