Jump to content
Dogomania

ulvhedinn

Members
  • Posts

    13288
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by ulvhedinn

  1. Jeszcze ucholki sie leczą... Poza tym zostaje:evil_lol: no może na 199%, zawsze tfu tfu coś się może zdarzyć, prawda?
  2. Pałka to nawet sensownie podlinkowali:diabloti: Słuchajcie!!! Aksa mi się sklonowała... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img123.imageshack.us/img123/5603/image034aqa9.jpg[/IMG][/URL] Dwoi mi sie w oczach? [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img123.imageshack.us/img123/2695/image037ack0.jpg[/IMG][/URL] ...daj piłecke!!! [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img76.imageshack.us/img76/2465/image026atr0.jpg[/IMG][/URL] Czarne tyłeczki... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/8123/image041aqr5.jpg[/IMG][/URL] Dwie na jednego?? Ratuj sie kto może!!!!
  3. Oj zaraz będzie nosił bo wczoraj zmarzł biedactwo... A kochana KrAksica właśnie roz.... wózek ZNÓW!!!! Tym razem pękła pręt od "dyszla"...:angryy:
  4. Co jeszce może się przyplątać? Dlaczego tyle nieszczęść spotyka jednego małego psa??? :angryy: Życie jest czasem wstrętne....:shake:
  5. Trzymaj sie Pikusiu:multi: Masz koło siebie wspaniałych ludzi, zrobią na pewno wszystko, żebyś żyła i była radosnym, zdrowym psem!!! "Tajemnice..." już osiągnęły 70 zł:p
  6. Eee.. wystarczy kółka na płozy zamienić:evil_lol: Ciąg dalszy w rozmiarze przepisowym... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img295.imageshack.us/img295/7061/image015rh6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img157.imageshack.us/img157/2262/image011ky1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/7884/image021ob4.jpg[/IMG][/URL]
  7. Fakt, ze częściej ubiera się małe psy niż duże ma uzasadnienie w prawach fizyki;) Duży pies ma relatywnie mniejszą powierzchnię ciała w stosunku do objętości. Więc i mniejsza strata ciepła. No i taki malec biega tuż przy ziemi, nieraz szorując brzuszkiem po śniegu (albo i się zakopuje)... Poza tym małe pieski ozdobne zdecydowanie nie mają ani tak bujnej sierści, ani takiego podszerstka, jak większość dużych ras o pochodzeniu uzytkowym. Jeśli do tego dodać fakt, że są to w większości kanapony, wyniuniane, trzymane w ciepłych pokojach, to...
  8. Skoreczku, poznałaś już na pewno Milę, prawda? I jak? Rozrabiacie razem? Mam nadzieje, że poczekacie na mnie razem... Opiekuj się teraz Pałkiem, proszę... musi mieć zabieg w znieczuleiu, i tak się okropnie boję...:-( Ach.. wiesz, jest w schronisku piesek, który mogłabym przysiąc, że jest Twoim wnuczkiem, albo prawnuczkiem.. tylko, że jest bardzo daleko... więc chyba niemożliwe? Ale mi tak jakoś nie chce wyjść z głowy:shake:
  9. Hippies...:-( mam nadzieje, ze to jeszcze nie tak szybko... Miluniu- czy tam gdzie jesteś masz śnieg? Zawsze tak kochałaś się w nim turlać i wcinać biały puch... U nas teraz jest mnóstwo sniegu... Pałek i KrA szaleją... a Ciebie nie ma:-( :-( :-(
  10. Moje paszcze zgłupły kompletnie i świrują w śniegu... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/1353/image014yl3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img120.imageshack.us/img120/6627/image016avf1.jpg[/IMG][/URL] ...coś ze śniegu sie wynurza... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img120.imageshack.us/img120/8997/image008vv8.jpg[/IMG][/URL]
  11. O rany, baby, weźta pod uwagę, że ja to czytam w nocy!!!! Sąsiedzi stukają!!! :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt:
  12. Pikusiu, żyj!!! Domek się jakoś znajdzie, po prostu musi... :mad: Na razie mały bazarek dla pyszczydełka: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2860886#post2860886[/URL] ...mogę tylko coś wystawiać, bo z kaską krucho:oops:
  13. Cieszcie się Aksą, póki się da, bo ja ją jak nic zamorduję!!!:mad: :mad: :mad: Ta .... zgryzła linoleum, pożarła ziarno dla gołębia, oczywiście mnóstwo wysypała, rozgryzła wapienko królika, podarła dwie reklamówki, jedno pudełko i gazety... wywaliła naczynie z kamieniami, a najgorsze, że pogryzła zapięcie od mojej NOWEJ saszetki na treningi, bo nie mogła sobie piłki wyjąć!!!!!:angryy:
  14. A co powiesz na psa, który reaguje bardzo źle na sól na jezdni? Bo znam takiego, który po 20-minutowym spacerze bez butów miał łapy popękane, krwawiące i leczył sie z tego potem tygodniami?:mad: Pewnie, że kretyńskie falbaneczki, przebrania itp to przesada, ale naprawdę sporo psów potrzebuje ubranek, a niektóre bucików... Pies to nie wilk, i ani sierści takiej nie ma, ani wilk nie biega po soli i szkłach!
