-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
i ja przpraszam za offa, ale Mela jest tak zjawiskowa i niesamowita, więc dlatego ośmielam się prosic chocby o odwiedzanie tego wątku (bo ten psiak też jest niezwykłą mieszanką): [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/niebieski-onek-merle-wyrzucony-z-samochodu-ostrowiec-125166/[/url] i gratulacje dla domu, ktory mial odwage i z DT stal sie domem na zawsze :multi::multi:
-
Bardzo prosze chocby o odwiedzanie tego wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/niebieski-onek-merle-wyrzucony-z-samochodu-ostrowiec-125166/[/url] nie śmiem prosic o dom dla niego, ale może komuś wpadnie w oko tak niesamowita mieszanka??
-
Trzy dni leżała na placu zabaw skopana i pobita . ma dom
jotpeg replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lulka']podnosze uparcie[/QUOTE] i ja sie przylacze -
Niebieski onek merle. Szuka domu lub chcociaż tymczasu.
jotpeg replied to iwop's topic in Już w nowym domu
[quote name='aganela']niebieski onek [/QUOTE] iwop, ja bym dala taki tytul... :cool3: kazdy by chcial sprawdzic, co to :-o i nie ze stary, jesli faktycznie ma 7-8 lat to jest w sile wieku. -
Mrówka - malutka, pogryziona - MA WSPANIAŁY DOMEK W KRAKOWIE
jotpeg replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
no.... :p:p widze, ze jest niezle - ani kot nie ma paniki, ani Mrowa nie jest natretno-agresywna! Brawo dla nowego domku!!! :multi: -
Onka PODKARPACIE!już szczęśliwa!!.. wśród lasów:))
jotpeg replied to aganela's topic in Już w nowym domu
makaja81, ona moze slabo jesc, bo jednak ma stresa - nowi ludzie, nowe otoczenie. Zobaczysz, tydzien, dwa - i bedzie dobrze. zazdroszcze ON-ce okolicy, w Tenczynku jest pieknie, zamek i lasy wspaniale! -
Trójkolorowy jamniczek, czyli dwukrotnie porzucony KODI! ma dom
jotpeg replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
Haja, tu sa dane: GG: 2499113 e-mail: [email][email protected][/email] Telefon: 0601-294-064 -
Niebieski onek merle. Szuka domu lub chcociaż tymczasu.
jotpeg replied to iwop's topic in Już w nowym domu
przepiekny i wcale niestary pies, jak ktos o niego zadba, bedzie cudo. moze zmienic tytul na onek-merle? ON w kropki?? on jest nadzwyczaj oryginalny! Aganela, ne zostaly ci jakies maile/tel. po Larze?? (zawsze warto sprobowac...) -
Mrówka - malutka, pogryziona - MA WSPANIAŁY DOMEK W KRAKOWIE
jotpeg replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
ooo, jakie wiesci!!! :p witaj, Kafel!! :multi: to są dwie kotki? piękne! pewnie bedzie obraza, jak Mrówczydło przyjedze... -
[Śląsk] Szczeniak - pies z lasu zostaje na stałe w DT :) MA DOM :)
jotpeg replied to wiq's topic in Już w nowym domu
wig, a moze skontaktuj sie tutaj - moze po akcji beda namiary na chetnych: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f98/dzien-psa-psiejsko-czarodziejsko-w-silesia-city-center-106922/index140.html[/url] oprocz tego w >przygarne psa< ktos szuka czarnego szczeniaczka, ale jest z W-wy. -
Do Kubusia dołączył Foks. Reportaż strona 15, zapraszam!!!
jotpeg replied to Waldek's topic in Już w nowym domu
piękne :loveu::loveu: a jakie Kubuś ma sliczne, podpalane łapki :p:p:p -
KRAKÓW - dwie bidy z Ligoty - haszczak i mix malutka już tu
jotpeg replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
Bomba!!! :multi::multi: ale pierwsze wyglądałoby jeszcze lepiej, gdyby pan tez był z piłką... :lol: -
Głupi Czaruś,bo Wpadł Pod Samochód...- JUŻ W NOWYM DOMKU
jotpeg replied to bunia's topic in Już w nowym domu
gdzie ten dom?? -
Franek w nowym domku. Piękny, szczęsliwy pyszczek - zobacz!
jotpeg replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
[quote name='zulugula'][COLOR=black][FONT=Verdana] Franek od paru dni się zaparł i nie chce ćwiczyć tej chorej łapki. Nawet na powolnych spacerkach przy krótkiej smyczy utyka. Gdy go pogłaszczę, troszkę się zapomina i chodzi na 4 łapach. Czekam, że mu to przejdzie. Ogólnie byłam już zadowolona, bo parę dni temu dosłownie ciągnął mnie na smyczy i to właśnie idąc na 4 łapach [/FONT][/COLOR] :hmmmm: :niewiem:[/FONT][/COLOR][/QUOTE] hm, wplyw na lapke moze tez miec pogoda, zimno itp. a co do cwiczen - nic na sile. -
Głupi Czaruś,bo Wpadł Pod Samochód...- JUŻ W NOWYM DOMKU
jotpeg replied to bunia's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']Pierwszy śnieg dzisiaj spadł, a ty taki golutki. [/QUOTE] domek dla malizny potrzebny...!