Jump to content
Dogomania

Dobermania

Members
  • Posts

    1304
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dobermania

  1. [quote name='kalinaM']autor:panienkabubu model:major tytuł:Psy też bawią sie w halloween. [IMG]http://images1.fotosik.pl/240/94024b8aac48f158.jpg[/IMG][/quote] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :D:D:D:D:D:D:D:D
  2. Słuchajcie, dzisiaj [COLOR=red]KRWAWIENIE Z LEWEJ DZIURKI USTAŁO! [/COLOR][COLOR=black]Alleluja! :mdleje: :mdleje: :mdleje: :mdleje: :mdleje: :mdleje: :mdleje:[/COLOR] Chyba na mszę dam... Czy tel. do dra Marczaka jest na tej stronie? Zadzwonię może do niego ejszcze dziś, nie będę czekac na wizytę na Woli, bo tam termin na grudzień dopiero:placz: Zaraz zdjęcia przetransferuję.
  3. Póki co, trzymam teraz Corgi z Węgrowa, 13-go ma zdjęcie szwów. Nie wiem, czy mama nie potrzebuje paru dni oddechu po wydaniu Corgi. No i ja sama mam dobka, który nie toleruje samców, musiałabym je zamykać w różnych częściach domu... Ale zobaczymy, jeśli nikt inny nie będzie mógł, to po oddaniu Corgi spytam mamy (bo sama nie mieszkam, wiecie, jak to jest:roll:)...
  4. Czy jest dla niego domek tymczasowy?
  5. Merda, merda. Niech ktoś zrobi [SIZE=4]ładny plakat [/SIZE][SIZE=2]adopcyjny, to ja rozwieszę na całym osiedlu domków jednorodzinnych.[/SIZE] Ze zdjęciem i adnotacją, że zdrowa, mała, spokojna, cicha, niekłopotliwa.
  6. No i wiecie, z tym prowizorycznym posłaniem to jest tak... Wyszykowałam jej koszyk z kocykiem w środku, ale nie chciała nawet na niego spojrzeć. Uwaliła się za to na mojej stercie ubrań. No dobrze. Połozyłam na nich kocyk (ten niebieski), bo uprany i myślałam, że może zapachy psa i kota jej przeszkadzają. Spodobał się. Albo po prostu lubi niebieski kolor:D
  7. No, w sumie:( Ale dla ludzi za darmo. zkoda, ze nie można psa ubezpieczyć. Shirrapeira - dziękuję, nawet 1 zł to będzie dużo, założyłam Lachsowi skarpetę na AFN, dopisek to "transfuzje dla dobka Dobermanii" (tak oryginalnie). Dziś czuje się lepiej, nawet nie zasmarkał podłogi (albo mama zmyła:/), tylko mu kropelka z dziurki zwisa. Nie chciał zjeść śniadania, co mnie bardzo zmartwiło, ale Denta Stixa zjadł, czyli po prostu wybrzydza.
  8. Eee, B[B][SIZE=6]R[/SIZE][/B]ATA :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D A ucho tylko takie było, no z małych prosiaczków nie robią. Corgi wcale to nie przeszkadzało, że wg was za duże:P Dzisiaj też siusiała, i to DWA RAZY:p:D Zaznaczyła też teren łapkami, wczoraj na podjeździe, dziś w ogródku, depcząc hederę (mama nie może się dowiedzieć:D). A no i co do czapek - jakakolwiek z jak najmniejszą antenką. A te kwiatki mogą być jaśniejsze, w każdym razie mama ma brązowy płaszcz a buty i torebkę czarną, więc myślałam, że szalik i czapka czarne z brązowymi kwiatkami by pasowały. Mama jeszcze nie wie, że to będzie komplet i z kwiatkami - to ma być niespodzianka, która zacheci ją do zgadzania się na częstsze tymczasy:>:>:> Ależ ja podstępna jestem *evil grin*
  9. [quote name='Agama']DOBERMANIA dowiedzialam sie od psich dawcow ,ze pies nie moze oddac krwi dla danego psa-to nie tak jak u ludzi [/quote] To beznadziejnie:/ Matko, 180 zł:crazyeye: Kora - Corgi jest po operacjach i sterylizacji, u mnie dochodzi do siebie.
  10. No, pierwszego dnia mnie martwiła, nie jadła, nie załatwiała się. Tylko troche wody wychłeptała. Dziś zjadła, wypróżniła się i macha ogonkiem, najbardziej polubiła... mojego brata, co nawet zauważyła moja mama:crazyeye: Ciągle się do niego łasi:)
  11. Wejdź na [url]www.sterylizacje.pl[/url]
  12. Heeeeeeeeeeeeeeeej...............
  13. Od wczoraj gościmy Corgi:) [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/SSA43816.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/SSA43817.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/SSA43818.jpg[/IMG] I mój Stróż kochany, broni ogrodu :loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/straznik.jpg[/IMG]