  15. Tzn. Pani się rozmyśliła, czy jeszcze nie ma wieści?:roll:
  16. A śniegu coraz więcej i mróz się robi... biedna starsza pani Sara:-(
  17. Gdzie ty spadłeś cudaczku? Ja wam się przyznam, juz jestem zakochana po uszy:loveu: bo Aksel, gdyby nie był z tak daleka, to bym na kolanach przysiągła, że jest kuzynem Pałka... Takie zęby są dziedziczne, ale to rzadkość, a właśnie Koralia miała takie i dwójka jej dzieci... A Aksel strasznie do Pałka podobny... Ciekawe... synek jakiś o którym nie wiem, czy co?:crazyeye:
  18. [quote name='Patia']Właśnie dostałm list od Roberta , który na swojej stronie poświęconej suczce Sabince , która też porusza się na wózku , umiescił link do wątku Aksy i Oskarka.Dziękujemy bardzo!:loveu: [URL]http://www.sabina.studioonline.pl/linki.htm[/URL][/quote] A kiedy Państwo Sabinki sie zarejestrują na dogo? A może już są?:cool3: Przyznam, ze chetnie bym pogadała, bo kazda wymiana doświadczeń może sie przydać... I może... może.. kiedyś zorganizujemy zlot wózkowców? Wyobrażacie sobie takie stadko psów kółkowych??:evil_lol:
  19. A właściwie, to co- nie można mieć i jamnika i husky?:razz: Ale chyba faktycznie wujaszek będzie musiał poczekać do pełniej samodzielności, bo Celinka ma zajamniczone "pod sufitem". "MA jamnika" tak jak inni "mają kota":evil_lol: Niestety zimno- biedne jamniki w schronie... i inne takie łysolki... I właśnie trafiłam na wątek psiaka, który wygląda jak forma pośrednia między Pałkiem i jego mamą:-( : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=38391[/URL]
  20. A wiesz, pomysł niegłupi:razz: bo ta diablica musi mieć zajęcie, inaczej świruje... a tu zajęcie i dla ciała i dla głowy;) Spadł właśnie śnieg i dzieciaki miały taka piękną śnieżną głupawkę, aż miło. Aż dziwne, jak sie patrzy na nie, kiedy szaleją- przecież to 13-latek i inwalidka- no po prostu sama radość!!! Chociaż trochę mnie boli, że nie ma Misi- ona tak kochała śnieg, turlała się w nim i łapała w pychol...:-( KrA pokazała dziś że ma już dość głupich ludzi. Łaziliśmy nad fosą i oczywiście nie było jak zawsze człowieka, który by się na Aksę nie wygapił... A ona chyba nie lubi nachałów, poza tym wie, kiedy ktoś mówi o niej i w jakim tonie. A już wyśmiewania to nie cierpi!!! I właśnie dziś jakieś dwie pannice, nie dość, że się rechotały jak durne (no strasznie śmieszne- pies inwalida:mad: ), to jeszcze rzuciły kilka naprawdę niemiłych komentarzy, na tyle głośno, żebym je usłyszała... i dalej chichoczą. Aks, wyraźnie zirytowana, popatrzyła na mnie, a jak kiwnęłam głową (nic nie mówiąc!) odwróciła się do dziouch i ..."powiedziała" im co o tym sądzi:evil_lol: bardzo dobitnie powiedziała:evil_lol: Rany jakie miały głupie miny:evil_lol: I to było takie szczekanie nie jak u rozzłoszczonego atakującego psa, tylko takie "zwymyślanie", normalnie im nawrzucała:eviltong:
