Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. [quote name='AtaO']Lileczko, jesteś już po.....?[/QUOTE] No właśnie miałam Ciebie zapytać gdzie jest teraz sunia, kto ją odbierze i dokąd pojedzie zanim dotrze do mnie. A Ty nic nie wiesz ?
  2. Dzwoniłam przed chwilą do figu, nadal nie odbiera :-(
  3. [quote name='malagos']Tylko kto załatwia ten transport, kto zadzwoni do Gosi - Figu?[/QUOTE] Chyba te osoby, które odbiorą suczkę z lecznicy ? Bo ja nie wiem gdzie ona jest i kiedy ma być odebrana.
  4. [quote name='__Lara']Mazowszanka, a w jakiej Ty jesteś miejscowości? Trzeba transport szukać już.[/QUOTE] Do piątku wieczór lub soboty rano jestem w Warszawie. Potem pod Przasnyszem w okolicach malagos.
  5. Boże ! Jak można wyrzucić takie maleństwa.
  6. Bardzo dziękuję :loveu: i chętnie skorzystam, bo do okolicznych wetów nie mam zaufania. A do Ostrołęki daleko.
  7. Przelałam za lipiec i sierpień, bo wyjeżdzam na wakacje. Pozdrawiam Konika i własnego domku życzę :)
  8. Dom może wspaniały, ale tymczasowy, więc to nie koniec zmartwień ;)
  9. Ciągle zapominam o to zapytać. Dina straciła dom u sarny, bo była bardzo zazdrosna o inne psy i zwierzęta. A jak jest u Ciebie furciaczku ?
  10. Trzymam kciuki za sunię i za dziewczyny, które po nocach muszą taki kawał jeżdzić.
  11. [quote name='Agata69']A do mnie ktoras przyjedzie, bo sie juz zgubilam?[/QUOTE] Do mnie chyba przyjedzie jedna, ale która jest mi obojętne. Obie kochane i biedne.
  12. [quote name='mysza 1']Dziękuję i zazdroszczę tej strefy.[/QUOTE] Ale niezrobionych bazarków żal :-(
  13. Dziękujemy :loveu: Ja też jestem w Sterylkowej ( u Soemy). Nigdy nie korzystałam, więc w razie czego napiszcie co mam zrobić.
  14. To zabieg już dziś ? Tylko żeby jej jeść nie dawali dzisiaj.
  15. [h=2][/h] [INDENT] Pod koniec tygodnia znowu " odpływam" do strefy bezkomputerowej :-( , dlatego przelałam na Kacpra 20 zł za lipiec i sierpień. [/INDENT]
  16. Pod koniec tygodnia znowu " odpływam" do strefy bezkomputerowej :-( , dlatego przelałam na Dinkę 40 zł za lipiec i sierpień. Pozdrawiam potwora i trzymam kciuki.:)
  17. Też jej szkoda :-( . Do mojego Dyzia kształtem podobna ( umaszczenie inne).
  18. To ja zasponsoruję ten wyjazd. Czy możesz założyć, a ja zapłacę po Twoim powrocie kiedy będzie dokładnie wiadomo ile ?
  19. Najlepiej do końca września, ale jak domu nie znajdzie to na ulicę nie wyrzucę.
  20. W poście wyżej _Lara coś pisze o transporcie.
  21. A da radę ją po drodze ciachnąć ? Mogę zgłosić do Soemy.
×
×
  • Create New...