-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
fruwające amstafy! :loveu::loveu: a zawsze przyciężkie mi się wydawały :evil_lol:
-
moim swiatem jest zimny beton i kopniaki RALFIK JUŻ W DOMU
jotpeg replied to funia's topic in Już w nowym domu
funiu, trzeba go pooglaszac gdzie tylko sie da. -
Głupi Czaruś,bo Wpadł Pod Samochód...- JUŻ W NOWYM DOMKU
jotpeg replied to bunia's topic in Już w nowym domu
takie male sloneczko -
Jamniczek Harry - jednak Czarodziej-wyczarował sobie dom....miłość....
jotpeg replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
mysle, ze wprawny dogomaniak sobie z nim poradzi. moze Harry wymaga odrobine szacunku? czyli bez niuniania, ciuciuciu... -
Panie, dlaczego mi to zrobiłeś ? Dyzio w nowym domu.
jotpeg replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
gratuluje adopcji Dyzia!!! :p psy maja nieslychane zdolnosci adaptacyjne, tylko my, ludzie, tego nie doceniamy... jak zyl w oborze, to gdzie mial lac? po co sie starac? bardzo do mnie przemowilo, ze tak szybko zaakceptowal pana domu; psiaki zazwyczaj lekaja sie mezczyzn, jeszcze takich duzych... :lol: -
Niebieski onek merle. Szuka domu lub chcociaż tymczasu.
jotpeg replied to iwop's topic in Już w nowym domu
pewnie ze mozna zmienic. zastanawialam sie, czy to napisac, bo wiadomo - moga matolki pisac, ze do budy itp. ale mysle, ze w razie co, to nieodpowiednie osoby sie odrzuci, a ludzie nieraz chca czujnego psa na posesje. -
Niebieski onek merle. Szuka domu lub chcociaż tymczasu.
jotpeg replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Isadoro7 :modla::angel: piękne ogłoszenie :loveu: -
Niebieski onek merle. Szuka domu lub chcociaż tymczasu.
jotpeg replied to iwop's topic in Już w nowym domu
udało mi sie wkleic banerek do podpisu, chociaz wyszlo nieco inaczej niz u innych :oops::roll::evil_lol: -
Piękny, grzeczny, zdrowy ON, szuka domu juz w swoim domu
jotpeg replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
coz, szkoda Sokola... -
Tarnobrzeg - psy pod opieką Marleny potrzebuja pomocy !
jotpeg replied to GuniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']tak, wiem;) a nie macie tam jakiegos złotorączego chłopca, męża, dziadka? zrobienie budy to nie jest wielka filozofia - a na pewno wyszłoby jeszcze taniej:razz:[/QUOTE] moze jakas miejscowa zlota raczka (za oplata)?? ktos z rodziny? -
Niebieski onek merle. Szuka domu lub chcociaż tymczasu.
jotpeg replied to iwop's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Czy on ma allegro? Mam jeszcze 7 dni wyróznionego allegro bo psiak poszedł do domu i szukam psiaka do wstawienia.[/QUOTE] Isadoro7, chyba nie ma, to świeża sprawa. Iwop by napisała. Iwop???? Iwop, może da się zrobić mu foto na innym tle? na śniegu? [SIZE="1"]znowu mam problemy z banerkiem. lewe ręce.[/SIZE] -
Tarnobrzeg - psy pod opieką Marleny potrzebuja pomocy !
jotpeg replied to GuniaP's topic in Już w nowym domu
trzeba się złożyć, o ile rodzina Marleny nie będzie miała nic przeciwko. ludzie, pomóżmy Marlenie, ona jeszcze nie pracuje, więc nie ma własnych dochodów. wiecie jak to jest. a pomaga co najmniej 5 psom. -
KRAKÓW - SOŃKA - SZCZĘŚLIWA u MANCZY w Zakopanem
jotpeg replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
gratuluje pociechy :loveu::loveu: i myśle, ze dzięki obecności Sońki, Stasiu nie bedzie alergikiem, tylko bedzie zdrów jak ryba :p:p -
KOSZALIN - stary szkielet BUKA. Zdarzył mu się na stare lata cud...:-)
jotpeg replied to kinga's topic in Już w nowym domu
w razie gdyby :loveu: Buka :loveu: miał allegro, to polecam miłej pamieci: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/niebieski-onek-merle-wyrzucony-z-samochodu-ostrowiec-125166/[/url] -
Niebieski onek merle. Szuka domu lub chcociaż tymczasu.
jotpeg replied to iwop's topic in Już w nowym domu
czyli tak (podsumowując): Kilkuletni owczarek niemiecki (mix) o niezwykłym umaszczeniu w niebieskie kropki. Pies został wyrzucony z samochodu. Tymczasowi opiekunowie pilnie szukają mu domu. Lubi dzieci. Łagodny. Lubi inne zwierzęta. Stróżuje. Iwop, może daj to w 1. poście, żeby ludzie mieli gotowe info do ew. ogłoszeń (nikt nie ma czasu na czytanie całego wątku, hop do góry itd) i daj jakieś namiary; mail, nr tel może? -
Niebieski onek merle. Szuka domu lub chcociaż tymczasu.
jotpeg replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Puchatek, Agamika, Epe, Aganela, Mimiś, Masza4 - dobrze ze jestescie! :modla::angel: Iwop - widzisz :p nie mozesz zostac z nim sama... ale banerek, jej! :-o:multi: -
Niebieski onek merle. Szuka domu lub chcociaż tymczasu.
jotpeg replied to iwop's topic in Już w nowym domu
moze jak iwop sie wypowie. dzieki Masza4, ze go zauwazylas! -
Onka PODKARPACIE!już szczęśliwa!!.. wśród lasów:))
jotpeg replied to aganela's topic in Już w nowym domu
to czekamy na zdjecia Lary z domu! bardzo... jej sie udalo, prosze wiec niesmialo o pomoc dla tego oryginalnego: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/niebieski-onek-merle-wyrzucony-z-samochodu-ostrowiec-125166/[/url] przynajmniej go odwiedzajcie na watku... -
Niebieski onek merle. Szuka domu lub chcociaż tymczasu.
jotpeg replied to iwop's topic in Już w nowym domu
chyba trzeba oglaszac cudaka... :modla::modla: