-
Posts
23536 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jo37
-
Wcale sobie nie radzi.
-
Piksel też był tak łapany.
-
Wkleiłam link do zbiórki na forum Kompostownik. Widzę już jedną wpłatę.
-
Wpłaciłam.
-
Jak tam Guziczek?
-
Ja również wysyłam dobre myśli. Przecież musi w końcu być lepiej.
-
Zdolną macie dziewczynkę. Bardzo współczuję kontuzji ręki. A Luśka powinna iść na kurs dobrych manier.
-
Zapraszam na bazarek dla zamojskich zwierzaków. https://www.dogomania.com/forum/topic/358016-pani-zima-z-mikołajem-idą-pod-rękę-dla-luny-pikselka-i-zwierzaków-pod-opieką-zea/
-
Zapraszam na bazarek dla zamojskich zwierzaków https://www.dogomania.com/forum/topic/358016-pani-zima-z-mikołajem-idą-pod-rękę-dla-luny-pikselka-i-zwierzaków-pod-opieką-zea/
-
Z mojego bazarku dla zwierzaków pod opieką ZEA przelałam na konto Fundacji 162,00 w dniu 09.11.22 https://www.dogomania.com/forum/topic/357662-koniec-dodane-nowe-biografie-zespołów-muzycznych-jesień-idzie-dla-zamojskich-zwierzaków-luny-i-pikselka-do-241022-do-2100/#comments