Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. co za historia. kciuki potrzebne. jak sie miewa sunia?
  2. [quote name='mimiś']tekscik rzuciła moja mama-[czyli Babcia] na widok plakatu dla FIGI: -to chcesz ją oddać?? eee, Rudy juz jest taki stary..., własciwie to mogłaby zostać..-:crazyeye:[/QUOTE] no prosze :-o:lol::loveu:
  3. szkoda, ze zero odzewu po programie, i to po takim materiale! a taki fajny kundelek dropiaty...
  4. jotkaj, jedyne rozwiazanie, to - jak napisalas - spojrzenie z daleka i pies nie moze go widziec. zaspokajanie potrzeby pana spowoduje ze wszyscy bedziecie cierpiec. a jak Brylka wyrwie sie, poleci i zaginie, to co? kto bedzie odpowiadal, szukal? o wiele za wczesnie (jesli w ogole) na taka wizyte. powodzenia!
  5. Isadora7, ty chyba zamiescilas gdzies fajna instrukcje, jak wkleic banerek do podpisu - potrzebuje pomocy, jakies glupoty wyczyniam :oops:
  6. bardzo fajniasty psiak :loveu::loveu::loveu:
  7. [quote name='Betbet'] Wiec jest kilka problemów. 1.Pies ma właściciela. 2.A jego kojec i buda stoją na terenie prywatnym. więc w tej chwili ćwiczę dyplomację.[/QUOTE] no tak faktycznie trzeba by sposobem jakims...
  8. faktycznie, ze calkiem rozne :oops: a tej Poluni to ja bym sie bala, to pewnie mala szczekaczka jest i obgryzaczka lydek? :evil_lol:
  9. i czarna maske ma na pysiu (wesolym) :loveu::loveu::loveu:
  10. [quote name='ocelot']Myślę, że ogłoszenia treba ponawiać do bólu. Musi go ktoś wypatrzeć. To fajny psiak, bardzo otwarty na ludzi jeszcze.[/QUOTE] nie tracimy nadziei!
  11. to bardzo smutne, ze po ogloszeniu w piatkowym Dzienniku NIKT nie zadzwonil :shake: a byl taki wzruszajacy tekst i dobre zdjecie ej, ludzie, ludzie :shake:
  12. aganela, napisz do Brazowa1 albo Betbet
  13. ze swojej strony polecam [url]www.fotosik.pl[/url] krzemionki, kopiec krakusa - my tez tam bywamy od czasu do czasu! fajne tereny spacerowe w centrum miasta!
  14. Merzet, a kto to ta cudna hienka ze zdjec?
  15. rety, jaka bieda!!! :cry::cry::cry: gdzie on teraz jest, w DT?
  16. dgm mi ruszylo, wiec pedem odwiedzam sliczniaka :loveu::loveu::loveu: ale foty cudne!
  17. [quote name='danka1234']Oj ciekawośc mnie zżera,dajcie znać jak tylko czegoś się dowiecie.[/QUOTE] my tez czekamy!!!! i trzymamy kciuuuuuki!
  18. nareszcie dgm chodzi, wiec czym predzej odwiedzam starutka...
  19. najlepszy dom dla sierotki!! sliczna, wyglada mlodziutko, a jak nieco schudnie - no laseczka!
×
×
  • Create New...