  21. Ożesz.... ale mi ciotki zabiły ćwieka:placz:
  22. Aksa chyba nie zna pojęcia "wolniejsze tempo" ;) A w ogóle to do tego zupełnie nie wiem jak się zabrać:roll:
  23. Normalnie to KrA troche kostek dostaje, ale miękkich i nie za duzo a wtedy ukradła takie od pieczeni....:roll: Ech zołzica... Na razie mam zmartwienie, bo mi podpowiadają, żeby KrA bez wózka nie puszczać i ograniczyć ruch w domu, ze względu na ryzyko urazów w stawach tylnych łapek i obciążenie przednich... A w takim wypadku to ona nie będzie mogła robić całej masy rzeczy które lubi, no i treningi sie ograniczą do chodzenia przy nodze, przeciągania piłką i stój? Co to za rozrywka:shake: A mała tak się bawi świetnie np. ćwicząc tunel:-( I co, mam jej to odebrać? A w domu, to ona się nudzi mimo spacerów i czasem musi poszaleć, np. z PAłkiem (na dworze Pao nie chce sie z nią bawić, bo został kilka razy najechany)... Smutno mi.... Poza tym wszystko w normie- w ramach demolki zostało zagryzione pudełko po głosnikach i reklamówka... i niestety ciekawość diabelca ukarana- zrzuciła sobie na nos pojemnik z imbirem w proszku. Całą noc kichała, a oczy musiałyśmy płukać:shake:
  24. Pao życie mi uratował najprawdopodobniej dwa razy... Raz to było w czasie, kiedy brałam bardzo silne leki, niekiedy miałam spadki ciśnienia, takie, że odlatywałam... No i zdażyło mi się w wannie:shake: Wiem, kretyństwo brać kąpiel w takiej sytuacji:oops: Pałek zorientował sie zza drzwi, że coś złego sie dzieje, poleciał i tak się awanturował, aż sprowadził moją współlokatorkę, która obudziła mnie, zanim zdążyłam wjechać pod wodę... O drugim nie opowiem, bo za głupie, żeby sie przyznać. Natomiast, jeśli chodzi o cmentarze, to raczej nie mam uprzedzeń- takie studia na hienę grobową (czytaj archeologia;) ). Ale gdzieś tam lekka przesądność jest, tak na zasadzie: nie wierzę, ale na wszelki wypadek... Zreszta w miastach bardzo wiele domów jest budowanych na terenie starych cmentarzy... Swoją drogą- wiecie, że jest znalezionych całkiem sporo psich grobów, najczęściej interpretowanych jako rytualne, gdzie pies jest pochowany np. z naczyniem, albo amuletem? Najczęściej z epoki brązu. Można uznać za rytualne te, gdzie zwierzak młody zginął gwałtowną śmiercią (ofiara?), ale jak interpretować te, w których leżą psy starsze...? ;)
  25. Aksę się wymasowuje, więc siłą rzeczy czasem trzeba pomóc... najgorzej było kiedyś, jak nażarła sie kości i nie chciało "sie zrobić" cóż- za radą weta, rękawiczka gumowa nasmarowana wazeliną i...:oops: A w sznurkach, workach foliowych, osłonkach, skarpetkach itp. specjalizowała się Milusia- potem patrzyła błagalnie, no a manewry przy bernardynie trudno robić dyskretnie... :wallbash:
×
×
  • Create New...