  14. No, dziewczyny, gdzie jesteście?:cool3: Corgi spożywa właśnie świński ogonek:) Mamie obiecałam szalik od Pućki:eviltong: [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/SSA43816.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/SSA43817.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/SSA43818.jpg[/IMG]
  15. Oczywiście! Moje oba przygarnięte zostały jako dorosłe, ukształtowane osobniki o nieznanej przeszłości, pierwszy kot, po 2 latach pies i żyją w zgodzie. To od NAS zależy, jakie stosunki między nimi zapanują. Zazwyczaj pies jest żywszy i bardziej chętny do zabawy, ale kot z kolei może się zawsze schować wysoko czy po prostu psa ignorować. Ja bym zaryzykowała stwierdzenie, że TO Z DWOMA PSAMI JEST TRUDNIEJ! :)
  16. Nie ma, tylko decyzje właścicieli i obsługi. W Szwecji można psa wszedzie wziąć, nawet do centrum handlowego. Faaajnie.
  17. Ojaaaa, cóż za słodziachy!!!:loveu: :loveu: :loveu: Dołączam do grona fanów! Brązowe noski górą! :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  18. Ale to jest samiec:) Kastrat. Oba przygarnięte:):loveu: :loveu: :loveu:
  19. Jaki on ma ładny nosek, taki jasny:loveu: Kocham brązowe noski:loveu: :cool3: :cool3: :cool3:
  20. Korkaaaa:loveu: Ciesz się, że zdrowa jest:-( Jak ja wam zazdroszczę:(
  21. Obcinajcie brody, chyba że ktoś wystawia. Mój ani brody, ani fafli nie ma, ale tez ostatni łyk mu, hm, wypływa. Ręcznik kąpielowy musowa, jako podkładka pod miskę, do tego szmata w kształcie stopy - po każdym "tankowaniu" lece wycierac panele i gresy (m. in. dlatego był remont - wymiana podłóg na zmywalne):D
  22. A czy uważacie, że petycja mająca na celu zmiany w prawodawstwie polskim coś by wskórała? [SIZE=3][COLOR=seagreen]JA W OGÓLE UWAŻAM, ŻE PRAWO DO CZĘSTEGO ROZMNAŻANIA PSÓW POWINNI MIEĆ WYŁĄCZNIE HODOWCY ZAREJESTROWANI W ZKwPL, MAJĄCY RODOWODOWE PSY PO WYSTAWACH.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#2e8b57][/COLOR][/SIZE] [COLOR=black]Nie dziwię się potem ich frustracji, skoro metryki po zmarłych psach są skupowane hurtem, psy "rasowe, ale bez rodowodu" sprzedawane za marne 100-200zł, a schroniska są przepełnione. [/COLOR] Męczy mnie już zgłaszanie kolejnych ogłoszeń typu "szprzedam tanio rasowe szczenięta bez metryk", bo chętnych i tak nie brakuje. Co zrobić, skoro na zmianę przepisów dot. znęcania się nad zwierzętami i kar za ich MORDOWANIE trzeba czekać tak długo? Skoro za skatowanie psa dostają grzywnę lub nic? Skoro legalnie można "produkować" żywe stworzenia jak parówki i zarabiac na tym?
  23. Ooo, właśnie, olej parafinowy też. Razem z mydłem glicerynowym stanowią niezawodny duet do "prania" i konserwacji siodeł, ogłowi, itd. Bardzo polecam. Nie lubię zbytnio smyczy i obróż z materiału, szybciej się drą, namoczone rozciagają no i teraz robia takie koszmarne wzory:/ Zielono-czerwono-granatowa smycz, obroży potem nie dobierzesz i pies wygląda jak na paradę clownów. Wiem, że mu to nie przeszkadza :oops: ale ja osobiście wolę tradycyjne, brązowe i czarne komplety skórzane.
  24. No, zwłaszcza zimą... Kąpią rzadko, wiosną i latem. Świerzbu ani nużycy nie ma, pytałam. Zresztą gdyby miał, momentalnie pozarażałby inne psy, z którymi mieszka a one mają sierść zdrową. Czyli po prostu trzeba go wewnętrznie odżywić. Jak tylko mój ozdrowieje, to biorę się za dożywianie ON-ka, zresztą i tak mu pokryjomu zawsze lepszej akrmy donosze:oops: :razz:
  25. Ale ona nie przede mną broni! Wobec mnie jest uległa. To na Lachsa powarkiwała. I - co dziwne! - on się wycofuje! szczerze to jest pierwszy pies, któremu on uległ, i to na własnym terenie! I to takiej małej suczce:) Ale myślę, że to dlatego, że to inny rodzaj "agresji", nie spowodowany dominacją, tylko strachem. On ją ciągle obwą****e, zachęca do zabawy a ją to męczy. To wysłałam go na posłanie, ją nakarmiłam (Lachs jadł rano, ona nie chciała), dałam mu Denta Stixy, ucho świńskie i ogonek, Corgi poszła spać. Na kota nie zwraca uwagi, jak napisałam, to Kacper strasznie chciał ją poznać:D:D:D
×
×
  • Create New...