Jump to content
Dogomania

ulvhedinn

Members
  • Posts

    13288
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by ulvhedinn

  1. Już wiem.... Miała za duży podpis, a po usunięciu dopisała "to może należy zmienić regulamin"... Czy to nie jest aby lekki absurd? Inni obrzucaja sie inwektywami, które niekiedy podpadają pod paragraf, a tutaj ban za podpis:shake: Nie rozumiem modów...:shake:
  2. Czy ktoś wie dlaczego została zbanowana Magya???!!!:crazyeye:
  3. Państwo baaardzo mili, rzeczowi i sympatyczni!!! Mayslę, że Nela miała dużo szczęścia:lol: Teraz czas na druga delikwentkę od gumiarza... No i jeszcze dwie fotki pożegnalne wam wkleję: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img523.imageshack.us/img523/9325/image001bw4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img352.imageshack.us/img352/7889/image002cb0.jpg[/IMG][/URL]
  4. Misiaczku, mam nadzieję, że jest ći dobrze... i że zachowujesz sie grzeczniej niz tutaj... Tak bardzo tęsknię:placz: ciągle mam wrażenie że wejdę do domu, a Ty zamruczysz jak zawsze i okaże sie że to był tylko najgorszy z mozliwych sen:-( Pałek choruje z tęsknoty, juz miał dwa ataki... kurcze, nawet Bibi stoi smutna przy prętach, bo nikt na nia nie kłapie i chyba czuje się zaniedbana:-( A Aksa przeprowadziła sie na Twoje posłanie i wzdycha smutno...
  5. Oj, zdolne masz te dzieciaki Witchpati, zdolne:evil_lol: I śliczne na dodatek... Trzymajcie się cieplutko, a Dawcio niech zdrowieje szybko:multi: Pati, to ja mam dla ciebie fajny przepis na "zimno"... Kupujesz ciotka, butelke wina, koniecznie czerwonego, najlepiej takie, które leżało w dębie:cool3: Wino wypijasz(niekoniecznie wszystko na raz:evil_lol: ), a kieliszka(ów) pod żadnym pozorem nie myjesz, tylko zostawiasz do zaschnięcia. Na drugi dzień na dnie masz takie lepkie cóś. I tym własnie smarujesz sobie opryszczkę jak najczęściej!!! Zoviraxy i inne takie mogą sie schować, a i przyjemność z tej metody płynie, i masz czyste sumienie, przecież się leczysz, i dlatego pijesz wino:diabloti: Acha i stosowane przy każdym nawrocie leczy długofalowo- nawroty są rzadziej i słabsze:cool3:
  6. Z różnych względów do kościoła nie chodzę... ale należałam do zboru ewangelickiego;) Kontakty utrzymuję i wiem, że np. dzieci ze szkółki niedzielnej (z pełnym poparciem pastora) zbierały w zeszłym roku pieniążki na Tarę, był też organizowany wyjazd do Tary... Podejrzewam że w tym roku będzie podobnie. Więc można, jeśli się chce... Zresztą jesli chodzi o księży katolickich to tez spotykałam różnych. Takich, którzy zwierzaków nie lubią i takich, którzy je kochają. Tak jak w zeszłym roku ksiądz, który omal sie nie spóźnił na mszę, bo rozmawiał ze mną o Aksicy:evil_lol: Okazało się zresztą, że leczy swoją psinę u tego samego weta:evil_lol:
  7. Pałek na razie ma wcinać ziółka na uspokojenie (sprawdzone- dobrze na nie reaguje), bo nie chcemy obciążać wątroby chemikaliami;) zobaczymy co dalej... Za to KrAksa jest umówiona na ciachnięcie na przyszłą sobotę, sterylka jej dobrze zrobi, a mi odpadnie zmartwienie w postaci kolejnych cieczek. Trochę się boję, no ale skoro zniosła świetnie dwie poprzednie narkozy, to mam nadzieję, że wszystko pójdzie bezproblemowo... Podobno suczki robia sie niekiedy bardziej ożywione po sterylce (z Milą też tak było...), ale w przypadku Aksicy to chyba niemożliwe, co??:cool3:
  8. Mam nadzieję, że nie:evil_lol: aha- poproś może o powtórne wydanie rachunku za całość, najlepiej w postaci faktury...
  9. Zastaniesz, zastaniesz:evil_lol: Aha, co mam zrobić z pieniędzmi, które wpłynęły na Neli? Odbiorę 40 zł (5x8 zł) dla cioci za hotelik, a co z resztą? Odesłać do nadawców, czy trzymać na kolejną bidę (np. na druga psinę z tego samego miejsca)? Ofiarodawcy, proszę o decyzje!!!
