Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. świetny, prawda? :loveu: szkoda,że mało kto to widzi... :shake:
  2. Selenga, tu chyba mało kto wie, że jest aż tak źle... wiem, ze pewnie starasz sie byc dzielna, ale jednak trzeba czasem pomocy. Dom dla małej/czarnej potrzebny na cito!!!
  3. agata_lodz, w 100% racja. a teraz pytanko, przede wszystkim do właścicieli większych okazów, ale nie tylko (odpowiedz moze byc we wlasnym sumieniu, a nie na forum): czy nie było sytuacji, kiedy to radośnie wołacie: - mój nic nie zrobi! albo - mój tylko chce się bawic! :angryy::angryy::angryy:
  4. on ma jakiekolwiek ogloszenia?? bo podnosic to sobie mozemy do... nieba :roll:
  5. przynajmniej podniose... Danko, super! :Rose:
  6. Wellington, te doswiadczenia sa bardzo niewinne/dziecinne i kojarza sie z nauka fizyki w szkole: [url=http://www.ogroddoswiadczen.pl/]OGRÓD DOŚWIADCZEŃ[/url] Moana, musze zrobic aktualne fotki, biale - u nas masa sniegu, Noras zachwycony, bo sucho (mroz) i czysto... ale Rudek ma na pewno ładniej; poza Krakowem to są dopiero pejzaże... Alfo, jaki pan, taki kram :razz: TZ też jest typem sportowca :lol: Norkowi musiało byc bardzo ciężko z łapką w gipsie; ten pies nawet jak idzie, to biegnie. Skacze przez zaspy jak zając :lol: ale wszystko by oddał za chwilę przytulania do człowieka (swojego człowieka). :p Najbardziej jednak podziwiamy jego inteligencję, to jest aż nieprawdopodobne! Wszyscy znajomi nam go zazdroszczą, były nawet propozycje, zeby sklonowac Norka :crazyeye::cool3: ale jak tłumaczę o bezdomnych zwierzętach, o schroniskach, to... chyba trafiam w próżnię :roll:
  7. Zulu, napisz moze do uzytkownika lunarmermaid (Jaworzno) w sprawie DT - moze sie zgodzi.
  8. mysle, ze pomoc powinna dotyczyc zalagodzenia sprawy z sasiadami i negocjacji z urzednikami.
  9. wątek małej/czarnej Meli: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/mala-czarna-z-marek-poszukuje-domu-128145/[/url]
  10. ale o co chodzi?? pierwsze slysze o jakiejs babie z Niepolomic i o dziwacznym stanowisku TOZ.
  11. [quote name='paulina_katarzyna'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/44/c25ee044869662a4med.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] no nie! :shake: zapomnieli wszyscy o psinie, ktora nadal jest u Selengi w DT!!! nikt o nią nie pyta. nie wspomaga. kto się przyłączy do reklamowania psinki i chociażby przypominania wątku? bardzo proszę.
  12. na zdjeciu od Camary (drugim od konca) psica wygląda jak szakal :p bombowa fota z zagryzania duzej psicy przez mala/czarna :lol: czekamy na fotorelację dalszych losów!
  13. super. to zwiększa szanse, ze ktos go zobaczy. Kamila_s :Rose:
  14. rewelacja, nie pies :loveu::loveu::loveu::loveu:
  15. Selenga, co u Was? Jak się czuje Guziczek? Spokój? Co z Twoją tymczasową mieszkanką?
  16. [quote name='Tweety']wygraliśmy przetarg!!!! mamy super lokal![/QUOTE] swietnie! dobra lokalizacja!
  17. Dinko, jesteś niezawodna!!! :Rose: JustynoM - całe szczęście, że jamnik ma takie dobre duszki jak Ty :Rose:
  18. ta aukcja to w M1 była? aleście się namęczyli, tam jest taki hałas i ruch :shake:
  19. jej! oby!!! a zdjecia z DT śliczne! :loveu::loveu::loveu: alez to oryginał :p
  20. [quote name='enia']nikt nie dzwoni o Kostusia...nikt go nie chce:placz: co tu robić........[/QUOTE] moze napisac, np. do KamilaS o umieszczenie go na naszej klasie. podobniez to ostatnio pomaga :p
  21. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/64/ea332fc4403154f8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/64/ef7a56b27f993382med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/64/2754a0955be78c36med.jpg[/IMG][/URL]
  22. ładnieje psinek :loveu::loveu::loveu:
  23. [quote name='irenaka']A tak naprawdę, martwię się:shake:[/QUOTE] właśnie... skąd wziąc dobry dom dla Nemusia?...
×
×
  • Create New...