Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. Zrobiłam przelew hurtowy za maj i czerwiec :)
  2. Bardzo się cieszę :multi: :multi: Jak dojdziecie do siebie z emocji to napiszcie co i jak :)
  3. Ja też woziłam na szybie samochodu plakat z Bellą z Pułtuska. Znalazła dom dzięki osobie z dogo, więc za długo się nie nawoziłam ale może coś to da. Ludzie czytali, szczególnie gdy staliśmy w warszawskich korkach ;)
  4. I nic ? Nie odezwali się ?
  5. Dziękuję :) Sunia przeurocza, ile musiała biedaczka przejść.
  6. To ja też debil jestem, pocieszę Cię ewu A suńka śliczna, zakochałam się w niej :) i będę do niej zaglądała.
  7. Ewu, nie mogę odnależć wątku Samby ze śmietnika a jestem ciekawa co u niej i jej synka.
  8. [quote name='gallegro']Nikt nie odwiedza Łajta :roll:. Psiak prosi o domek...[/QUOTE] Odwiedza, odwiedza tylko domu nie ma :)
  9. Ale super zdjęcia :) Jacy ci ludzie głupi, że nie chcą takiego psa ! Do ogłoszeń tylko te zdjęcia !
  10. Też jestem ciekawa jak się zmieniła :)
  11. Przelew dokonany-Staś otrzymał [B]205 zł [/B]z bazarku :)
  12. [quote name='Mazowszanka']Chyba jeszcze coś dojdzie :)[/QUOTE] No i doszło ! Dwie hojne ciocie ( mlekowproszku i pucka69 ) zrobiły pobazarkowe dopłaty :) i w ten sposób Niko otrzyma [B]60 zł[/B] jako dopłatę do kastracji. Przelew już zrobiony, potwierdz Mortes na wątku bazarkowym.
  13. O ciuchowisku coś wiem, bo zanosiłam im fanty na sprzedaż do knajpy wegetariańskiej przy Odyńca ( wyszła mi z głowy jej nazwa). Podobno zebrali kilka tysięcy. Ale i pora była dobra, szał prezentów przedgwiazdkowych. Ludzie wtedy nie żałują na zakupy. Ja chętnie się przyłączę ale dopiero po wakacjach.
  14. Chyba jeszcze coś dojdzie :)
  15. Bardzo dobrze zrobiłaś ewu, przecież nie chodzi o to aby wyadoptować psa na siłę. Małych, spokojnych, bezproblemowych piesków jest mnóstwo. Chociaż lepiej żeby pani wzięła z DT niż ze schroniska, bo te na początku mogą sprawiać kłopoty niedoświadczonej osobie. Jest taki dział na dogo: przygarnę psa. Można zaproponować pani adopcję tą drogą. Pani mogłaby dokładnie opisać jakie ma potrzeby i warunki. W odpowiedzi na zapotrzebowanie DT zgłaszają swoje pociechy z dokładnym opisem.
  16. Przelałam na konto Mortes [SIZE=3][B]205 zł [/B][/SIZE]z mojego bazarku na trzy psy :) Proszę o potwierdzenie wpływu na wątku bazarkowym: [url]www.dogomania.pl/threads/225285-BIŻUTERII-NIGDY-DOŚĆ[/url]
  17. Przelałam na konto Lobarii [B][SIZE=3]205 zł[/SIZE] [/B]z mojego bazarku na trzy psy.:) Poszukuję tez skarbnika Stasia. Lobario, proszę o potwierdzenie wpływu na wątku bazarku: [url]www.dogomania.pl/threads/225285-BIŻUTERII-NIGDY-DOŚĆ[/url]
  18. A ja dojeżdzając do siebie dwa razy mięłam szczeniaki baraszkujące przy drodze, pewnie z sąsiedniego gospodarstwa. " Właściciel" pewnie czeka aż nadmiar psów sam się rozwiąże. Przy drodze to nietrudno. Już zaczyna mnie boleć głowa od tego nadmiaru. A będziesz odwiedzać faceta i Ty ?
  19. Kto jest skarbnikiem Stasia ? Mam interes ;)
  20. Już wszystko wiem, doczytałam na wątku Veli :)
  21. Nie nadążam za Wami kobity. A skąd znowu te szczeniaki ? Widziałam chyba już je na wątku u mestudio ?
  22. Przelałam dzisiaj [SIZE=3][B]275 zł [/B][/SIZE]z mojego bazarku dla Grandy :) Podaję link do bazarku z prośbą o potwierdzenie wpłaty: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224690-KSI%C4%84%C5%BBKI-KUCHARSKIE-PORADNIKI-CIUCHY"]www.dogomania.pl/threads/224690-KSIĄŻKI-KUCHARSKIE-PORADNIKI-CIUCHY[/URL]
  23. Przed chwilą przelałam na konto [B]joteski[/B][SIZE=3] [B]275 zł [/B][/SIZE]z bazarku dla Diny ( i Grandy) :) Podaję link dla [B]joteski [/B]do potwierdzenia wpłaty. [url]www.dogomania.pl/threads/224690-KSIĄŻKI-KUCHARSKIE-PORADNIKI-CIUCHY[/url]
×
×
  • Create New...