-
Posts
13288 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ulvhedinn
-
Chora bernardynka, CHŁONIAK- odeszła nagle [']['][']
ulvhedinn replied to ulvhedinn's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A obiecywałam, że po świętach będziemy mieć więcj czasu na długie spacery... obiecałam w Wigilie, że juz nie bede wrzeszczeć za zeżarte rzeczy... Przecież czekałyśmy na śnieg, który tak uwielbiała... przecież miałyśmy jeździć na wycieczki... miałyśmy pojechać razem w Góry Sowie... Przecież to niemożliwe... nie wierzę, żę już mi nigdy nikt nie zaryczy radośnie... nie wywali na ziemie chlebaka... Cholera, niechby sobie nawet podarła kolejny materac...:placz: -
Chora bernardynka, CHŁONIAK- odeszła nagle [']['][']
ulvhedinn replied to ulvhedinn's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ostatnie zdjęcie Milusi, jakie zrobiłam:-( nie ma więcej, bo aparat sie rozładował... Na tym jedynym sępi przy wigilijnym stole... Boże... taka była uśmiechnięta, łasuchowała, wpychała sie pod nogi... :-( -
Chora bernardynka, CHŁONIAK- odeszła nagle [']['][']
ulvhedinn replied to ulvhedinn's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mila odeszła tak nagle... Nie wierzę, po prostu nie wierzę:shake: Przecież było dobrze, była taka radosna... Byłyśmy za miastem na spacerze, biegała, tarzała się, węszyła po krzakach, nawet naburczała na Aksę... Czuła się świetnie:shake: I nagle się przewróciła...i już. Próbowałam ją ratować, nawet robiłam jej masaż serca i sztuczne oddychanie... ale jej już nie było:placz: Nie wiem, to chyba był zawał, przecież co innego zabija tak szybko? Nie zdążyłam jej dać ucha wędzonego, świeżo uprany koc leży na posłaniu... Leki jeszcze nie rozpakowane... dlaczego... -
Chora bernardynka, CHŁONIAK- odeszła nagle [']['][']
ulvhedinn replied to ulvhedinn's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziękuję Wam wszystkim za pomoc, dzięki temu możemy być razem z Milą w te Święta... Życzę wszystkim dogomaniakom pięknych, spokojnych Świąt, zdrowia dla dwu- i czworonogów, sukcesów w nadchodzącym roku... a dla tych futrzaków, które nie mają swoich ludzi- ciepłych, mądrych domów jak najszybciej!!!:multi: :tree1: :tree1: :tree1: -
Wedelkowa droga do szczęścia. Vanilka biega za TM[']
ulvhedinn replied to Olesia.b's topic in Już w nowym domu
Na ogonek zawsze można zrobić dziurkę;) A, że Wedelek malutki to i z rozmiarem nie powinno byc problemu... Wszystkim psiakom z Psiego Losu życzę jak najszybciej własnych domków, a personelowi dużo zdrowia i radości :tree1: :lol: :tree1: :lol: :tree1: -
O, ty:evil_lol: myslisz, że ja się jogurtem to wcale już nie dzielę z tym futerkowcem czarnym?? Wszystkim cioteczkom i wujkom dogomaniackim życzymy spokojnych, zdrowych, pełnych miłości i ciepła Świąt Bożego Narodzenia:p :tree1: :Dog_run: :tree1: :Dog_run::tree1::Dog_run: :tree1: :Dog_run::tree1: Aksa, Mila, Pałek, Amber i Bibi;) wraz z ciotką ulvhedinn A tutaj dla wielbicieli Kraksy: [URL="http://dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img123.imageshack.us/img123/3285/image015aog8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img187.imageshack.us/img187/3276/image008aot4.jpg[/IMG][/URL] "gadaj sobie, gadaj, a ja i tak banana nie oddam..."
