Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. Pani odezwała się, widziała zdjęcia i opis charakteru Lilki sporządzony przez edytkę850. Podobała się, ale ma jeszcze na oku inną sunię z fejsbuka, trochę mniejszą, co chyba bardziej jej odpowiada. Tak więc zabieram jutro Lilkę do siebie. Umówiłam się z Ewą Martą, że będę dosyłać jej zdjęcia na bieżąco. Nie bardzo chcemy naciskać na Panią, żeby koniecznie do jutra decydowała się.
  2. No nic, dziewczynki zyskały ładne zdjęcia. Ta wilkowata to do mojej Luki podobna. Też ma przykrótkie nózki ?
  3. [quote name='rents']Siedzi w budce ale jak nie jest zamknięta (zasunieta kotarka). W pewnym momencie przewoziliśmy drugą Sunie, więc musieliśmy zamknąć zasłonkę no i po pół godzinie zaczęła budkę drapać - chciała wyjść. Ale w sumie oba psiaki podczas jazdy były spokojne. Nie sprawiały kłopotu.[/QUOTE] Dzięki za informację :)
  4. [quote name='rents']Siedzi w budce ale jak nie jest zamknięta (zasunieta kotarka). W pewnym momencie przewoziliśmy drugą Sunie, więc musieliśmy zamknąć zasłonkę no i po pół godzinie zaczęła budkę drapać - chciała wyjść. Ale w sumie oba psiaki podczas jazdy były spokojne. Nie sprawiały kłopotu.[/QUOTE] Dzięki za informację :)
  5. Ludzie znikają po angielsku. Mało kto ma odwagę powiedzieć wprost, że rezygnuje. A nam robią nadzieję. Dobrze, że psy o tym nie wiedzą :) A sunie przepiękne ! :)
  6. Dla starszych Państwa to jakaś stateczna, mała suczka.
  7. Dziękujemy Ewo za zdjęcia :) Na zdjęciach robi wrażenie dużej,a podobno jest mała. Jeśli Pani nie ujawni się do dziś wieczór to zadzwonię do Magdy i umówię ją z moim TZ-em na odbiór suczki jutro po południu. Dziewczyny, a jak ona podróżuje ? Zamknieta w tej budce ?
  8. Nie jesteś uciążliwa :) Ewa wysłała mi sms-a rano, że wstawi zdjęcia wieczorem. A Ewa to osoba solidna. Ja mam problemy z internetem ( czy komputerem) , co chwila coś się zacina. A o wstawianiu zdjęć nie ma co marzyć.
  9. Ja miałam doła jak myślałam o Dyziu. Że taki zwyczajny, a psów do adopcji cała masa, Że nigdy nie znajdzie domu. A tu proszę: znalazł dom i to jaki. Ktoś go wypatrzył w tym tłumie bezpańskich psów. A moje złote myśli są twórcze, nie dołujące ! :lol:
  10. Ewa Marta dostała najnowsze zdjęcia suni od Magdy. Jak będzie miała wolną chwilę to wstawi tu na wątek.
  11. [quote name='rents']Psina jest drobna - długości nawet mniejszej niż jamnik, tylko dłuższe nóżki - czyli jamnik na wysokich nogach . . . .[/QUOTE] No to dobrze, bo Pani szuka małej psiny:) Tylko żeby zaiskrzyło kurcze, a na to nie ma reguły. Może jak doopeczką pokręci.
  12. Umówiłam się z Magdą, u której Lilka teraz przebywa, że podeśle mi po pracy zdjęcia i opis suczki, które z kolei ja wyślę do Ewy Marty a ona do Pani. Dom sprawdzony przez Ewę.Pani szuka małej suczki. No i wszystko zależy od tego czy się spodoba, czy zaiskrzy a to już siła wyższa. Tak czy owak próbować trzeba.
  13. Jak będę miała już wygodne biuro to wyślę Ci dłuższy tekst na PW z moimi złotymi myślami ;)
  14. Dziewczyny, macie jakieś nowe, ładne zdjęcia suni ? Ewa Marta ma dwa domki dla swojej swojej Drobinki/ Opajki. Ludzie poszukują młodej, małej suni. Nie widziałam Lilki na żywo, ale chyba jest niewiele większa od jamnika ? Napiszcie coś o jej wymiarach.
  15. To znaczy zostaje u Magdy czy poszła jeszcze dalej? Już się w tym gubię.
  16. [quote name='auraa']Ona przez te siwe włosy na pyszczku wygląda na starszą. Może warto coś na ten temat napisać w ogłoszeniach?[/QUOTE] Właśnie, to jest mylące i może ludzi zniechęcać. A ona taka wesoła i młoda !
  17. Będzie dobrze, przyjdzie sąsiad zrobi dziurę w suficie i spuści kabel do kuchni. Ale przygody !
  18. Ale jesteście szybkie dziewczyny :)
  19. Dziękuję, dostałam i tu i tu :) Mieszkamy z Magdą po przeciwnych stronach tego samego lasu :)
  20. To dajcie mi namiary na Magdę zanim dogo się znów zatnie ( tfu,tfu !).
  21. Nie dziwię się, że tak szybko znalazł dom. Te piękne, mądre oczy przyciągają jak magnesy :)
×
×
  • Create New...