Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. wiq

    czarno-ruda galeria

    ha, to juz prawie wszystkich imiona znam:evil_lol:
  2. fotki:multi::multi: ognik:multi::multi: fajny dzis dzien:eviltong:
  3. a co bede tracic:drinking::drinking::drinking::drinking::drinking:
  4. heh, ale ze zdjec to nie wynika;) widze tylko ile jest psow, a nie czy sa wysterylizowane i ile maja miotow. pierwszy raz sie spotkam z takim hodowca, ktory ma sporo psow i nie ma rozmnazalni! chwala mu za to! juz sie nie czepiam;) 3mam kciuki za rozmowe:cool3:
  5. wiq

    czarno-ruda galeria

    wiq - wiktoria milo mi:D:evil_lol:
  6. fotki beda zaraz-teraz czy zaraz-potem?:evil_lol:
  7. rozgryzlas mnie:evil_lol: tne ja zyletka i przypalam papierosem:evil_lol:
  8. no to witam w klubie:lol: tylko ja mam powody do zmartwien;) wlasnie zauwazlam, ze przytyly:shake:
  9. cwiczycie w pecicach? a ten oa to asti? pieknie wyglada saba w powietrzu:loveu: [COLOR=White]p.s. uwielbiam takie podejscie:evil_lol:[/COLOR]
  10. troche mnie uspokoilas opisem hodowli..;) po prostu jak widze/czytam o takim stadzie, w dodatku psow roznych ras, to mam zle skojarzenia..
  11. wiq

    czarno-ruda galeria

    Marta, czytalam, ta cwiekowana?:) Stawiam na czarna:eviltong: Misiaczek, a ja powtarzam:"dzieki":p:eviltong: p.s. jak masz na imie?
  12. [quote name='Honey'] [IMG]http://img462.imageshack.us/img462/3583/c096sl3.jpg[/IMG][/quote] co za wybitne uzytki! funkcje rozwojowe na komende, i juz stojka w gniezdzie:loveu::loveu::loveu:
  13. to mowicie, ze Kora taki rozrabiaka:evil_lol::evil_lol:
  14. bardzo madre podejscie:multi::multi::multi:
  15. szit, bija:evil_lol: nie no, ja tam moja owce szanuje:evil_lol:
  16. wiq

    czarno-ruda galeria

    oj, cos slabo sie odzywacie.. 4 glosy na te fotek?..;) tym, ktorzy obejrzeli i skomentowali dzienkujem:p:p:p [B]Figa[/B], to mina po spotkaniu z ogrodzeniem wlasnie:lol: [B]Marta_Ares[/B], a troche zabawek maja, ale to nic w porownaniu z iloscia smyczy/obrozy:lol: [B]furciaczek[/B], :p;):p [B]pinczerka_i_Gizmo[/B], jednyna i moja:cool3::loveu:
  17. pozazdroscic:eviltong: a ja se chlupne - zdrowie :drinka::beerchug::drinka:
  18. otoz to:) obciac zarcie trzeba, nawet sporo, nie dawac przekasek zadnych, do karmy mozna dodawac otreby polecam ksiazke ''pies z nadwaga'':) p.s. Marta, glaski dla mojej imienniczki:p:eviltong:
  19. wiq

    czarno-ruda galeria

    kojarzy mi sie z wilkiem z czerwonego kapturka;)
  20. cisza jak makiem zasial:placz::placz::placz:
  21. hej, widze, ze powoli reanimujesz galerie wlasnorecznie;)
  22. o Ty!:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  23. u nas raz slonecznie, raz pochmurno i wieje jak cholera oby do podniedzialku!:lol:
  24. czasem bym chciala, zeby mi suki wybrzydzaly.. znowu przytyly..:roll:
  25. pomysl dobry, sie chlopak wyladuje;)
×
×
  • Create New...