Psinka miewa się bardzo dobrze. Charakterek ma niestety. W Wigilię byłyśmy na spacerze i rzuciła się
na Hanę. Nic sobie na szczęście nie zrobiły ale stres był.
Z mojego bazarku dla Pikselka jest 463,60 zł
https://www.dogomania.com/forum/topic/358016-pani-zima-z-mikołajem-idą-pod-rękę-dla-luny-pikselka-i-zwierzaków-pod-opieką-zea-do-191122-do-2100/
Z mojego bazarku dla Luny wypadło 463,60 zł:
https://www.dogomania.com/forum/topic/358016-pani-zima-z-mikołajem-idą-pod-rękę-dla-luny-pikselka-i-zwierzaków-pod-opieką-zea-do-191122-do-2100/