  10. Niestety nie wszystko jest różowe... Pałek bardzo tęskni za Milą:-( i od jej śmierci miał juz dwa ataki (od dawna choruje na padaczkę, ale lekką postać):-( Byliśmy u weta, dostał coś na uspokojenie i trzeba go obserwować... Jeśli ataki się powtórzą, pewnie konieczne będzie podawanie leków... a ma już 13 lat i martwię się, bo leki przeciwpadaczkowe obciążają organy wewnętrzne:-(
  11. Dzisiaj w związku z tym, że Aksica po raz kolejny roz...a wózek, był u nas serwis:evil_lol: Wózeczek jest jak nowy, z dodatkowymi wzmocnieniami ze stali i trochę krótszym pałąkiem do trzymania:multi: Pan w nagrodę został wycałowany przez Aksicę:evil_lol: i pobawił sie z królikiem(wyjatkowo przypadł Bibi do gustu...)Tak, że jesteśmy gotowi do dalszych rozrób!!!
  12. [quote name='dziuba']:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Cieszymy sie za domek :) Ja tak tylko niesmialo zapytam czy w zwiazku z powyzszym Nelly bedzie miala "domkowy" transport na AR :oops:[/quote] No przydałby się na rano, bo pan przyjeżdża wieczorem, a wolałabym oddać już "gotowego" psa...:oops:
  13. Religia chrześcijańska opiera się na CAŁYM Piśmie Świętym, a ostatni cytat to z Ewangelii św. Jana...
  14. To ja podpowiem, jakie argumenty można wytoczyć w dyskusji z księdzem o dobrym traktowaniu zwierząt:diabloti: Po pierwsze w Starym Testamencie jest wyraźnie napisane, że zwierzęta maja być traktowane godnie, skoro pracuja dla ciebie, zywią, itd... Np "Młócącemu wołowi nie zawiązuj pyska" (V Mojż. 25, 4), ""Sześć dni będziesz wykonywał swoja pracę, ale dnia siódmego będziesz świętował, [B]aby wypoczął twój wół i twój osioł[/B]..." (II Mojż 23,12) Takich przykładów jest sporo.... o tym, żeby odprowadzić zabłąkane zwierzę do właściciela, o godnym traktowaniu zwierząt rzeźnych, itd. Świetnym argumentem w dyskusji jest także opowieśc o oślicy Bileama, polecam:diabloti: (IV Mojż. 22,22) Zwracam uwagę na fakt, że wyraźnie jest napisane, "[B]Pan otworzył usta oślicy[/B]" a nie "przemówił przez oślicę".... Ach, specjalnie dla ciebie, Gazuś... Chrystus, porównując siebie do pasterza, mówił- "[B]dobry pasterz życie swoje kładzie za owce[/B]..." No i zasadniczy argument- jeżeli wiernych porównuje się do owczarni Pana, to czy chciałbyś, żeby twój Pasterz był taki jak... (powiedzmy pan x), który swoje zwierzta głodzi, bije i wypędza na śmierć?
  15. Ha, szkoda, że nie da rady jutro, bo Nela ma już dość opatrunku i chyba postanowiła go zdjąć po kawałku...:evil_lol: Jeżeli chodzi o zachowanie- Nela jest[B] rewelacyjna[/B]!!! Nie szczeka zostawiona (a wypytałam sąsiadów cioci:p ), nie ciagnie na spacerze, wita sie w drzwiach po cichu i nienachalnie. Nie zniszczyła niczego, choćby najmniejszej pierdołki. Skarcona lekko słownie za coś- zaraz się wycofuje. Po prostu cud, miód, ultramaryna:loveu: Jak to porównam do moich szatanów... Co jeszcze? Nie brudzi w domu, nawet, jeśli długo jest sama. Troszkę się boi huków, ale nie bardzo. Do schodów po pierwszych oporach już się przyzwyczaja... Apetyt ma, ale nie rzuca się szaleńczo, je w sposób kulturalny:evil_lol: Same zalety...
