Bardzo dobrze zrobiłaś ewu, przecież nie chodzi o to aby wyadoptować psa na siłę.
Małych, spokojnych, bezproblemowych piesków jest mnóstwo.
Chociaż lepiej żeby pani wzięła z DT niż ze schroniska, bo te na początku mogą sprawiać kłopoty niedoświadczonej osobie.
Jest taki dział na dogo: przygarnę psa. Można zaproponować pani adopcję tą drogą. Pani mogłaby dokładnie opisać jakie ma potrzeby i warunki.
W odpowiedzi na zapotrzebowanie DT zgłaszają swoje pociechy z dokładnym opisem.