-
Posts
19428 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
7
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mazowszanka13
-
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
Mazowszanka13 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Już odwiedziłam :) i też zapraszam. -
Śnieżnobiały ŁAJT - kolejna ofiara świątecznych porządków !!!
Mazowszanka13 replied to gallegro's topic in Już w nowym domu
Jest uroczy. Taki labrador niski. Ja mam wilka niskiego :) -
[quote name='wiosenka']Trzymam mocno. [SIZE=1]Mazowszanka ja ciągle kasuje i nie wiem czemu nie możesz wysłać bo według mnie wiadomości też mi po znikały, a mimo wszystko nie można do mnie pisać. Ja bym chciała odebrać w W.[/SIZE][/QUOTE] Przepraszamy za prywatę :) [SIZE=1]Wiosenko wysłałam Ci na PW mój numer telefonu.[/SIZE]
-
Staś - w nowym domku! Dziękujemy wszystkim!!
Mazowszanka13 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Będzie prezent jak ciotki za fanty zapłacą, bo na razie opornie ściąganie opłat idzie. -
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
Mazowszanka13 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Piękne zdjęcia robisz hop! Najładniejsze to ze skrzyżowanymi łapami :) -
Oj, kociarze Cię pogonią za te słowa :)
-
ONEK Niko już w DS mocno TRZYMAMY KCIUKI!
Mazowszanka13 replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Ja znalazłam w ten sposób kingę z Koszalina.Napisałam o tym Toyocie ale ona chyba już o tym wie, bo odwiedzała profil Kingi. -
Kacper nareszcie ma swój własny dom :)) Powodzenia kochany :)
Mazowszanka13 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cudak']Podnoszę...i przy okazji zapytam, bo ważna sprawa - czy nie znacie kogoś z [B]okolic Pułtuska[/B]? Potrzebna MEGA PILNIE wizyta przedadopcyjna: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225840-Pies-w-typie-HUSKY-potrzebna-wizyta-ok-Pu%C5%82tuska"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225840-Pies-w-typie-HUSKY-potrzebna-wizyta-ok-Pułtuska[/URL]!!!![/QUOTE] Z Pułtuska jest kasia mierzejewska -
ONEK Niko już w DS mocno TRZYMAMY KCIUKI!
Mazowszanka13 replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
No to ważną sprawę załatwiłaś Mortes. Teraz tylko domu brakuje. On jest naprawdę śliczny :) A Kastora monituj do skutku. -
Zagląda ale nie wie co mądrego powiedzieć. A po okolicy rozwieszałyście ogłoszenia. Bo jeśli ona do budy przyzwyczajona i wysterylizowana to z dwojga złego i jako pies stróżujący by się nadała. Zawsze lepsze to niż Paluch. Bo z Palucha taka buraska nigdy nie wyjdzie. Ja lubię bure, więc Viva za to określenie się nie pogniewa.;) Ogłoszeń, niestety, nie umiem robić. Mogę co najwyżej porozwieszać ręcznie po mojej okolicy jak mi mejlem podeślesz zdjęcia i tekst Vivy lub tych pozostałych.
-
[quote name='Ewa Marta']Posterylkowo w porządku:-) Rana się zagoiła:-)[/QUOTE] Przynajmniej to w porządku :)
-
Staś - w nowym domku! Dziękujemy wszystkim!!
Mazowszanka13 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ten ostatni wygląda na dalmatyńczyka. Znalazłam coś takiego [URL="http://www.sosdalmatyńczyki.pl"]www.sosdalmatynczyki.pl [/URL]Nie wiem dlaczego link nie działa ale można wystukać też PdZ S.O.S Dalmatyńczyki -
Staś - w nowym domku! Dziękujemy wszystkim!!
Mazowszanka13 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[B]ewu[/B] ,na jakimś wątku znalazłam taką informację dotyczącą odzyskania utraconych wątków: " po dogomania.pl/ należy wpisać forum/ wtedy linki zaczynają działać. " Chyba chodzi o numer wątku ? -
[quote name='jola_li']Łomatko, ale się porobiło... Zniknęły posty z ponad tygodnia :-(. Niestety, muszę w związku z tym poprosić o powtórne potwierdzenie, że przelałam Dinie bazarkową kwotę (705 zł), żeby powtórnie zamknąć bazarek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/224809-KONIEC-%29%21-BY%C5%81-TAKI-PIES-Loteria-ze-wspomnieniami-%E2%80%93-dla-Diny-do-26-03-g-19?p=18941753#post18941753"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/224809-KONIEC-)!-BYŁ-TAKI-PIES-Loteria-ze-wspomnieniami-–-dla-Diny-do-26-03-g-19?p=18941753#post18941753[/URL] (a myślałam, że jestem nadgorliwa, gdy robiąc bazarki regularnie zapisuję w wordzie kopię postu rozliczeniowego ;-)).[/QUOTE] A ja głupia nie zapisałam i szlag trafił całą moją pracę z 11 kwietnia a kupujących miałam sporo :diabloti: Biedna Dinka, że tyle musiało jej się przytrafić :-(
-
Staś - w nowym domku! Dziękujemy wszystkim!!
Mazowszanka13 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='ewu']Też nie znoszę świąt.....Żreć,żreć żreć.....................................:sleeping: Ja mam pustą lodówkę i zero chęci:shake:[/QUOTE] Ale sosik zrobisz ? :evil_lol: -
Staś - w nowym domku! Dziękujemy wszystkim!!
Mazowszanka13 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='ewu']Niestety cisza :((( To nie jest dobry okres. Przed świętami ludzie myślą o świętach.....Taką mam nadzieję...[/QUOTE] Żeby myśleli o świętach a oni głównie o jedzeniu. Jak widzę w sklepach te tłumy i ten obłęd w oczach to mam ochotę uciec od tych świąt na bezludną wyspę. A potrzebującego psa to w tym okresie nikt nie zauważy, bo tachanie wałówy do domu ważniejsze. Na szczęście sa dogomaniacy :)