Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. To bardzo przykre. Znali fakty, wiek psa. Zdecydowali się, i to po długim namyśle. A oddali szybko i chyba bez namysłu.
  2. [quote name='Kar0la']Wstrętne ciotki nic nie chcą ujawnić.[/QUOTE] A my tu szpony obgryzamy z ciekawości i niecierpliwości... No ale skoro to ma być niespodzianka, to musowo musi to być coś przyjemnego dla nas, a przede wszystkim dla Wafelka :) Czyżby ciepły domek?
  3. Pisz do cioteczki ronji. Simbi przebywa u niej.
  4. SUPER! To wielka szansa dla Simbi! Simbi jest jeszcze przed sterylką, ale będzie napewno wysterylizowana przed wydaniem do adopcji - prawda, cioteczki?
  5. Jaka rozradowana uśmiechnięta paszcza :evil_lol:
  6. [quote name='Randa']Ciotka Isiak to maszynka do robienia pieniędzy[/QUOTE] Oj, przydałaby mi się taka maszynka :evil_lol: Chyba każdemu, a szczególnie tutaj, na dogo :lol: A swoje powodzenie bazarek zawdzięcza Wam wszystkim, licytującym i podrzucającym wątek :lol: Dziękuję Wam :loveu: to wszystko dla ślicznej, kochanej Simbi, wypisz wymaluj naszej nieżyjącej Azy :loveu:
  7. [quote name='Cantadorra'] Wlasnie wasz kolnierz przypomnial mi adama slodowego :)[/QUOTE] Albo Pomysłowego Dobromira :) :) :)
  8. Ojej, nie wiadomo, dlaczego piszczała :roll: Ja ostatnio z moją łaciatą mało zawału nie dostałam, chciałam ją trochę przesunąć na kanapie i zaczęła piszczeć, strasznie się wystraszyłam, że ją uszkodziłam :nerwy:ale wetka powiedziała , że to raczej niemożliwe (moja sucz jest po dekapitacji kości udowej).
  9. A tymczasem na bazarku dla Ptysia niepotrzebnie narobiłam zamieszania i licytujący porezygnowali :( Chciałam lepiej, a wyszło jak zawsze :(
  10. Dlaczego w innych krajach można, a u nas nie? Kiedy widzę na Animal Planet, jak działa policja dla zwierząt i jakie tam są kary dla oprawców, to mam wrażenie, że Polska jest w tym temacie krajem Trzeciego Świata :(
  11. Bazarek dla Ptysia: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/178310-KsiAE-A-ki-trochAE-polityki-i-biA-u-dla-Ptysia-z-chlewa-do-30-01?p=13947002#post13947002[/URL] Klaudus, podaj mi na PW konto, na które mam wpłacić kaskę, jeśli ktoś coś kupi.
  12. OK, wystawię wszystko, co mam. Znalazłam jeszcze kartki ślubne wykonane techniką pergamano, zupełnie o nich zapomniałam.
  13. Dobre wieści, jeszcze Simbi będzie szaleć, oj będzie!
  14. Szkoda, że już nic nie mam na bazarek, poza biżuterią, która nie sprzedała się na poprzednich bazarkach, i trzema książkami z dziedziny... polityki :oops: To chyba nie pójdzie :shake:
  15. Z mojego bazarku dla Wafelka jest 65 zł, czekam tylko, aż wszystkie trzy przelewy wpłyną mi na konto. Na razie mam wpłatę od Agi76.
  16. Dla Simonki kochanej - mam słabość do ONków, pewnie dlatego, że kiedyś były w naszej rodzinie.
  17. Zgodnie z obietnicą złożoną cioteczkom - zrobiłam kolejny haftowany bazarek dla Simbi, z różnymi drobiazgami, które ostatnio udało mi się udłubać :lol: Zapraszam: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/177852-HAFTOWANY-bazar-na-leczenie-ONki-Simony-do-24-01?p=13906362#post13906362[/URL]
  18. Zakończył się mój bazarek dla Wafelka. Pieniądze pozbieram na swoje konto i zrobię jeden zbiorczy przelew dla Jaagi, OK?
  19. Pamiętają o staruszku, pamiętają... Ja się w nim normalnie zakochałam :loveu:
  20. Moja onka i seterka w wieku 8-9 miesięcy miały takie pomysły, żeby zjadac kupy. Gdzieś wyczytałam, że to może być brak aminokwasów i że trzeba psu dawać surowe żółtka i lekko "pachnącą" surową wołowinę, żeby te aminokwasy uzupełnić. Podaliśmy takie mięsne danie, i prawie natychmiast się skończyło. A żółtka nasze wszystkie psy dostają regularnie.
  21. Nie ma za co. Wafelek jest słodki, kocham takie staruszki, tak niewiele im potrzeba do szczęścia, wystarczy jedzonko, ciepełko, spokój i czułe mizianko :loveu:
×
×
  • Create New...