Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. iwop, przyjrzyj sie uwaznie warunkom, w jakich mialby zyc pies; zeby dzieci mu nie dokuczaly...
  2. podnosze w oczekiwaniu na rozwoj wypadkow. ona taka wygieta, moze cos (brzuch) ja boli??
  3. nie mozna na to spokojnie patrzec. kto pomoze (choc grosikiem)?
  4. witaj JOY!!! ciesze sie, ze Pyszczek dobrze sie miewa. szkoda, ze jeszcze nie ma całkowicie własnego, niedzielonego z nikim domu... mnie sie on ogromnie podoba (coz z tego...) inteligencja bije mu z pysia :p
  5. wstrząsające. ode mnie jedynie jednorazowa wpłata. niestety. ale ziarnko do ziarnka...
  6. ooo, niusy od Tedzia!!! :multi: cieszymy sie, ze jest dobrze :p Noras pozdrawia serdecznie dawnego kolege z tymczasu działkowego! :bluepaw::bluepaw::bluepaw:
  7. hm, czyli budy dla bezdomniakow beda. jeszcze >tylko< domy...
  8. bardzo ładny psiaczek się z niego zrobił... :p
  9. to jest zdumiewajace, ze taki psiaczek-piękniś nie ma jeszcze wlasnego domu
  10. a ja sie tak zapytam; skoro jest w schronisku od zawsze, to dlaczego dopiero teraz szukacie jej domu?
  11. odwiedzam pięknotę przynajmniej wirtualnie...
  12. pewnie! nie ma jak słoneczko :p Norek dostał poduszkę do łóżka, żeby nie trzymał głowy na podłodze; chyba się spodobała... :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/416/59f00dfc7d1a9f3a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/39/0c8853a2e1f85db0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/415/2622764b1344f0ab.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/421/314fcfe149776c8d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/39/f7d1da8d7e744fe9.jpg[/IMG][/URL]
  13. no to po domowemu; :p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/416/fba740aa1ab7038f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/416/fe41f40475c7dd24.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/38/1674b93092ea5f81.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/303/05b475292b14cf8d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/38/90d21ad12e9eda51.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/303/02ce046150097e26.jpg[/IMG][/URL]
  14. uszy ją muszą bolec albo swędziec. jakieś paskudztwo.
  15. bardzo mnie wzruszyły zdjęcia Bąbelka, łapki takie króciutkie, podpalane. :loveu::loveu::loveu: i że już nie w schronisku, tylko w domu. niesamowite. taki mały psiaczek, zwyczajny, starszy kundelek, a jaki ujmujący :loveu::loveu::loveu: mam nadzieje, że w nowym domu Bąbelek będzie szczęśliwy... piszcie, jak się zadamawia!
  16. a moze, Marleno, da sie zrobic jeszcze inne zdjecia Rufcia?
  17. jest niesamowita :loveu::loveu::loveu: niepowtarzalna :p:p:p
  18. a Rufusek to ma jakies ogloszenia w necie?/ jak nie, to trzeba zorganizowac
  19. piszcie o Dyziu jak najczęściej, tu wszyscy podczytują, nawet jak nie piszą :cool1::lol: a tak w ogóle - czemu watek Dyzia jeszcze w tym dziale, zamiast w Nowym Domu??!
  20. taki pies marnuje sie i czeka... czeka.
×
×
  • Create New...