Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. Nie śpiesz się Mortes z tą podróżą. Wydasz kupę forsy, stracisz cały dzień w podróży, psa wymęczysz. A jak się okaże, że trzeba psa na gwałt zabierać ? Kto po niego pojedzie ? Dziwne, że pani chce psa i sama nie dzwoni w tej sprawie.
  2. Tylko żeby nie pomylić tych pań na D. !
  3. [B]No i pojechała !! [/B]Komitet pożegnalny w osobach Ewy Marty i mnie wyspacerował ją na maksa, wysiusiał, wykupciał i wypieścił. :) Do samochodu wsiadła bez oporów, będzie podróżowała przytulona do joteski na tylnym siedzeniu. Nikt nie płakał, w sumie opuszczenie bunkra to szczęśliwa chwila.:) Sprawy techniczno-finansowe opiszą dziewczyny. Ja ze swojej strony dodam, że worek Boscha przekazałam jotesce. Fakturę wzięła Ewa i prześle ją poleconym Feli.
  4. Żal wszystkich trzech :-(
  5. Będę jutro o 10.30 , wezmę co trzeba. Ja bym jej lepiej nie karmiła, z głodu nie umrze a lepiej, żeby nie obhaftowała samochodu i joteski przy okazji.
  6. Kilka osób to będzie chyba jutro płakało na SGGW :-(
  7. [quote name='hop!']Już można kupić. ;) Świetny tekst i zdjęcie super dobrane :) Zwykle jest odzew na ogłoszenia w PP....
  8. Ja nie mogę, niestety. Idę w goście.
  9. Nie ma reguł z tymi adopcjami ani żadnej logiki. Trudno przewidzieć kogo wezmą a kogo nie. A ja się chyba skuszę na 1 słoiczek, tak apetycznie wyglądają.
  10. Taki tytuł to rozumiem :)
  11. Ale bidulek ! Te strupki to z rany czy to jakaś choroba ?
  12. Taka tu cisza na wątku. A pieniądze z dwóch bazarków czekają !
  13. Jaki piękny ten Niko ! :)
  14. To się nazywa HAPPY END !! :lol:
  15. [quote name='Mazowszanka']Sprawdzę za moment jak zejdę do garażu.[/QUOTE] Zeszlam, sprawdzilam jest 15 kg
  16. Przepraszając za prywatę [COLOR=darkgreen][B]zapraszam wszystkie wesołe cioteczki[/B] [/COLOR]na mój kolejny bazarek. A nuż coś wypatrzycie. :) [url]www.dogomania.pl/threads/224690-KSIĄŻKI-KUCHARSKIE-PORADNIKI-CIUCHY[/url]
  17. Sprawdzę za moment jak zejdę do garażu.
  18. Byłam wczoraj u dr K-T na Goszczyńskiego. Jaki wypasiony gabinecik ! Dostałam 3 opakowania ( próbki ) leku na ukojenie nerwów[B] NeuroxiVet-[/B] mieszanka paszowa uzupełniająca, w sumie 30 kapsułek. Skład: [B]centella asiatica 220 mg, substancje pomocnicze 530 mg.[/B] Bez ulotki ale zapamiętałam, że 1 kapsułka na 15 kg czyli na Dinę 1,5 ? jeśli waży 25 kg. A ile waży ? Czy wiadomo ? Nie mnie oceniać czy dawać czy nie dawać tego leku. Jakby co to w niedzielę będę miała go przy sobie. A tak z innej beczki: [COLOR=darkgreen][B]ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA BAZAREK[/B] [/COLOR]z którego część dochodu przeznaczam na Dinę [url]www.dogomania.pl/threads/224690-KSIĄŻKI-KUCHARSKIE-PORADNIKI-CIUCHY[/url]
  19. [SIZE=3][B][COLOR=darkgreen]Zapraszam wszystkich na bazarek[/COLOR] [/B][/SIZE][B]z którego polowa dochodu przeznaczona będzie na Grandę[/B] :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224690-KSI%C4%84%C5%BBKI_KUCHARSKIE-PORADNIKI-CIUCHY"]www.dogomania.pl/threads/224690-KSIĄŻKI_KUCHARSKIE-PORADNIKI-CIUCHY[/URL] [B] Proszę o odwiedzanie, podnoszenie i oczywiście kupowanie z korzyścią dla psów :)[/B]
  20. Dr Karaś-Tęcza mówiła żeby z wirusówkami zaczekać. Ewa zapisała do kiedy. Podobnie odradzała robienie teraz badań tarczycy z powodu robionej niedawno sterylki.
  21. Ktoś mi mówił, chyba Fela przez telefon, że nie może się doprosić wyników tarczycy. To znaczy, że były robione. Chyba, że coś pokręciłam. I mam pytanie do joteski co mam robić z karmą Boscha, która zalega w moim samochodzie. Jakby co to ja w niedzielę podjadę pożegnać Dinę.
  22. Tylko nam nie choruj, Malagos :-( Kto będzie wątki ożywiał ? :)
×
×
  • Create New...