Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. fantastycznie wyglada!!! :multi: i te uszka :p i pysio w usmiechu :loveu:
  2. dobija mnie ta bezsilnosc :placz: on nie ma czasu ani sil na nastepna zime w schronisku!!!
  3. Ha! bylam, widzialam :p:loveu::multi: to zdjecie z przyczajonym kotem bossskie, ale plecam wszystkim ogladajacym foty calego spiacego stada :crazyeye::loveu::loveu: Wellington, widze ze nie zapomnialas o Guciorku :p
  4. alez malenka! widac to szczegolnie na zdjeciu z dlonia; a fotki z psem fantastyczne!!! odwazna mala :crazyeye: :loveu: alfa, wreszcie widze twojego psa! :p
  5. sprobuj tu go wkleic: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/jamnik-dla-fajnych-ludzi-cala-polska-124067/[/url]
  6. foootki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :modla:
  7. no dobra, przyznam sie. podgladam watek Knapisia od poczatku. bo taki psi pies. szaraczek pogryziony. :loveu: a teraz? ten usmiech cala paszcza (alez ma biale zeby), te oczeta rozesmiane!!! dzieki Wam... :p:p:p
  8. kto inny jest tu prawdziwym mysliwym (rejestr tegorocznych dokonan kilka postow wczesniej); [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/23/45ed5ad33f1e4fff.jpg[/IMG][/URL] oto niedoszla ofiara, wydarta podstepem z kociej paszczy, nieuszkodzona, odleciala (nigdy sie nie zabija od razu - jak zabaweczka nie dziala, to nie ma zabawy) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/387/f80ea73c346cf64f.jpg[/IMG][/URL] o, tutaj motyle prawie sie nie ruszaja - czyli zadna atrakcja [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/23/98ec4d6fef1c1f42.jpg[/IMG][/URL] tu mysliwy-killer w czasie patrolu - obchod ogrodu; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/23/fff2b8f47764e156.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/23/79c2b6683ef2d732.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/387/6144ce086ff90b62.jpg[/IMG][/URL]
  9. wykluczone, nie dopuscimy do tego. Jest odwolywalny, a biega glownie za fascynujacymi zapachami. Lapka nigdy nie osiagnie pelnej sprawnosci - szybciej sie meczy i drzy. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/287/a540e092c6f09374.jpg[/IMG][/URL] nad Dunajcem; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/23/9f041b32df02afe7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/392/31180d72d9671a6c.jpg[/IMG][/URL] orzeszek do rozgryzienia; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/287/923f5d9a1a75ba6a.jpg[/IMG][/URL] i znow nad woda; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/387/4512805798dc5c03.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/23/545f2c16801fe026.jpg[/IMG][/URL]
  10. fajnie, ze Babelkowi przybylo fanow! dzieki, ecci!
  11. jest bardzo ladny i mysle, ze mlodszy - to ulica go postarza.
  12. nie ma jak wlasny ogrod; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/387/01182d3f4a293b7c.jpg[/IMG][/URL] inne (male-czarne) osoby tez uwielbiaja wyjazdy na wies; jesli tylko jest wystarczajaco sucho, nie korzystaja z kuwety, ale z ekologicznej toalety w ogrodzie; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/23/92e63eabcda8d192.jpg[/IMG][/URL] a tak sie pedzi po polach; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/386/662f2aac51faa31f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/392/e36d23dbcd6c7071.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/387/76ccf3a688fd66d1.jpg[/IMG][/URL] to juz chyba pozegnanie z wyjazdami na wies w tym roku... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/387/f599037067e437a4.jpg[/IMG][/URL]
  13. dziekuje, ze jeszcze o nas pamietacie :loveu: Noras uwielbia wies; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/23/60049dbd12d6005d.jpg[/IMG][/URL] tu, na pastwisku, nie interesuje sie krowami, tylko weszy i kopie za nornicami; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/23/e8828f77f369e0de.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/288/dd7412d58993387e.jpg[/IMG][/URL] po polach biega jak torpeda, nie przeszkadzaja mu ani bruzdy swiezo zaorane, ani scierniska. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/386/030981f32aa120e8.jpg[/IMG][/URL] Zajety tropieniem bazantow, zajecy i saren. Na szczescie zawsze wraca na zawolanie, pilnujemy sie takze od mysliwych (nie darzymy sympatia tego zajecia) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/23/2ef676f4d653641a.jpg[/IMG][/URL] wszystko w zasiegu wzroku; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/387/ec3f2e7caa6e0adc.jpg[/IMG][/URL]
  14. chyba jeszcze jej nikt nie wypatrzyl. jest sliczna i mlodziutka.
  15. [quote name='Kar0la']Były zainteresowane dwie osoby, ale ostatecznie żadna się nie zdecydowała.[/QUOTE] moze trafi sie wreszcie ktos zdecydowany i odpowiedni.
  16. Isadoro7, banerki - jak zwykle - odjazdowe! szczegolnie ten >do łóżka<!!! zaraz sobie podczepie.
  17. nika28, moze uda sie przekonac domownikow i uratowac jamnisia; musisz wiedziec, ze jak taki duet jak Isadora i Danka tu sa, to psiak znajdzie szybko najlepszy z domkow!
  18. [quote name='hanek']Mają gdzieś wątek?[/QUOTE] sa tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f486/31-chorych-slabych-kociat-z-mordowni-pomocy-u-missieek-122457/index8.html[/url]
  19. [quote name='BUDRYSEK']Nie chcą dziewczynki :shake: ona ma ok.6 mies. a oni chca takiego maluteńkiego[/QUOTE] Budrysku, tutaj sa takie maluchy: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f486/31-chorych-slabych-kociat-z-mordowni-pomocy-u-missieek-122457/index8.html[/url]
  20. jamnik jako dogoterapeuta? ci ludzie to... glupich nie sieja, sami rosna. a Pan Jamnik piekny, ale dom przed zima konieczny!!!
  21. dziekujemy, Tosko, za pamięc i miłe słowa :p co potrafi kot (ci, ktorzy maja koty, wiedza, ze koty potrafia wszystko - jak zechca); :cool3::lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/285/9b767485b74e944e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/285/a5cbf45ac4dc5442.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/20/99e7348c31278715.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/284/aa548b361778c028.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/284/687f0507957150e7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/284/c10bf40e44ebebde.jpg[/IMG][/URL]
  22. na mapie pomocy dgm znalazlam takie cos: transport: Oliwka (Joanna) Woj. pomorskie Miasto:Gdańsk Tel.kom.:501-761-462 E-mail: oliwka335(&)wp.pl GG: Transport ponad 100km po uzgodnieniu Stowarzyszenie Empatia i takie: Kudłata (Joanna) Woj. podkarpackie Miasto:Rzeszów Tel.kom.: E-mail:stalstyl(&)interia.pl GG:9094462 Transport samochód transportowy po uzgodnieniu
×
×
  • Create New...