Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. Ładna jest ! :) I większa niż wydawała się na poczatku.
  2. Już odwiedziłam :) i też zapraszam.
  3. Jest uroczy. Taki labrador niski. Ja mam wilka niskiego :)
  4. Bardzo dobry tekst, krótki i treściwy. Ja osobiście nie lubię czytać za długich tekstów ogłoszeniowych i myślę, że inni też.
  5. [quote name='wiosenka']Trzymam mocno. [SIZE=1]Mazowszanka ja ciągle kasuje i nie wiem czemu nie możesz wysłać bo według mnie wiadomości też mi po znikały, a mimo wszystko nie można do mnie pisać. Ja bym chciała odebrać w W.[/SIZE][/QUOTE] Przepraszamy za prywatę :) [SIZE=1]Wiosenko wysłałam Ci na PW mój numer telefonu.[/SIZE]
  6. Widze, że już spać przez te psy nie możesz.
  7. Będzie prezent jak ciotki za fanty zapłacą, bo na razie opornie ściąganie opłat idzie.
  8. Piękne zdjęcia robisz hop! Najładniejsze to ze skrzyżowanymi łapami :)
  9. Oj, kociarze Cię pogonią za te słowa :)
  10. Ja znalazłam w ten sposób kingę z Koszalina.Napisałam o tym Toyocie ale ona chyba już o tym wie, bo odwiedzała profil Kingi.
  11. [quote name='Cudak']Podnoszę...i przy okazji zapytam, bo ważna sprawa - czy nie znacie kogoś z [B]okolic Pułtuska[/B]? Potrzebna MEGA PILNIE wizyta przedadopcyjna: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225840-Pies-w-typie-HUSKY-potrzebna-wizyta-ok-Pu%C5%82tuska"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225840-Pies-w-typie-HUSKY-potrzebna-wizyta-ok-Pułtuska[/URL]!!!![/QUOTE] Z Pułtuska jest kasia mierzejewska
  12. No to ważną sprawę załatwiłaś Mortes. Teraz tylko domu brakuje. On jest naprawdę śliczny :) A Kastora monituj do skutku.
  13. Dawno nie zaglądałam na wątek a dzisiaj patrzę taka smutna wiadomość. Spóżniliśmy się :-(
  14. Zagląda ale nie wie co mądrego powiedzieć. A po okolicy rozwieszałyście ogłoszenia. Bo jeśli ona do budy przyzwyczajona i wysterylizowana to z dwojga złego i jako pies stróżujący by się nadała. Zawsze lepsze to niż Paluch. Bo z Palucha taka buraska nigdy nie wyjdzie. Ja lubię bure, więc Viva za to określenie się nie pogniewa.;) Ogłoszeń, niestety, nie umiem robić. Mogę co najwyżej porozwieszać ręcznie po mojej okolicy jak mi mejlem podeślesz zdjęcia i tekst Vivy lub tych pozostałych.
  15. [quote name='Ewa Marta']Posterylkowo w porządku:-) Rana się zagoiła:-)[/QUOTE] Przynajmniej to w porządku :)
  16. Ten ostatni wygląda na dalmatyńczyka. Znalazłam coś takiego [URL="http://www.sosdalmatyńczyki.pl"]www.sosdalmatynczyki.pl [/URL]Nie wiem dlaczego link nie działa ale można wystukać też PdZ S.O.S Dalmatyńczyki
  17. [B]ewu[/B] ,na jakimś wątku znalazłam taką informację dotyczącą odzyskania utraconych wątków: " po dogomania.pl/ należy wpisać forum/ wtedy linki zaczynają działać. " Chyba chodzi o numer wątku ?
  18. Wczoraj zrobiłam niewielki przelew. Wiem, że to kropla w morzu potrzeb ale zawsze. Gdyby tak jeszcze ktoś :)
  19. [quote name='jola_li']Łomatko, ale się porobiło... Zniknęły posty z ponad tygodnia :-(. Niestety, muszę w związku z tym poprosić o powtórne potwierdzenie, że przelałam Dinie bazarkową kwotę (705 zł), żeby powtórnie zamknąć bazarek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/224809-KONIEC-%29%21-BY%C5%81-TAKI-PIES-Loteria-ze-wspomnieniami-%E2%80%93-dla-Diny-do-26-03-g-19?p=18941753#post18941753"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/224809-KONIEC-)!-BYŁ-TAKI-PIES-Loteria-ze-wspomnieniami-–-dla-Diny-do-26-03-g-19?p=18941753#post18941753[/URL] (a myślałam, że jestem nadgorliwa, gdy robiąc bazarki regularnie zapisuję w wordzie kopię postu rozliczeniowego ;-)).[/QUOTE] A ja głupia nie zapisałam i szlag trafił całą moją pracę z 11 kwietnia a kupujących miałam sporo :diabloti: Biedna Dinka, że tyle musiało jej się przytrafić :-(
  20. [quote name='ewu']Też nie znoszę świąt.....Żreć,żreć żreć.....................................:sleeping: Ja mam pustą lodówkę i zero chęci:shake:[/QUOTE] Ale sosik zrobisz ? :evil_lol:
  21. [quote name='ewu']Niestety cisza :((( To nie jest dobry okres. Przed świętami ludzie myślą o świętach.....Taką mam nadzieję...[/QUOTE] Żeby myśleli o świętach a oni głównie o jedzeniu. Jak widzę w sklepach te tłumy i ten obłęd w oczach to mam ochotę uciec od tych świąt na bezludną wyspę. A potrzebującego psa to w tym okresie nikt nie zauważy, bo tachanie wałówy do domu ważniejsze. Na szczęście sa dogomaniacy :)
×
×
  • Create New...