Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Z mojego bazarku na konto Luny wpłynęło 323,40 zł https://www.dogomania.com/forum/topic/357662-koniec-dodane-nowe-biografie-zespołów-muzycznych-jesień-idzie-dla-zamojskich-zwierzaków-luny-i-pikselka-do-241022-do-2100/#comments
  2. Na koncie fundacji jest 200,00. Wystaw proszę fakturę. 110,00 ja Ci zapłacę.
  3. Przelew na konto Onaa - 517,30 - 07.11.22. Są jeszcze jakieś nowe wpłaty na konto Zojki. Dzisiaj wieczorem rozliczę sunię do końca ale wpłaty są z różnymi imionami i muszę posprawdzać dla kogo faktycznie jest przelew.
  4. Bardzo mi przykro. Starość jest okrutna i nie ma na nią lekarstwa.
  5. W Kobyłce tak jak Czetka. Małgosiu - gratulacje! Szybko poszło.
  6. Zapraszamy na bazarek dla zamojskich piesków:
  7. Przelew zrobię jutro. Muszę jeszcze sprawdzić czy są nowe wpłaty. Mam przelewy od osób, które przeniosły swoje deklaracje na Lunę a w tytule Zojka i wcześniejsze psiaki.
  8. Tak Elu Staruszek ledwo chodzi, po wypadku. 16 letni - Łatuś już w DT, bardzo chory, po wstępnych badaniach. Brakuje pieniędzy na dalsze diagnozowanie i leczenie, na jedzenie :( - Psy do adopcji / znalezione - Dogomania
  9. Biedna Pastelka <*>. Młoda koteczka z ogromnym pechem.
  10. A ja uważam, że bez modów forum jest o wiele lepsze. Te sympatie modów, te bany za nic jednych osób a inni nietykalni.
  11. Ale nie nam decydować co komu jest potrzebne. Jeżeli właściciel ma taką wolę to OK.
  12. Ale Dogo to wiele działów a PWP jest tylko drobnym wycinkiem. Wpływy z reklam zapewniają godziwe zyski. Jestem na niedużym forum ogrodniczym na którym wyświetlają się reklamy i nic nie trzeba płacić. Na innym forum bez reklam ( mamy mniej niż 100 użytkowników ) opłata za serwer, domenę i wsparcie techniczne kosztuje mnie aktualnie 10,00 zł rocznie. W zeszłym roku było to 5 zł rocznie.
  13. Mnie się wydaje, że psy wyciągają ludzie dorośli, którzy mają świadomość, że nie zawsze uda się znaleźć dom. Ryzykując wyciągnięcie starego, wycofanego psa wiem, że mogę być za niego odpowiedzialna do końca jego życia. Ale czy to znaczy, że taki pies ma mieć zmarnowane życie od początku do końca? Jeżeli są osoby, które chcą pomagać takiemu zwierzakowi i mnie to jest ich własna wola. Nikt mnie nie przymusi do wydawania moich pieniędzy na psa, którego ktoś mi narzuci. Ani do współpracy z ludźmi, z którymi nie chcę mieć do czynienia.
×
×
  • Create New...