Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. Widocznie panu naprawdę nie zależało. To znaczy żadna strata.
  2. [quote name='[email protected]']kochani zrobiłam dwa bazarki dla sylwka z których wyjdzie 149zł45gr, Ewa Gonzales zrobiła dwa bazarki z jednego będzie 30zł i jeden bazarek jest w trakcie czyli konto Sylwka niedługo się powiększy o179zł i 45gr :multi:[/QUOTE] To na pierwsze potrzeby będzie miał :)
  3. [quote name='Justyna Lipicka']no to lece patrzec na bazar dla Czarusia:)[/QUOTE] Serdecznie zapraszam :)
  4. [COLOR=#000000][SIZE=3][B]Zapraszam serdecznie na bazarek[/B][/SIZE] [/COLOR] z którego dochód podzielony zostanie pomiędzy[B] Niko oraz Czarka i Stasia [/B]uratowanych z pszczyńskiej przechowalni.:) [url]www.dogomania.pl/threads/225285-BIŻUTERII-NIGDY-DOŚĆ[/url]
  5. Chciałam otworzyć bazarek cichcem, bo tego z podpisu jeszcze nie skończyłam ale się nie da. Są już pierwsze klientki. Dziękuję ewu za liczne i piękne fanty. :loveu: Czarek podzieli zebraną kwotę ze Stasiem i kieleckim Niko. [SIZE=3][COLOR=#006400][B]ZAPRASZAM[/B][/COLOR]:[/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/225285-BI%C5%BBUTERII-NIGDY-DO%C5%9A%C4%86"]www.dogomania.pl/threads/225285-BIŻUTERII-NIGDY-DOŚĆ[/URL]
  6. Chciałam otworzyć bazarek cichcem, bo tego z podpisu jeszcze nie skończyłam ale się nie da. Są już pierwsze klientki. Dziękuję ewu za liczne i piękne fanty. :loveu: Staś podzieli zebraną kwotę z Czarkiem i kieleckim Niko. [SIZE=3][COLOR=#006400][B]ZAPRASZAM[/B][/COLOR]:[/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/225285-BI%C5%BBUTERII-NIGDY-DO%C5%9A%C4%86"]www.dogomania.pl/threads/225285-BIŻUTERII-NIGDY-DOŚĆ[/URL]
  7. [quote name='[email protected]']dywan się wypierze gorsze było to że mój TŻ w to wdepnął hahahahaha[/QUOTE] No to niewesoło. Mam nadzieję, że masz tolerancyjnego TZ-a.
  8. Ja mogę skromnie 10 zł miesięcznie :)
  9. Haha !! Dopiero teraz zobaczyłam zmienę tytułu :)
  10. Dywan ma udawać chyba trawkę. Moje lubią sobie rzygnąć na wełniany dywan :shake:
  11. [quote name='ewelinka_m']jakieś propozycje?[/QUOTE] A może tak: Bez domku pozostał NIKO i VINI (Dobcio).Zbierają na HOTEL i szukają DS ! POMOCY !! Nuka i Dyzio już u siebie. Może coś w tym guście ?
  12. Piękna, piękna, piękna !!! Jak niewiele psu do szczęścia potrzeba. Szkoda, że wielu ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy.
  13. Dopiero dzisiaj miałam czas aby przeczytać dokładnie wątek. Brawo dziewczyny za sprawną akcję.:) On rzeczywiście chwyta za serce, taki mały i biedny. Ale to może się zmienić. Mój Dyzio też był mały, chudy i biedny a jak się odpasł, zaznał miłości to zrobił się z niego niezły terrorysta. A bazarek powolutku robi się.
  14. Weszłam na wątek i się załamałam :shake: Kolejny raz kłamstwa i cwaniactwo. Pół Polski zbiera grosz do grosza a ktoś cynicznie to wykorzystuje. Trzeba sprawdzać po stokroć hoteliki i PDT i BDT też !! Robić naloty, bo przez telefon wszyscy mili. Pamiętam wpisy Arktyki pełne miłości do zwierzat.:angryy:
  15. Wypięknieje chłopak jeszcze :)
  16. Takie jamnisiowate :) Trzeba je ciotkom od jamników pokazać.
  17. [quote name='jola_li']Bazarek dla Dinki zakończył się wczoraj wynikiem 675 złotych :-). Jeszcze nie mam wszystkich wpłat (niektóre Osoby napisały, że wpłacą przy wypłacie), ale już zdecydowana większość wpłynęła. Poproszę o konto Dinki, żebym mogła jak najszybciej przelać pieniążki, jak już zbierze się całość :-).[/QUOTE] Dina, nie tylko piękna ale i bogata ! Tylko brać :)
  18. Chyba czas zmienić tytuł wątku, bo Niko i Vini są niewidoczni.:)
  19. Przed chwilą przelałam na Biankę 300 zł z mojego bazarku.:)
  20. Nic tylko brać ( adoptować ) :)
  21. Jeżeli pies będzie adoptowany z niedaleka to problem nie taki wielki, bo zawsze można podjechać, sprawdzić. Ale spod Częstochowy to kawał drogi.
  22. Jak ona wypiękniała ! :) :)
×
×
  • Create New...