-
Posts
8667 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiq
-
spike ma zarabiste uszyska:loveu: a sabcia taka fajna babcia jest:loveu: jak probna? jutro jaki jezyk?
-
czyli pieczontki som?:evil_lol: p.s. jeszcze raz dziekuje za banner;):loveu:
-
[B]KaRa_TC[/B], dzieki:loveu: csowala znow do aparatu... flaty sie juz dawno przyzwyczaily;) [B]Cerber[/B], a maja kondyche, maja, nie narzekam;) wielu ludzi skarzy sie, ze ich psy nie aportuja.. a to pewnie zwykle zaniedbanie w szczeniectwie pozdrawiam aportujacych:eviltong:
-
zaje2biste fotki dzisiejsze:) co do sterylek - ja tez mam nieciachniete, choc powinnam..:roll:
-
fajne klimaty sie robia:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
wiq replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
pozwolilam sie troszke porzadzic i poprosilam niezawodna [B]erie [/B]o banner dla azorka. widzialam, ze juz jeden ma, ale ten jest chyba lepiej widoczny [IMG]http://img468.imageshack.us/img468/361/tnimage1bp6ow3.jpg[/IMG] -
jaki swirek:evil_lol: zabawowy aport: nakrecanie na walek (uczylam na takim walku, podobnym do tego na fotkach), przeciaganie sie z psem, puszczenie, chwalenie jak trzyma, klepanie i czochanie po klacie, cofanie sie - pies dogania niosac aport, znow szarpanko i wmiana na smakola (ostatni punkt najciezszy) tu wyrabialam odruch donoszenia i niepuszczania, nie wydzieralam walka, dawalam sie psu nacieszyc zdobycza (ale bez przesady, zeby czul niedosyt) jezeli plula to ja zlewalam (albo mowilam zle) i nie bawilam sie, poki nie przyniosla aportu. formalny: klikerem, ale dlugo szlo, wiec zmodyfikowalam troche (miedzy lupem a klikerem, zaznaczanie slowem, pogon w nagrode) i jest w miare fajnie. a oddawanie w siadzie: komenda "do mnie", rece na brzuchu, prawa noga troche z przodu i juz:eviltong: tylko trzeba uwazac,zeb w psie nie zabic spontana tym formalnym- ja tak flaty troche spapralam...
-
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
wiq replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
w takim razie - hop na 1! -
nie wierze wlasnym oczom - odpuscilas historjke!:evil_lol:
-
ja bym sobie dala spokoj z teoria dominacji... coz moge powiedziec - duzo szkolenia, zabawy, niecodziennch spacerow (moje uwielbiaja lazic ze mna na przelaj;) ) i tropienie (cudowna wrecz moc) szkolicie sie cosik do konkursow?
-
:loveu::loveu:slodziak:loveu::loveu: p.s. mona obgryza sobie pazurki..;)
-
jej.. dziewczyny... podziwiam Was... jestescie niesamowicie silne!
-
tak jak i ja:evil_lol: p.s. forysiowa- kojarzysz mnie ? to ja Was napadlam z pytaniem "czy to dogomaniacki wyzelek"?:D:evil_lol:
-
tez uwielbiam takie kolezanki:angryy::angryy: kreon ma piekny wlos - grafi niestety nie. ale kiedy ich odwiedzam dopadam sprzetu i dzialam:D:evil_lol:
-
dzieki:) nie bala, laty smigaja po wszystkim, co pokaze;) bystra wlasnie zmienia zdanie nt. przeszkod;)
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
wiq replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
[quote name='Ambra']Wig widze ze z jednej strony jestes uniwersalna:evil_lol: bo podoba Ci się i potezna dobkowa klasyka i czeska widoczna mieszanka greyhoundziej krwi!:evil_lol: a uchole kopiowane? no wiesz co:mad: masz takie cudne 2 pary uszu sterczacych, fruwających, ogonów merdajacych i jesteś za wizualnym scieciem :mad: ojojoj a amerykanie - co potrafią zrobić? nic! nawet hamburgery im nie wyszły tak jak 3ba bo maja za duzo calorii i mieso niewiadomego pochodzenia z reguły:shake:;) hehe[/quote] juz gdzies pisalam, zem eklektyczka:evil_lol: a kopiowanie... moralnie nie popieram, ale wizualnie... no co ja na to poradze:evil_lol::evil_lol: -
ciesze sie, ze sie cieszycie:eviltong:
-
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
wiq replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
co slychac? -
nop, bardzo lubimy sie na tym placu zabaw powyglupiac, ale jest malo okazji. dzis sie nadarzyla:evil_lol:
-
Ada [IMG]http://img318.imageshack.us/img318/5129/img2558ae4.jpg[/IMG] [IMG]http://img367.imageshack.us/img367/8958/img2543js4.jpg[/IMG] [IMG]http://img367.imageshack.us/img367/2079/img2549qd5.jpg[/IMG] [IMG]http://img244.imageshack.us/img244/777/img2550ec2.jpg[/IMG] [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/5690/img2552bv3.jpg[/IMG] [IMG]http://img477.imageshack.us/img477/4299/img2555ie4.jpg[/IMG] [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/9687/img2556ll8.jpg[/IMG] [IMG]http://img112.imageshack.us/img112/5226/img2557jb7.jpg[/IMG] Mona [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/6796/img2540uj4.jpg[/IMG] [IMG]http://img292.imageshack.us/img292/500/img2553ko9.jpg[/IMG] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/4835/img2547gh0.jpg[/IMG] ;) [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/6262/img2542se6.jpg[/IMG]
-
Ada, z dedkacja dla Honey;) [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/7522/img2559ba5.jpg[/IMG] [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/5048/img2531lj1.jpg[/IMG] [IMG]http://img453.imageshack.us/img453/780/img2532xb4.jpg[/IMG] Mona [IMG]http://img239.imageshack.us/img239/5909/img2536uu1.jpg[/IMG] [IMG]http://img452.imageshack.us/img452/9240/img2537uf3.jpg[/IMG] [IMG]http://img329.imageshack.us/img329/108/img2528im2.jpg[/IMG]
-
wirusy sa fuj... a fotki sie grzeja:cool3:
-
sciagnelam fotofiltra i chodzi:D