  16. Mówisz, że mieszkanie spore + ogródek... Doświadczenie z psami... Ja bymmyślała o transporcie.;)
  17. Milo, chłopie, tak szybko chcesz porzucić Psi LOS?:evil_lol:
  18. [quote name='Agnieszka(Visenna)']Czy Nelly-Misia potrafi zostawać bez właściciela ? dałaby rade wytrzymać 8 h sama ?[/quote] Bezproblemowo:evil_lol: Nie niszczy, nie wyje, nie sika... Po prostu super-pies.
  19. No... dom udało sie doprowadzić do stanu normalnego zapsienia, ciekawe na jak długo?;) W tej chwili przymierzam się do szybkiej sterylki panny Aksy, bo jeszcze mi znowu zacieczkuje... wystarczy, że w sąsiedztwie akurat sunia jest pachnąca i Pałek biedny wzdycha zakochany...;)
  20. Hippies, musicie sie trzymać:multi: Jutro wyśl wszystkie leki jakie zostały, niech się nie marnują... W końcu- po to sa dogomaniacy, żeby sobie pomagać nawzajem, nie?
  21. Misiaczku... tak mi strasznie brakuje Ciebie:-( Znowu przy wchodzeniu do domu zabrakło twojego powitalnego pomruku...
  22. "Właścicielom" to ja radzę, coby sobie pluszaka kupili:angryy: Jesli ktoś bez jakiegokolwiek badania stwierdza, żeby psa uśpić, bo nie bedzie wydawał mnóstwa kasy na leczenie, to nie zasłuzył sobie na posiadanie zwierzaka, nie? Szukamy dzieciakowi NOWEGO, [B]dobrego [/B]domu!!!! Ja zaproponowałam Bazylego... albo Milo (po mojej Milence [']):p [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img243.imageshack.us/img243/3912/image001ow8.jpg[/IMG][/URL] Tu jeszcze u mnie... śliczny, prawda?
  23. W Psim Losie pojawił się nowy lokator, któremu trzeba pilnie szukać domku:cool3: Duży maluszek:cool3: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=37396[/URL]
  24. Aksa bardzo tęskni, kładzie sie na posłaniu Mili i węszy:-( Pao też, ale on jest bardziej skryty, tylko w nocy łazi po domu i niespokojnie popiskuje... Zresztą obydwa były przy odejsciu Mili i chyba szczególnie to dotkneło Aksę... wystraszyła się bardzo i do tej pory jest mocno nieswoja:-( W skarpecie [I]psy ulv[/I] sa pieniądze... czy mogę je w całości przeznaczyć na Aksę? chyba trzeba będzie niedługo pomysleć o nowym wózku, bo w tym klekoczą kółka, a wczoraj znów pękł kolejny pręt... więc Aksa jest znowu bez wehikułu:shake: No i szczepienia niedługo czas zrobić...
  25. Bardzo Wam wszystkim dziekuję... Nie mogłam wczesniej sie zmusić do wejścia na dogo, ból był zbyt wielki:-( To tak strasznie boli, tym bardziej, ze stało sie zupełnie nagle, bez ostrzeżenia, w momencie, kiedy i Mila i ja czułysmy sie szczęsliwe... Jeszcze chwilę wcześniej myślałam "jak ona pięknie wyglada na tle tych rudych liści"... jeszcze tarzała sie z pomrukami szczęścia... buszowała po zaroślach.... a chwilę później juz jej po prostu nie było:-( Przecież to nie miało być tak- przecież nawet nie zdążyłam sie pożegnać... Wczoraj spadł pierwszy śnieg- o dwa dni za późno:placz:
×
×
  • Create New...