Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Sylwester to dla Hany straszny dzień. U nas strzelali od popołudnia do drugiej w nocy a ona potwornie boi się wystrzałów.
  2. Dopiero dzisiaj przeczytałam o tragicznym końcu kury. Bardzo mi przykro. Luna miała być takim miłym psem a tu takie okropne zachowanie.
  3. Trzymam kciuki za dobrą drogę.
  4. Udało się maluchowi. Zamiast coraz mniej psiaków i kociaków do ratowania mamy koszmarny ich wysyp. Co z tymi ludźmi?
  5. Psinka miewa się bardzo dobrze. Charakterek ma niestety. W Wigilię byłyśmy na spacerze i rzuciła się na Hanę. Nic sobie na szczęście nie zrobiły ale stres był.
  6. Bardzo dziękujemy i życzymy zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.
  7. Ale ogromna kwota. Chyba lepiej wpłacić bezpośrednio na konto Fundacji ZEA. Pomagam.pl zabiera chyba 6% kwoty.
  8. Podaj mi numer konta. Coś wyskrobię ze skarbonki.
  9. Ludzie są jednak denni.
  10. Nie znam. byłabym bardzo ostrożna z przekazywaniem psa w nieznane ręce.
  11. Z mojego bazarku dla Pikselka jest 463,60 zł https://www.dogomania.com/forum/topic/358016-pani-zima-z-mikołajem-idą-pod-rękę-dla-luny-pikselka-i-zwierzaków-pod-opieką-zea-do-191122-do-2100/
  12. Z mojego bazarku dla Luny wypadło 463,60 zł: https://www.dogomania.com/forum/topic/358016-pani-zima-z-mikołajem-idą-pod-rękę-dla-luny-pikselka-i-zwierzaków-pod-opieką-zea-do-191122-do-2100/
  13. ....
×
×
  • Create New...