-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
Jamniczek Harry - jednak Czarodziej-wyczarował sobie dom....miłość....
jotpeg replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
kochani, zobaczcie tutaj post nr 147, Zbójini: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/10-letni-jamnik-szuka-domu-jest-dom-potrzebny-transport-slupsk-krakow-124431/index15.html[/url] -
Piękny, grzeczny, zdrowy ON, szuka domu juz w swoim domu
jotpeg replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
Sokół w górę!!!!!!!!!!! -
odwiedzam Bąbelka...
-
jamniczka miała być zabita bo się znudziła! - MA DOM!!!
jotpeg replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
no tak >wiek<; ludzie nie widza tego, ze taki pies jest spokojniejszy, mniej absorbujacy, wychowany, przytulasty, i madry - wszystko o czlowieku juz wie! a jamniczka slodka, te łapki :loveu::loveu::loveu: -
Mrówka - malutka, pogryziona - MA WSPANIAŁY DOMEK W KRAKOWIE
jotpeg replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki zeby wszystko sie udalo, zwlaszcza czwatkowa wizyta! -
koty sa bardzo czyste z natury, wiec nauka czystosci przychodzi im sama z siebie :lol: trzeba tylko stworzyc warunki (a u Was je ma!) okreslenie piosenka traktorkowa bardzo nam sie podoba! a zdjecia cudne, z niecierpliwoscia czekam na nastepne, zeby patrzec, jak sie Kota rozwija i rosnie :p na razie jest tak malenka, zwlaszcza na zdjeciu z miseczkami. :loveu:
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Alfa i Zuzia']gdzie jest ta brama-drzwi do lasu?[/QUOTE] Drzwi do lasu, zwanego dawniej Zwierzyńcem, pod Krzeszowicami; dawny majątek Potockich (wraz z pałacem w Krzeszowicach i zamkiem Tenczyn, które zresztą ostatnio rodzina odzyskała :cool1:), paradna brama, ozdobiona wizerunkami zwierząt (w końcu prowadziła na polowanie) z XIX w. jest, niestety, bardzo zniszczona. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/31/e60c95edc98ae88e.jpg[/IMG][/URL] Ale pomysł >drzwi do lasu< z lekka ekstrawagancki, prawda? :lol: Pozdrawiamy Królową Bagien z domowych pieleszy! :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/407/ff2e20e7ff5b8bee.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/31/d82a2abdde5880b5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/402/75bcc321a66cbf03.jpg[/IMG][/URL] -
Piękny, grzeczny, zdrowy ON, szuka domu juz w swoim domu
jotpeg replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
piekne foty. a najwazniejsze, ze psiak zdrow!!! -
Franek w nowym domku. Piękny, szczęsliwy pyszczek - zobacz!
jotpeg replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
jak tam Franiowy brzuszek? normuje sie? -
Jamniczek Harry - jednak Czarodziej-wyczarował sobie dom....miłość....
jotpeg replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Jasny gwint. Opiekunka psow,mowila mi,ze gdy wrocil byl cały rozdygotany,wstrzaśniety.[/QUOTE] niech to... biedny psiak. Jak on sie musi bac. I wtedy, kiedy uzarl - pewnie mu cos narzucali. Albo sie narzucali. Biedny psiak. -
2 WRAKI uratowane z CELI ŚMIERCI- wszystkie mają DOMY
jotpeg replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga']wszyscy szukają malutkich suczek.[/QUOTE] gratuluje Zgrozi domku, i jakby co, polecam to cudo: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/maciupenka-zuzia-uratowana-ze-swietej-katarzyny-szuka-domu-123354/[/url] -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
tak pięknie podróżuje się samochodem: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/30/b5cbb5b3ccd371f6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/30/e5e55c155744332c.jpg[/IMG][/URL] wspaniale jest galopowac po leśnych scieżkach; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/30/a2be0f0e9a1b6709.jpg[/IMG][/URL] akuku! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/31/1135944a9a173af8.jpg[/IMG][/URL] pozdrawiam - Noras. -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Alfo, Pan Kocur Czarny latem jest czekoladowy - piękny jegomosc! trochę Norka jesienią: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/295/d91db37e0029c12b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/30/56c13b6b6a9ab575.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/295/1ffd1c4ccdf7a5b7.jpg[/IMG][/URL] też pies... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/400/6b823b6fde6f7196.jpg[/IMG][/URL] ... z tzw. drzwi do lasu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/405/b55f091bd6e3e5aa.jpg[/IMG][/URL]