Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. kochani, zobaczcie tutaj post nr 147, Zbójini: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/10-letni-jamnik-szuka-domu-jest-dom-potrzebny-transport-slupsk-krakow-124431/index15.html[/url]
  2. [quote name='jadwiga']nie było mnie tyle czasu - problemy z komputerem - i tak jak się obawiałam,nikt cię nie odwiedził:-(:-(:-(:-(...[/QUOTE] fakt. wszyscy zapomnieli. ja tez. :shake:
  3. myslcie pozytywnie! on ma takie piekne zdjecia, ze musi kogos zauroczyc...
  4. Sokół w górę!!!!!!!!!!!
  5. nie jest to łatwa ani przyjemna decyzja, ale radziłabym sterylkę aborcyjną - już. sunia jest maleńka, nie wiadomo jak zniesie poród, a i potem - co ze szczeniętami? jak znaleźc dobre domy? nie ma co powiększac bezdomności!
  6. odwiedzam Bąbelka...
  7. a on sie dalej marnuje w schronisku :placz::shake::placz:
  8. no tak >wiek<; ludzie nie widza tego, ze taki pies jest spokojniejszy, mniej absorbujacy, wychowany, przytulasty, i madry - wszystko o czlowieku juz wie! a jamniczka slodka, te łapki :loveu::loveu::loveu:
  9. moze jeszcze trzeba poczekac, w koncu wiekszosc tych ogloszen byla zrobiona kilka dni temu :cool1: oprocz allegra, ktore mu juz dawno zrobila Szczurosława... a reszta to dopiero co.
  10. oczywiscie, pamietam, ze Norka ja pogryzla. Tym wieksze brawa dla Corci, ze sie nie zrazila :multi::multi::multi: kawal dobrej roboty!!! :p a Norka wyglada przeslicznie, i ten pysio beztroski :loveu::loveu::loveu:
  11. trzymam kciuki zeby wszystko sie udalo, zwlaszcza czwatkowa wizyta!
  12. koty sa bardzo czyste z natury, wiec nauka czystosci przychodzi im sama z siebie :lol: trzeba tylko stworzyc warunki (a u Was je ma!) okreslenie piosenka traktorkowa bardzo nam sie podoba! a zdjecia cudne, z niecierpliwoscia czekam na nastepne, zeby patrzec, jak sie Kota rozwija i rosnie :p na razie jest tak malenka, zwlaszcza na zdjeciu z miseczkami. :loveu:
  13. prześlicznie wygląda, mordka kochana :loveu::loveu::loveu:
  14. [quote name='Alfa i Zuzia']gdzie jest ta brama-drzwi do lasu?[/QUOTE] Drzwi do lasu, zwanego dawniej Zwierzyńcem, pod Krzeszowicami; dawny majątek Potockich (wraz z pałacem w Krzeszowicach i zamkiem Tenczyn, które zresztą ostatnio rodzina odzyskała :cool1:), paradna brama, ozdobiona wizerunkami zwierząt (w końcu prowadziła na polowanie) z XIX w. jest, niestety, bardzo zniszczona. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/31/e60c95edc98ae88e.jpg[/IMG][/URL] Ale pomysł >drzwi do lasu< z lekka ekstrawagancki, prawda? :lol: Pozdrawiamy Królową Bagien z domowych pieleszy! :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/407/ff2e20e7ff5b8bee.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/31/d82a2abdde5880b5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/402/75bcc321a66cbf03.jpg[/IMG][/URL]
  15. piekne foty. a najwazniejsze, ze psiak zdrow!!!
  16. DIF, sliczne foty. :multi: az serce rosnie, jak patrzy sie na udomowiona Norke :loveu::loveu::loveu: kawal dobrej roboty (chyba zwlaszcza Twojej i Córcinej) :p:multi:
  17. jak tam Franiowy brzuszek? normuje sie?
  18. to uroczy psiak. wierze, ze ogloszenia przyniosa dom.
  19. [quote name='Isadora7']Jasny gwint. Opiekunka psow,mowila mi,ze gdy wrocil byl cały rozdygotany,wstrzaśniety.[/QUOTE] niech to... biedny psiak. Jak on sie musi bac. I wtedy, kiedy uzarl - pewnie mu cos narzucali. Albo sie narzucali. Biedny psiak.
  20. [quote name='Jaaga']wszyscy szukają malutkich suczek.[/QUOTE] gratuluje Zgrozi domku, i jakby co, polecam to cudo: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/maciupenka-zuzia-uratowana-ze-swietej-katarzyny-szuka-domu-123354/[/url]
  21. tak pięknie podróżuje się samochodem: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/30/b5cbb5b3ccd371f6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/30/e5e55c155744332c.jpg[/IMG][/URL] wspaniale jest galopowac po leśnych scieżkach; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/30/a2be0f0e9a1b6709.jpg[/IMG][/URL] akuku! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/31/1135944a9a173af8.jpg[/IMG][/URL] pozdrawiam - Noras.
  22. Alfo, Pan Kocur Czarny latem jest czekoladowy - piękny jegomosc! trochę Norka jesienią: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/295/d91db37e0029c12b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/30/56c13b6b6a9ab575.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/295/1ffd1c4ccdf7a5b7.jpg[/IMG][/URL] też pies... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/400/6b823b6fde6f7196.jpg[/IMG][/URL] ... z tzw. drzwi do lasu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/405/b55f091bd6e3e5aa.jpg[/IMG][/URL]
  23. Psiama, witamy!! :multi: Gratuluje decyzji; bedziecie mieli duzo radosci z malej/czarnej :p:p:p Zuzia Alfy zostala matka chrzestna, no, no :lol::multi: Kociczka miala duzo szczescia, ze spotkala Alfe na swojej drodze :loveu:
×
×
  • Create New...