Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. a żebyś wiedziala, jaki teraz ważniak z niego, jak zhardział :evil_lol: tutaj ze swoim koleżką w domowych pieleszach (słońce kochamy wszyscy); [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/387/2345464a77ea0a1c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/20/4f01a7e08eaaf1e7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/387/28863e90e6627dbe.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/381/79601ddb26e0120f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/20/372f8e19defa1833.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/20/53cada8d61eb0619.jpg[/IMG][/URL]
  2. prosze, jakie nasturcje!!! a moje to zawsze mszyce zjadaly...
  3. strasznie mnie martwi los Babelka
  4. moze ktos sie osmieli i oprocz wgapiania sie, zapyta i zdecyduje...
  5. trzymam kciuki za Dyziulca :cool2::thumbs:
  6. [quote name='Kar0la']U Liska bez zmian. Dalej czeka w hotelu na domek. :roll:[/QUOTE] kurcze. co jest?! :crazyeye::placz:
  7. kiedys pod lecznica bylam swiadkiem takiej sceny; pan z psem w abazurze (jak Czarus) starsza pani - przechodzien: on takie nosi, zeby mu nie bylo zimno?? :evil_lol:
  8. trzeba sie pokazac!
  9. podnosze biedna i zadluzona Myszke...
  10. miejmy nadzieje, ze moglby pomieszkac w DT sluzej, bo cena tego hotelu to masakra jest.
  11. [quote name='Agata69']Przed chwilą dostałam od tej pani odpowiedź na moje zapytanie skąd miała tego szczeniaczka który zginął. Odpisał mi ze z Chrzanowa, czyli pewnie z Fundacji Pro Animale. [/QUOTE] moze chodzi o ta sunke: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f96/suczka-bura-roczny-kundelek-po-adopcji-zaginela-na-obcym-terenie-malopolska-120756/[/url]
  12. zawsze mni rozczulal ten pyszzcek taki posiekany, pogryziony... ale teraz psisko wyglada jak panisko; siersc - wspaniala!!!
  13. wszystkie zdjecia pochodza ze Skaly Kmity pod Krakowem; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/20/47a6bc45a9b64ad5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/20/db2270c6d1e3c17a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/20/75714b4d5c44868d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/381/0ef339a98575f045.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/20/2f36b1177f15e845.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/387/3362fd37839c4875.jpg[/IMG][/URL]
  14. jesienny listek - Norek: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/20/557987b1a8804eb3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/20/5c40768c258c4514.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/20/d2d71a5b6e490fc8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/20/2f099f1088cf3e2e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/20/83f213b57ad7c015.jpg[/IMG][/URL]
  15. bardzo mocno zacisniete!!! :kciuki::thumbs:
  16. dramat. domowy pieszczoszek, jeszcze lsniacy.
  17. piekny pies (sunia). piekny! :loveu:
  18. Dyzio musi znalezc dom przed zima...
  19. na 1. focie - Gucio na Wisla? na dwu ostatnich - boi sie, ze kot mu zje jedzienie?
  20. straszne te zdjecia w worku :angryy:
  21. szybko, poki dogo chodzi, wpadam do sliczniaka :loveu:
  22. nikt nie zagladal, bo - moze - tak jak i u mnie - dogo w ogole nie chodzilo :diabloti: a zdjecia spioszki bardzo, bardzo ladne :loveu:
×
×
  • Create New...