oj, cos slabo sie odzywacie.. 4 glosy na te fotek?..;)
tym, ktorzy obejrzeli i skomentowali dzienkujem:p:p:p
[B]Figa[/B], to mina po spotkaniu z ogrodzeniem wlasnie:lol:
[B]Marta_Ares[/B], a troche zabawek maja, ale to nic w porownaniu z iloscia smyczy/obrozy:lol:
[B]furciaczek[/B], :p;):p
[B]pinczerka_i_Gizmo[/B], jednyna i moja:cool3::loveu: