Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. Dziękuję :) Ale będą bazarki na jesieni !! Mam mnóstwo pomysłów w głowie.
  2. To ja na PW podam Ci stacjonarny :)
  3. Takie słodkie cudo musiało znależć szybko dom :) Ale napiszcie co i jak.
  4. Trzymam kciuki za jutrzejszy dzień. Zadzwonię do Ciebie Mortes w weekend.
  5. Biedna Dinka. Tyle musi się męczyć z tymi choróbskami.
  6. Jesteś Ewo niesamowita :loveu: To już kolejny pies przez Ciebie obdarowany w ostatnim czasie.
  7. Wiem, że to nie takie proste ale w ostateczności jak nie będzie jadł to chyba kroplówka będzie potrzebna. Jestem wstrząśnieta tym bestialstwem i jego powtarzalnością. Współczuję Wam bardzo Aniu i Tomku, że musicie bez przerwy, osobiście konfrontować się z takimi problemami. Dobrze chociaż, że Sylwek Wam "ubył". A skurwielowi życzę wszystkiego najgorszego :angryy:
  8. Bardzo się cieszę, że Sylwek znalazł dom :multi: Malagosie, Ty jakąś firmę pośrednictwa załóż. A co będzie z kastracją ? Bo jak na wsi pójdzie w cug za suczkami to się może zgubić.
  9. No i znalazłam wątek :) Rzeczywiście suczka na wsi to nieszczęście. Ale ratując jedną ratuje się kilkanaście lub więcej istnień. Szkoda, że moje psy nie lubią szczeniaków :shake: Będę do małej zaglądała ale tylko do jutra wieczór.
  10. Trzymam kciuki i przesyłam symboliczny grosik na benzynę. Wiecej niestety nie mogę. Czy dostałaś już zwrot za kastrację, Mortes ?
  11. [B]Nie chcę zapeszać, więc cieszę się po cichutku.[/B] A gdzie to Brzesko ?
  12. Piękny pies :) A tak ucieszyłam się, że "pozbyliście się " Bianki i Łajta i Sylwek być może pójdzie w świat. Widocznie pomaganie nie znosi próżni.
  13. Bardzo się cieszę, że piesul znalazł dom :multi: Tylko błagam Was zaglądajcie do niego czy wszystko O.K. Po tej babie od Sylwka nikomu już nie wierzę.
  14. I ode mnie poszedł dzisiaj przelew hurtowy za maj i czerwiec :)
  15. Cieszę się, że tak szybko Bianka znalazła dom :multi: Co do finansów to Ty Aniu wiesz najlepiej jak je spożytkować.
  16. Dzisiaj zrobiłam hurtowy przelew za maj i czerwiec :) Co do adopcji zagranicznej to mam ambiwalentne uczucia. Jak każda z Was pewnie.
  17. Cieszę się bardzo, że suczka znalazła dom. :multi: To już mój kolejny znajomy (wątkowy) pies, który znalazł ostatnio dom. Oby tak dalej ! Tylko ten dług martwi :-(
  18. Zrobiłam przelew łączony: za Kacpra za V i VI oraz bazarkowy dla Jaspra ( Jaspera ?) ale zaznaczyłam komu ile :)
  19. Zrobiłam przelew hurtowy za maj i czerwiec :)
×
×
  • Create New...