-
Posts
19428 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
7
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mazowszanka13
-
Jeśli piątak też się liczy to ja się dołączę. Niestety, nie mogę więcej, bo mam już pare deklaracji a domów nie widać.
-
ONEK Niko już w DS mocno TRZYMAMY KCIUKI!
Mazowszanka13 replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Ja mam problem, mam nadzieję chwilowy, bo nie mogę przefiltrować zdjęć przez ImageShack. Ładuje się, ładuje i końca nie widać. Pewnie z powodu słabego zasięgu. Nie to, że kibluję na gorącym strychu to jeszcze mam maleńką, jedną jedyną kreseczkę zasięgu. Piszę o tym w związku z bazarkiem na który muszę wpuścić zdjęcia. No nic, najwyżej pojadę na parę dni do Warszawy. W każdym razie pamiętam o Was, Mortes :) -
Będzie w czym wybierać ! :)
-
[quote name='Martika@Aischa']Zaczęło się ......ech .....ludzie biorą psiaki aż tu nagle trzeba wyjechać. Więc rodzinka nad morze a pies na ulicę! Standard :shake:[/QUOTE] Aż się boję do Lidla w Przasnyszu jeżdzić, bo to po drodze na Mazury. W zeszłym roku w pierwszy dzień wakacji znalazłam koczującą pod sklepem młodą labradorkę. Widać było, że miastowa.
-
Wcale Ci się nie dziwię, że się martwisz. Przed nią kolejne domy zanim dotrze do DS. W nadchodzącym tygodniu trzy! Czasami się zastanawiam czy jest sens brać psa z drugiego końca Polski. Czekam na zdjęcia, ale nie pomogę niestety, bo z powodu słabego zasięgu (?) nie mogę przefiltrować zdjęć przez ImageShack.
-
Ewo, ta tymczaska co do mnie jedzie,jedzie i nie może dojechać jest mała i młoda. Dziś w nocy przywiezie ją z Katowic do Warszawy Figu, do piątku będzie w tdt i w piątek pojedzie do mnie na wieś. W razie czego mogę podesłać zdjęcie :)
-
3 mikruski zostają a my będziemy pomagać i nadzorować
Mazowszanka13 replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Zapiszę sobie biedulki. Śliczne są i mimo zaniedbania bardzo atrakcyjne :) -
[quote name='AtaO']A czy mogłabyś przy okazji zapytać Figu, o której planuje wyjazd z Katowic ( no i skąd dokładnie), bo ja muszę w niedzielę wcześniej pojechać z Katowic do Bielska odebrać Lilkę no i zdążyć wrócić na czas:) Telefon do mnie: [B]605 614 001[/B][/QUOTE] Twój telefon zapisałam w swojej komórce i kajeciku, bo po ostatnich awariach nie mam zaufania do dogo. Dam Ci znać jeśli tylko dorwę figu, bo trudno się do niej dodzwonić. Podobno po 23-ej najłatwiej. Nie będę do Ciebie po nocach dzwonić, więc wyślę esemesa.
-
[B]Edytko850 [/B] Mam preparat na kleszcze do 10 kg to ją posmaruję. Ubranka nie pozbywaj się, bo nigdy nic nie wiadomo ( tfu,tfu,tfu ! ) U mojej suni tydzień po zdjęciu szwów zaczęło się paprać. Podobno została na wierzchu cienka, niewidoczna niteczka po której dostało się zakażenie do środka. Oczywiście u Lilki tak nie musi być, ale lepiej mieć kubraczek pod ręką. Chyba, że jest czyjąś własnością to wtedy go mi nie dawaj. Dzisiaj póżnym wieczorem zadzwonię do figu i umówimy się dokładnie.
-
ONEK Niko już w DS mocno TRZYMAMY KCIUKI!
Mazowszanka13 replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Coś razem wymyślimy. Internet mam na stałe, ale jest na strychu, a telefon w kuchni. Muszę pokombinować i spuścić kabel na dół. Może w ramach wakacji mnie odwiedzisz ? Psów ci tu dostatek wokoło :eviltong: [B]Tu link do czarnych kwiatków: [/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/183865-Czarne-Kwiatki-czyli-na-kogo-warto-uważać"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/183865-Czarne-Kwiatki-czyli-na-kogo-warto-uważać[/URL] Zobacz jak inni wpisują " donos". Wiem, że nie należy podawać całego adresu, nazwiska, telefonu tylko część. -
Miło czekać na takiego wspaniałego tymczasa ! :) Mam pytanie, nie wiem do kogo ? O szczepienia, odrobaczanie i [B]kleszcze.[/B] To ostatnie najbardziej mnie interesuje, bo na spacery chodzimy na pola i łąki. Lilka na smyczy, niestety. Ale jak moje pognają za sarną lub zającem to ona pewnie za nimi a ja umrę ze strachu. Mogę to wszystko zrobić, ale muszę wiedzieć czy czegoś nie dubluję. I napisz [B]edytko[/B] co i kiedy dajesz jej jeść, bo nie chcę jej robić rewolucji w brzuchu.
-
[quote name='jola_li']Dina umorusana = Dina szczęśliwa :)![/QUOTE] To tak jak z dziećmi. Umorusane dzieciństwo=szczęśliwe dzieciństwo. Witam Dinę po przerwie :)
-
ONEK Niko już w DS mocno TRZYMAMY KCIUKI!
Mazowszanka13 replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Już jestem z powrotem :multi: i zaraz bazarek zmajstruję. Gdy zadzwoniłaś Mortes i powiedziałaś,że Niko zaatakował pana to się przestraszyłam, że psu coś w głowie się poprzestawiało. Ale czytając Twoje posty odniosłam wrażenie, że atak Niko to wymysł, pretekst, aby psa się pozbyć. Nie obwiniaj się Mortes, ludzie to straszni kretacze i kłamczuchy, szczególnie gdy czegoś chcą. A babę na czarne kwiatki trzeba szybko dać, bo po powrocie z saksów nowego pieska sobie weżmie.