-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
---> Mały, wesoły PYSZCZEK szuka nowego właściciela <---
jotpeg replied to Pit-R6's topic in Już w nowym domu
świetny, prawda? :loveu: szkoda,że mało kto to widzi... :shake: -
Mała czarna z Marek ma już dom :D :D :D
jotpeg replied to paulina_katarzyna's topic in Już w nowym domu
Selenga, tu chyba mało kto wie, że jest aż tak źle... wiem, ze pewnie starasz sie byc dzielna, ale jednak trzeba czasem pomocy. Dom dla małej/czarnej potrzebny na cito!!! -
agata_lodz, w 100% racja. a teraz pytanko, przede wszystkim do właścicieli większych okazów, ale nie tylko (odpowiedz moze byc we wlasnym sumieniu, a nie na forum): czy nie było sytuacji, kiedy to radośnie wołacie: - mój nic nie zrobi! albo - mój tylko chce się bawic! :angryy::angryy::angryy:
-
Malutki, pręgowany MISIACZEK- po 2 latach czekania w DOMU! WROCŁAW
jotpeg replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
on ma jakiekolwiek ogloszenia?? bo podnosic to sobie mozemy do... nieba :roll: -
Mała czarna z Marek ma już dom :D :D :D
jotpeg replied to paulina_katarzyna's topic in Już w nowym domu
przynajmniej podniose... Danko, super! :Rose: -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Wellington, te doswiadczenia sa bardzo niewinne/dziecinne i kojarza sie z nauka fizyki w szkole: [url=http://www.ogroddoswiadczen.pl/]OGRÓD DOŚWIADCZEŃ[/url] Moana, musze zrobic aktualne fotki, biale - u nas masa sniegu, Noras zachwycony, bo sucho (mroz) i czysto... ale Rudek ma na pewno ładniej; poza Krakowem to są dopiero pejzaże... Alfo, jaki pan, taki kram :razz: TZ też jest typem sportowca :lol: Norkowi musiało byc bardzo ciężko z łapką w gipsie; ten pies nawet jak idzie, to biegnie. Skacze przez zaspy jak zając :lol: ale wszystko by oddał za chwilę przytulania do człowieka (swojego człowieka). :p Najbardziej jednak podziwiamy jego inteligencję, to jest aż nieprawdopodobne! Wszyscy znajomi nam go zazdroszczą, były nawet propozycje, zeby sklonowac Norka :crazyeye::cool3: ale jak tłumaczę o bezdomnych zwierzętach, o schroniskach, to... chyba trafiam w próżnię :roll: -
Zamarzały na ulicy-2 małe sunie. Miśka i Rudka już w nowych domkach :)
jotpeg replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
Zulu, napisz moze do uzytkownika lunarmermaid (Jaworzno) w sprawie DT - moze sie zgodzi. -
mysle, ze pomoc powinna dotyczyc zalagodzenia sprawy z sasiadami i negocjacji z urzednikami.
-
ale o co chodzi?? pierwsze slysze o jakiejs babie z Niepolomic i o dziwacznym stanowisku TOZ.
-
Mała czarna z Marek ma już dom :D :D :D
jotpeg replied to paulina_katarzyna's topic in Już w nowym domu
[quote name='paulina_katarzyna'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/44/c25ee044869662a4med.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] no nie! :shake: zapomnieli wszyscy o psinie, ktora nadal jest u Selengi w DT!!! nikt o nią nie pyta. nie wspomaga. kto się przyłączy do reklamowania psinki i chociażby przypominania wątku? bardzo proszę. -
Starachowice!Fajna to ok.6 mies. sunia już w DT w Krakowie!
jotpeg replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
na zdjeciu od Camary (drugim od konca) psica wygląda jak szakal :p bombowa fota z zagryzania duzej psicy przez mala/czarna :lol: czekamy na fotorelację dalszych losów! -
Postrzelony śrutem-KOSTUŚ ZAGINĄŁ-ODNALEZIONY i w swoim domu
jotpeg replied to evita.'s topic in Już w nowym domu
super. to zwiększa szanse, ze ktos go zobaczy. Kamila_s :Rose: -
rewelacja, nie pies :loveu::loveu::loveu::loveu:
-
KRAKÓW. Sponiewierany Nemo - ma DOM i ukochaną panią Marię
jotpeg replied to salibinka's topic in Już w nowym domu
ta aukcja to w M1 była? aleście się namęczyli, tam jest taki hałas i ruch :shake: -
jej! oby!!! a zdjecia z DT śliczne! :loveu::loveu::loveu: alez to oryginał :p
-
Postrzelony śrutem-KOSTUŚ ZAGINĄŁ-ODNALEZIONY i w swoim domu
jotpeg replied to evita.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='enia']nikt nie dzwoni o Kostusia...nikt go nie chce:placz: co tu robić........[/QUOTE] moze napisac, np. do KamilaS o umieszczenie go na naszej klasie. podobniez to ostatnio pomaga :p -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/64/ea332fc4403154f8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/64/ef7a56b27f993382med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/64/2754a0955be78c36med.jpg[/IMG][/URL] -
Postrzelony śrutem-KOSTUŚ ZAGINĄŁ-ODNALEZIONY i w swoim domu
jotpeg replied to evita.'s topic in Już w nowym domu
ładnieje psinek :loveu::loveu::loveu: -
KRAKÓW. Sponiewierany Nemo - ma DOM i ukochaną panią Marię
jotpeg replied to salibinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='irenaka']A tak naprawdę, martwię się:shake:[/QUOTE] właśnie... skąd wziąc dobry dom dla Nemusia?...