bardzo mnie wzruszyły zdjęcia Bąbelka, łapki takie króciutkie, podpalane. :loveu::loveu::loveu: i że już nie w schronisku, tylko w domu.
niesamowite. taki mały psiaczek, zwyczajny, starszy kundelek, a jaki ujmujący :loveu::loveu::loveu:
mam nadzieje, że w nowym domu Bąbelek będzie szczęśliwy...
piszcie, jak się zadamawia!