Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. fruwające amstafy! :loveu::loveu: a zawsze przyciężkie mi się wydawały :evil_lol:
  2. jak mozna pomóc? nie mam dla niego domu. pieniądze? jest maleńki, wzbudza emocje, po pooglaszaniu może szybko znalezc dom.
  3. funiu, trzeba go pooglaszac gdzie tylko sie da.
  4. mar.gajko - współczuje konieczności podejmowania takiej decyzji. tyle czasu, tyle trudu i samotnej walki o tego psiaka...
  5. j3nny, dasz rade go pooglaszac? :modla: masz w tym chyba niezla reke... :p jest bardzo, bardzo urokliwy :loveu:
  6. mysle, ze wprawny dogomaniak sobie z nim poradzi. moze Harry wymaga odrobine szacunku? czyli bez niuniania, ciuciuciu...
  7. gratuluje adopcji Dyzia!!! :p psy maja nieslychane zdolnosci adaptacyjne, tylko my, ludzie, tego nie doceniamy... jak zyl w oborze, to gdzie mial lac? po co sie starac? bardzo do mnie przemowilo, ze tak szybko zaakceptowal pana domu; psiaki zazwyczaj lekaja sie mezczyzn, jeszcze takich duzych... :lol:
  8. pewnie ze mozna zmienic. zastanawialam sie, czy to napisac, bo wiadomo - moga matolki pisac, ze do budy itp. ale mysle, ze w razie co, to nieodpowiednie osoby sie odrzuci, a ludzie nieraz chca czujnego psa na posesje.
  9. boze swiety!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :placz::placz::placz:
  10. nie sposób to sobie wytłumaczyc; mądre słowa, Eurydyko. Isadoro7, dla Ciebie wiele ciepłych myśli...
  11. Isadoro7 :modla::angel: piękne ogłoszenie :loveu:
  12. udało mi sie wkleic banerek do podpisu, chociaz wyszlo nieco inaczej niz u innych :oops::roll::evil_lol:
  13. [quote name='andzia69']tak, wiem;) a nie macie tam jakiegos złotorączego chłopca, męża, dziadka? zrobienie budy to nie jest wielka filozofia - a na pewno wyszłoby jeszcze taniej:razz:[/QUOTE] moze jakas miejscowa zlota raczka (za oplata)?? ktos z rodziny?
  14. [quote name='Isadora7']Czy on ma allegro? Mam jeszcze 7 dni wyróznionego allegro bo psiak poszedł do domu i szukam psiaka do wstawienia.[/QUOTE] Isadoro7, chyba nie ma, to świeża sprawa. Iwop by napisała. Iwop???? Iwop, może da się zrobić mu foto na innym tle? na śniegu? [SIZE="1"]znowu mam problemy z banerkiem. lewe ręce.[/SIZE]
  15. trzeba się złożyć, o ile rodzina Marleny nie będzie miała nic przeciwko. ludzie, pomóżmy Marlenie, ona jeszcze nie pracuje, więc nie ma własnych dochodów. wiecie jak to jest. a pomaga co najmniej 5 psom.
  16. gratuluje pociechy :loveu::loveu: i myśle, ze dzięki obecności Sońki, Stasiu nie bedzie alergikiem, tylko bedzie zdrów jak ryba :p:p
  17. w razie gdyby :loveu: Buka :loveu: miał allegro, to polecam miłej pamieci: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/niebieski-onek-merle-wyrzucony-z-samochodu-ostrowiec-125166/[/url]
  18. czyli tak (podsumowując): Kilkuletni owczarek niemiecki (mix) o niezwykłym umaszczeniu w niebieskie kropki. Pies został wyrzucony z samochodu. Tymczasowi opiekunowie pilnie szukają mu domu. Lubi dzieci. Łagodny. Lubi inne zwierzęta. Stróżuje. Iwop, może daj to w 1. poście, żeby ludzie mieli gotowe info do ew. ogłoszeń (nikt nie ma czasu na czytanie całego wątku, hop do góry itd) i daj jakieś namiary; mail, nr tel może?
  19. Puchatek, Agamika, Epe, Aganela, Mimiś, Masza4 - dobrze ze jestescie! :modla::angel: Iwop - widzisz :p nie mozesz zostac z nim sama... ale banerek, jej! :-o:multi:
  20. moze jak iwop sie wypowie. dzieki Masza4, ze go zauwazylas!
  21. to czekamy na zdjecia Lary z domu! bardzo... jej sie udalo, prosze wiec niesmialo o pomoc dla tego oryginalnego: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/niebieski-onek-merle-wyrzucony-z-samochodu-ostrowiec-125166/[/url] przynajmniej go odwiedzajcie na watku...
  22. chyba trzeba oglaszac cudaka... :modla::modla:
×
×
  • Create New...