-
Łysinka zarasta powolutku, ale jednak efekty widać... Szczególnie na udkach i łepetynie koło oczu ma wyraźnie więcej włosków:evil_lol: No i na uszach- uszy z zewnątrz sa całkiem porośnięte!!! Zresztą co tu się dziwić, jak jest pasiona tranem z oliwą, smarowana na łysinach dermosanem i co najwyżej może trochę się wycierać jej futerko od głaskania:evil_lol: No to co- może jeszcze jedną fotkę?:cool3:
-
Ostroda! Ruda kieszonkowa Pinezka. Zostaje w DT na stale :)
ulvhedinn replied to masienka's topic in Już w nowym domu
Takie maleństwo nie potrzebuje wiele miejcsca, zjeść też dużo nie zje... za to kocha tak samo mocno jak duży!!! Kto chce psa "ekonomicznego"??:cool3: -
Wedelkowa droga do szczęścia. Vanilka biega za TM[']
ulvhedinn replied to Olesia.b's topic in Już w nowym domu
Olesia, gdybyście chcieli sprowadzać coś ze Stanów, to proszę o kontakt, bo sama się przymierzam do kupienia w przyszłości nowego wózka dla Aks, a w kupowaniu za oceanem nie mam kompletnie doświadczenia... Poza tym swoją wiedzę opieram nie tylko na doświadczeniu, staram sie zdobywć jak najwięcej info, rozmawiałam z ludzkimi lekarzami, tali mam upierdliwy charakter, że lubię wiedzieć jak najwięcej... Jeśli chodzi o pieluchy to nawet znajomy sklep zoo zastanawia się nad wprowadzeniem ich do asortymentu:p A jeśli chodzi o trzymanie, to w większości przypadków częśiowe trzymanie (do momentu wypełnienia pęcherza) pojawia się u większości sparaliżowanych psów (i ludzi), jednak to trwa! U Aksy np. cztery miesiące było sikanie przy każdym ruchu, popuszczanie... Potem zaczęło sie poprawiać i sikała tylko w chwilach gwałtownego ruchu, podniecenia... Teraz (10 miesięcy od wypadku) jeżeli jest odsikana (wyduszona;) ) 3 razy dziennie, to wpadki prawie wcal się nie zdażają... Biorąc pod uwagę czas, jaki minął od wypadku Wedla, naprawdę nie da się określić, w jakim ostatecznie stopniu będzie trzymał mocz i kał. Aha, mam pytanie- czy Wedlinek ma całkowicie przerwany rdzeń? Czy ma jakieś czucie w łapkach, czy wcale? -
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
ulvhedinn replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='justynavege'][B]jak znam zycie tow momencie robienia tych fotek Lisiunia trzesla sie ze strachu bidulinka [/B][/quote] Akurat;) Może w pierwszej chwili, a potem... Po pierwsze chyba poznała ta dziwną ciotkę, która wpada co jakiś czas, a po drugie ten nochalek na pierwszej fotce jest uniesiony, bo ciotka smakołyki wonne przyniosła:cool3: chwilę póżniej obie panny przydreptały do kratki:cool3: a potem zajęły się pracowicie mamłaniem... -
Biedny paluszek:placz: Dla Dawcia, żeby nie płakał, zobaczysz- paluszek się zagoi:razz: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/9279/424tr6.gif[/IMG][/URL] Niestety ciotka ulv nie ma skypa:shake: ale może jeszcze zdąży do was na króciutką chwilkę wpaść... a jak nie to po Świętach na pewno;)
-
Wedelkowa droga do szczęścia. Vanilka biega za TM[']
ulvhedinn replied to Olesia.b's topic in Już w nowym domu
Co to znaczy nie nadaje?:mad: Po pierwsze, Wedel jest zbyt krótko po wypadku, żeby stwierdzić, że nietrzymanie moczu zostanie mu już na zawsze!!! Po drugie, nie jest to problem z którym nie można sobie poradzić! Można stosować ludzkie pampersy, ale pojawiają się już w Polsce pampersy specjalnie dla psów, lepiej przystosowane do psiej anatomii... Można połozyć w domu linoleum, zamiast dywanów (i łatwo sprzątnąć, i czyściej, i higieniczniej;) )... A w ogóle to ja bardzo głęboko wierzę, że znajdzie się ktoś na tyle mądry, żeby swoją miłość zainwestować w Wedla:evil_lol: co, moim zdaniem, jest nader rozsądną lokatą:evil_lol: i zwróci się niebotycznie!!! Mały po prostu czeka na SWOJEGO LUDZIA i tyle;) -
Trzymam kciuki!!!:lol: Przepraszam, że nie biorę czynnego udziału w topiku, ale chwilowo jestem mało dostępna, problemy życiowe:shake: - i mogę jedynie z doskoku śledzić ten bardzo mnie interesujący wątek...
-
Chora bernardynka, CHŁONIAK- odeszła nagle [']['][']
ulvhedinn replied to ulvhedinn's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przy jakich garach? Ja sie nic tylko po Polsce tłukę... a to w Uciechowie, a to w Kłodzku, a dziś w Krakowie, odwoziliśmy Pusię i dwa rottki z naszego schro...:razz: a w międzyczasie walczę z niepowodzeniami i mam tylko nadzieję, że przyszły rok będzie lepszy, bo w tej chwili jest gorzej niż źle:shake: Fotki będą, a jakże, obiecuję!!! -
pies w typie RODEZJANa RIDGEBACKa nareszcie ma DOM !!!!!!!!! :))
ulvhedinn replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
Jaszko wczoraj bardzo niekulturalnie nas obszczekał:mad: i oburczał... No dobra trzeba mu przyznać, że było kilka obcych osób, za to nie było jego Justyny, więc był chłopak nie w humorze:diabloti: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/2817/image020yc8.jpg[/IMG][/URL] -
Bezdomna ON-ka ALMA. JUZ W NOWYM DOMU - zostaje na stałe!!!
ulvhedinn replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Świat zza kratek tak smutno wygląda... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/4600/image002wj1.jpg[/IMG][/URL] -
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
ulvhedinn replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Lisia wraz z Dianką:loveu: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/2925/image003qw0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/43/image004jy9.jpg[/IMG][/URL] Tyle wdzięku i nieśmiałosci w tym spojrzeniu... -
Sara jest naprawdę fantastyczna!!! Taka przytulna misia:lol: Bardzo delikatnie dopraszała sie o pieszczotki i kolejny kawałek przysmaka, dała się wytarmosić i wyprzytulać:loveu: Poza tym jest stosunkowo niewielka jak na podhalana, akurat w sam raz do kochania.... ..."ej, cioteczka, masz jeszcze to smaczne?" "o tak, drap, drap!!!" "łeeee.... idą już sobie...."