-
Posts
19428 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
7
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mazowszanka13
-
Słuchajcie, ja mogę wziąć jedną sunię dorosłą na bdt. Maluszki prześliczne, ale moje psy nie lubią szczeniaków :-( Może by ich nie zjadły, ale po co mają je niepotrzebnie stresować. Od niedzieli jestem na długich wakacjach w moim domu na wsi pod Przasnyszem. Problem w tym, że nie mam tam jeszcze internetu. Kolejna próba zainstalowania internetu spełzła na niczym, ale jeszcze będę próbować, bo bez dogo żyć nie mogę. Krótko mówiąc net mam do piątku. Pozostaje telefon i malagos po sąsiedzku ;) Nie bardzo mam tam możliwość wysterylizowania suczki w trybie natychmiastowym, bo najbliższy sensowny wet to dr Ślusarz w Ostrołęce, który ciacha suczki malagos ( a więc sprawdzony ). Tak więc mogę wziąć brzuchatą bez brzucha lub tę drugą co śpi na betonie przed budą. I co z transportem ?
-
A co to za potwór straszny !!
-
Dwie suki przy drodze... Juz bezpieczne.
Mazowszanka13 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Uff!! Kamień z serca podwójnie :) -
Mam nadzieję, że ten chłop nie pozbył się tej biednej suni definitywnie, nie przywiązał gdzieś do drzewa albo jeszcze gorzej. Może dałoby się go wziąć na spytki co z nia zrobił ? Jeśli chodzi o ptaszki to ptasia mama potrafi dokarmiać pisklaki poza gniazdem. Miałam w ogrodzie pod drzewem pisklaka, który wypadł z gniazda i matka kilka razy dziennie lądowała pod drzewem aby go nakarmić. W końcu udało mi się zanieść go na strych, bo tam okazało się być gniazdo. I pozdrawiam Dumkę, bo to jej watek.:)
-
No, nareszcie ! :multi:
-
KLEKS - czyli kolejna ofiara złych "ludzi"...
Mazowszanka13 replied to gallegro's topic in Już w nowym domu
Świetny artykuł :) Oby przyciągnął do Was dobrych ludzi. A żli a kysz !! -
Ale jesteś szybka ! :)
-
Nie dziwię się, że wkurzyłaś sie na dziada. Niestety w schroniskach wydają psy i koty takim idiotom. No nic, na pewno doczekasz się właściwego telefonu :) Ważne, że suczka bezpieczna, nie czeka na dom na ulicy.
-
Zagladam do Drobinki, nadrabiam zaległości. Śliczna kruszynka. Szkoda tylko, że saldo minusowe. Mam fanty, pomysły na bazarki, tylko ciągłego dostepu do netu brak. Jak tylko coś się zmieni to ruszę z pomocą, Ewo.
-
Zaglądam do Was po przerwie. Miesiąc bez dogo to mordega ! Niestety, w lipcu znowu zniknę. Sinusek cudny :) Jakie on ma wspaniały charakter. A te oczy ! Można się zakochać na amen. Jestescie wspaniali, Aniu i Tomku :loveu: Będzie Wam to wynagrodzone stokrotnie, ale chyba nie w tym, tylko tamtym, lepszym życiu ;)
-
Miałam miesięczną przerwę w dostepie do internetu i już biegnę do Dinki. Wygląda na przeszczęśliwą :lol: Za każdym razem kiedy przejeżdzam obok SGGW myślę o niej i cieszę się, że już jest wolna. Szkoda tylko, że domku brak !
-
ONEK Niko już w DS mocno TRZYMAMY KCIUKI!
Mazowszanka13 replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Miałam przerwę w " doglądaniu" wątku ale byłam na bieżąco informowana o wydarzeniach przez Mortes. Bardzo się cieszę, że w końcu ktoś dostrzegł i docenił Niko :multi: Teraz czas na Viniego i Maszę ! Myslę, że Maszy trzeba będzie założyć wątek. Chociażby po to, aby móc legalnie zbierać na nią pieniądze, bo inaczej nam Mortes pójdzie z torbami :shake:. Ja mam masę fantów i opakowań, o które potyka się cała rodzina, bo nie mam gdzie ich trzymać, ale do bazarku potrzebuję przynajmniej miesiąc ciągłego dostepu do internetu. A z tym chwilowo mam problem :shake:. Tak czy owak odkładaj Mortes paragony i rachunki za Maszę, bo prędzej czy póżniej ten bazarek zrobię. -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
Mazowszanka13 replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Nie wyrzucili, nie wyrzucili :) -
Miałam długą przerwę w dostepie do netu a tu taka smutna wiadomość. Bardzo mi przykro z powodu suczki :-(. Szkoda, że nie wszystkim da się pomóc.
-
ONEK Niko już w DS mocno TRZYMAMY KCIUKI!
Mazowszanka13 replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
To trzymam kciuki podwójnie zatem :) :)