Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Jagna - umawiaj ją na kąpiel. Jak pozbędzie się smrodu to od razu poczuje się lepiej.
  2. Nie mam lajków. Bardzo dziękuję. Myślę, że nie powinnaś deklarować aż 25,00 zł. Wiem, że Ci bardzo trudno.
  3. Owszem. Grażka i ja staramy się wyciągać większe psy. One mają najgorzej.
  4. Nie wie co ją czeka. Szkoda, że nie możemy jej powiedzieć, że teraz już będzie dobrze. Nie ma założonej obróżki. Wszystko jest w torbie.
  5. Kwota 517,30 czeka w koszyku na kolejnego zamojskiego psiaka od Onaa.
  6. Rozliczenie: Stan konta :852,30 - Przekazane na konto Zojki - 26.09.22 .................................. Wpływy: 12466,40 Wydatki: 11614,10 ------------------------------- Konto Shili 0,00 - 26.09.22 Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom. Bez Was sunia odeszła by w schronisku.
  7. Mamy kolejne wpłaty. Agnieszka103- 5,00 - 09.09 helli - 50,00 - 09.09 ania75 - 15,00 - 12.09 Dulska - 20,00 - 16.09 Bardzo dziękujemy. ................. Na tym kończymy rozliczanie Zojki. Kolejne wpłaty będą w koszyku czekały na następnego pieska od Onaa.
  8. Bardzo się cieszymy. Zostań z nami na dłużej. Dzisiaj wielki dzień dla suni.
  9. Szkoda pieska. Był bardzo miły. <*>. Może przydadzą się mari23 i/lub kikou
×
×
  • Create New...