Jump to content
Dogomania

mar.gajko

Members
  • Posts

    21459
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    34

Everything posted by mar.gajko

  1. A ta bez łapki to jaka? Coś wiemy?
  2. Dogo, to mnie nie lubi. Ja nie lubię Dogo. Dogo jest zmienne, gorzej niż najgorsza baba. Dogo jest niemożliwe. Niedobre Dogo.
  3. Jesu. Znowu horror jakiś. Poznikały mi wątki. Na początku "obserwowanych" mam swoje watki z 2005-9 roku!!!!! A nie mam Ergo, Suma i innych.
  4. Ale co sugerujesz / proponujesz? Może osoby co z taką gorliwością zbierały fundusze (choć Tiffi, nic z nic nie miała) , powinny się przejechać i sprawdzić, co się dzieje z Tiffani.
  5. Zdjęcie psiaka, niestety nie przeżył przedwczorajszej nocy w "stodólce". Mam nadzieję, że Tiffi ... nie zamarzła. Że siedzi ... w domku. Że jest jej ciepło. Nie tak jak temu biedakowi.
  6. I co u Cygana? Wykastrowany? Zdrowy? Jakieś zainteresowanie z ogłoszeń jest?
  7. Cokolwiek słychać u Gosi? Ktoś dzwonił? Pytał? Zdrowa?
  8. Franuś nie boi się absolutnie żadnych wystrzałów, petard, ani żadnych innych :) Dzielny Franio.
  9. Już by nie żyła Agato. A tak miała te ponad 2 lata ciepła, jedzenia. Normalny dom. I chwała Ci za to.
  10. Jak tam przeżyliście Sylwestra? Bardzo się bały psiaki?
  11. A jak Bogusław zniósł te nieprzyjemności?
  12. Pani żono Prezesa, 1032 hpa w okolicach Białej Podlaski. Odrobinę inteligencji ;) próbować!!! Mentalność Pani jest żenująca. 1032 hPa nie zabije psa, -15 owszem. Próba dowcipu ... ? Czy bezmyślność i całkowita obojętność. Zamarźnie? Co mi tam. Wszystko jedno Pani Prezesowej. Aby ciut błysnąć wątpliwym dowcipem. Żałosne.
  13. I ja zdrowia, wytrwałości życzę.
  14. Andzia, zamienię. ale ja Ciebie nie widzę na fb. ja widzę tylko publiczne wydarzenia dostępne dla każdego. nie mam konta na fb. musisz mi skopiować tekst o Czesterze i zdjęcia i albo tu wkleić albo na maila. O Rockiego dalej mam zapytania na olx :)
  15. Ciesz się. Twój nr był tylko do Rockiego. Nich znajdzie dom. Tylko dobrze byłoby go ciachnąć.
  16. Dostałam maila o 3.43 w sprawie Rockiego-boksia, ale tam jest podany w ogłoszeniu nr Andzi, nie Twój. Chyba, że idzie systemem i połączyło mojego maila z Twoim telefonem, który jest we wszystkich ogłoszeniach i chwilowo ustawiony jako własny, żebym nie zmieniała za kazdym razem. To może to? A poza tym nikt nie dzwonił? O żadnego psiaka?
  17. No na OLX są Mamina, Max, Filip i Sara. Każde na 2 miasta. Nie wiem co z tym sms. Co było w nim napisane? Czy z OLX czy od jakiegoś człowieka?
  18. Macie więcej zdjęc tego małego, to ogłoszę.
  19. Moli, tzn. że na razie kociki mają stołówkę zapewnioną :) Jak się będzie zbliżał koniec zapasów to daj znać trochę wcześniej.
  20. U mnie już strzelają od tygodnia. I ... Franek ma to w dupsku tłustym. Ufffff.
  21. Jedź i wypocznij. Za nowe przedsięwzięcie trzymam kciuki. Bądź silna, bądź mądra i bądź dobra.
  22. No to i tak 2:1 na tak. Bywa gorzej.
×
×
  • Create New...