-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Norek (na zdjęciach w poszukiwaniu wiosny) pozdrawia i dziękuje za pamiec!!! [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/60/e03dba0cc335e106med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/64/fd2185f812cc78e7med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/60/8f59a332e2192233med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/60/bce8363e0d817f46med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/60/1a750f51476e7c19med.jpg[/IMG][/URL] -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
fotek sniegowych - niet a sniegu w Krakowie tyyyle napadało :roll: nie do uwierzenia, że tydzień temu była wiosna... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/64/1f1fc2ce00bd8531med.jpg[/IMG][/URL] wszystkie fotki pochodzą ze spaceru po parku koło AWF/Ogrodu Doświadczeń; [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/64/13d677ebd20ac04amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/64/7af7f306034fbe5dmed.jpg[/IMG][/URL] -
Postrzelony śrutem-KOSTUŚ ZAGINĄŁ-ODNALEZIONY i w swoim domu
jotpeg replied to evita.'s topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki zeby zadzwonil ktos z sercem i rozsadny. :thumbs::thumbs::thumbs: -
KRAKÓW. Sponiewierany Nemo - ma DOM i ukochaną panią Marię
jotpeg replied to salibinka's topic in Już w nowym domu
to trudna sytuacja, i na dluzsza mete Salibinka sie zameczy :shake: moze wiec jednak rozwazyc propozycje basigk (post 963): [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/prosimy-o-pomoc-w-zahotelowaniu-majkiego-zbieramy-fundusze-na-kastracje-128989/index97.html[/url] -
Postrzelony śrutem-KOSTUŚ ZAGINĄŁ-ODNALEZIONY i w swoim domu
jotpeg replied to evita.'s topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki, zeby ogloszenie pomoglo znalezc mu dom. chwyta za serce jego historia! a na ostatnich zdjeciach wreszcie pisnka niesmialo usmiechnieta :loveu: -
Malutki, pręgowany MISIACZEK- po 2 latach czekania w DOMU! WROCŁAW
jotpeg replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
śliczny pręgus! świetny :loveu: oglaszac go!! -
KRAKÓW. Sponiewierany Nemo - ma DOM i ukochaną panią Marię
jotpeg replied to salibinka's topic in Już w nowym domu
szkoda twego czasu na taka kichę... i Nemusia. :shake: cóż, ważne że w ogóle ktoś zadzwonił; od jakiegoś czasu ogłoszenia w DP marnie skutkują... ale czasami ludzie dzwonią za kilka dni, bo dopiero teraz przejrzeli gazetę pożyczoną od sąsiada... nie tracmy nadziei! a Nemuś naprawdę ślicznie wyszedł na tym zdjęciu z klapniętym uszkiem i roześmianą mordką :loveu: :loveu: -
KRAKÓW. Sponiewierany Nemo - ma DOM i ukochaną panią Marię
jotpeg replied to salibinka's topic in Już w nowym domu
Nemuś także w wydaniu internetowym: [url=http://www.dziennik.krakow.pl/Artykul.100+M57462136481.0.html]Dziennik Polski: Zapatrzony w człowieka[/url] -
KRAKÓW. Sponiewierany Nemo - ma DOM i ukochaną panią Marię
jotpeg replied to salibinka's topic in Już w nowym domu
jutro Nemuś bedzie w Dzienniku Polskim (Kronika Krakowska, 5 strona) ze zdjeciem (usmiechnietym). oby mu sie poszczescilo (sroda nie jest zla, sporo ludzi kupuje Dziennik ze wzgledu na dodatek Nieruchomosci). kciuki!!! -
szkoda. :shake: ale to znaczy ze ktos w ogole czyta ogloszenia, wiec moze znajdzie sie odpowiedni...
-
KRAKÓW. Sponiewierany Nemo - ma DOM i ukochaną panią Marię
jotpeg replied to salibinka's topic in Już w nowym domu
rozumiem, czekamy na wieczorne wieści. -
psiaczku, nigdy nie zapomnę Twoich oczu... Czy Bóg chce zapobiec złu, ale nie jest w stanie? W takim razie nie jest wszechmocny. Jest w stanie, ale nie chce? Jest wrogi. Może i chce? Więc czemu zło istnieje? Nie może i nie chce? To czemu nazywamy go Bogiem?... Epikur
-
kciuki kciuki kciuki!!!!!!!!! :thumbs::thumbs::thumbs:
-
KRAKÓW. Sponiewierany Nemo - ma DOM i ukochaną panią Marię
jotpeg replied to salibinka's topic in Już w nowym domu
wysłałam, korzystając z txt, fot i namiarów podanych na 1. stronie. nie wiedziałam, że to taki piętrowy zabieg. trzymamy kciuki. :happy1::Dog_run::happy1: -
KRAKÓW. Sponiewierany Nemo - ma DOM i ukochaną panią Marię
jotpeg replied to salibinka's topic in Już w nowym domu
oby łapka była OK. zdrowiej, psiaczku :loveu: on ma zniewalący uśmiech! :loveu: :loveu: szkoda, że wczoraj magda h. prosiła, żebyście wyszli na chwilę podczas programu, bo potem już się tak nie uśmiechał. dopilnuję ogłoszenia, ale nie mam wpływu kiedy się ukaże :shake: no i od jakiegoś roku-dwu odzew jest mizerny; nie wiem, czy luidzie kupują mniej gazet, czy zapsieni; nie to co dawniej, kiedy skutecznosc była nieomal 100% :shake: no ale próbowac trzeba! -
faktycznie, Grala widziałam w środę w Dzienniku: [url=http://www.dziennikpolski24.pl/Artykul.100+M538bcc0e7c9.0.html]Dziennik Polski: Skrzywdzony Grall[/url]
-
KRAKÓW. Sponiewierany Nemo - ma DOM i ukochaną panią Marię
jotpeg replied to salibinka's topic in Już w nowym domu
postaram się o ogłoszenie w Dzienniku. -
ale jazda!!!!!!!! piękne :multi::multi::multi:
-
KRAKÓW. Sponiewierany Nemo - ma DOM i ukochaną panią Marię
jotpeg replied to salibinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='salibinka']Trzymajcie paluszki za Nemusia - za program i przede wszystkim operację. To dla nego baaardzo trudne dni...[/QUOTE] trzymamy, zeby mu się poszczęściło!