Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Niezależnie od szukania domu trzeba też zacząć zbierać deklaracje dla pieska. Szansa na znalezienie domu przed końcem stycznia jest niewielka. A przecież psiaka trzeba gdzieś umieścić. Ja na razie deklaruję 50 zł jednorazowo. Dzisiaj w Dzień dobry TVN były pokazane czarne koty . Materia trwał koło minuty. Sam program bez sensu ale ogłoszenie o kociakach Ciastku i Pralince jest umieszczone na stronie Czarny kot do adopcji - Dzień Dobry TVN
  2. Torebeczka się niektórym nie spodobała.
  3. Oczywiście. Nawet kredki dozwolone powinny być tylko w słusznych kolorach tzn. białe i czarne.
  4. Nie wiem czy Tyska) wyróżniła. Jeżeli nie to wyróżnij proszę a ja zwrócę kasę. Nic mi nie napisała.
  5. To Mta82 zrobiła kiermasz w swoim przedszkolu.
  6. O chyba nabrał nie tylko zimowego futerka.
  7. Luki bardzo z tego zadowolony. Gratulacje dla DS.
  8. Zapraszam na bazarek na spłatę kosztów weterynaryjnych połamanej suni <*> https://www.dogomania.com/forum/topic/358606-na-spłatę-długu-za-leczenie-połamanej-suni-każda-złotówka-się-liczy-i-jest-ogromnym-wsparciem-do-11012023-do-2200/ Cegiełki, fanty i możliwość zamówienia komina i mitenek robionych na drutach.
  9. Kalendarze piękne ale niestety nie na dogomanacką kieszeń.
  10. Nie zrobili USG? Straszne. Biedna sunia. Ja jeszcze nie wpłaciłam na konto ZEA. W takiej sytuacji chyba najlepiej jak wpłacę na konto siostry Themagdy.
  11. Panie Jurku - szczęśliwego Nowego Roku 2023. Życzymy dużo zdrowia, spokoju i wszelkiej pomyślności dla Państwa a Pchełce i Lucjuszowi długiego życia w tak wspaniałym domu.
×
×
  • Create New...