-
Posts
19428 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
7
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mazowszanka13
-
Pani odezwała się, widziała zdjęcia i opis charakteru Lilki sporządzony przez edytkę850. Podobała się, ale ma jeszcze na oku inną sunię z fejsbuka, trochę mniejszą, co chyba bardziej jej odpowiada. Tak więc zabieram jutro Lilkę do siebie. Umówiłam się z Ewą Martą, że będę dosyłać jej zdjęcia na bieżąco. Nie bardzo chcemy naciskać na Panią, żeby koniecznie do jutra decydowała się.
-
[quote name='rents']Siedzi w budce ale jak nie jest zamknięta (zasunieta kotarka). W pewnym momencie przewoziliśmy drugą Sunie, więc musieliśmy zamknąć zasłonkę no i po pół godzinie zaczęła budkę drapać - chciała wyjść. Ale w sumie oba psiaki podczas jazdy były spokojne. Nie sprawiały kłopotu.[/QUOTE] Dzięki za informację :)
-
[quote name='rents']Siedzi w budce ale jak nie jest zamknięta (zasunieta kotarka). W pewnym momencie przewoziliśmy drugą Sunie, więc musieliśmy zamknąć zasłonkę no i po pół godzinie zaczęła budkę drapać - chciała wyjść. Ale w sumie oba psiaki podczas jazdy były spokojne. Nie sprawiały kłopotu.[/QUOTE] Dzięki za informację :)
-
ONEK Niko już w DS mocno TRZYMAMY KCIUKI!
Mazowszanka13 replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Ja miałam doła jak myślałam o Dyziu. Że taki zwyczajny, a psów do adopcji cała masa, Że nigdy nie znajdzie domu. A tu proszę: znalazł dom i to jaki. Ktoś go wypatrzył w tym tłumie bezpańskich psów. A moje złote myśli są twórcze, nie dołujące ! :lol: -
Umówiłam się z Magdą, u której Lilka teraz przebywa, że podeśle mi po pracy zdjęcia i opis suczki, które z kolei ja wyślę do Ewy Marty a ona do Pani. Dom sprawdzony przez Ewę.Pani szuka małej suczki. No i wszystko zależy od tego czy się spodoba, czy zaiskrzy a to już siła wyższa. Tak czy owak próbować trzeba.
-
ONEK Niko już w DS mocno TRZYMAMY KCIUKI!
Mazowszanka13 replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Jak będę miała już wygodne biuro to wyślę Ci dłuższy tekst na PW z moimi złotymi myślami ;) -
[quote name='auraa']Ona przez te siwe włosy na pyszczku wygląda na starszą. Może warto coś na ten temat napisać w ogłoszeniach?[/QUOTE] Właśnie, to jest mylące i może ludzi zniechęcać. A ona taka wesoła i młoda !
-
ONEK Niko już w DS mocno TRZYMAMY KCIUKI!
Mazowszanka13 replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Będzie dobrze, przyjdzie sąsiad zrobi dziurę w suficie i spuści kabel do kuchni. Ale przygody ! -
Ale jesteście szybkie dziewczyny :)