Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Uściskaj i wycałuj tę mała podróżniczkę ode mnie! Strasznie mi zapadła w pamięć i serce! Obie zresztą jesteście kochane!
  2. ale akcja! Kochane jesteście!
  3. Na górę! Wazne!
  4. Gdybym bliżej mieszkała, wziełabym ją . Ale to drugi koniec Polski , prawie. Jak tu pomóc?!
  5. Ja już czekam na wiadomości! Co powiedział lekarz, jak przebiegła wizyta, jak się Pigwa czuje?
  6. Gamoń, jak to pożegnał się ?! Co sie stało? Który pies zostal?
  7. Oczko, a moja rada na za duże legowisko: wziąc drugiego jamniczka i zapełnić!!
  8. może jakieś plakietki z nickiem forumowym? Chyba nie ma czasu na zamówienie, ale pewnie każdy ma w domu jakiś identyfikator, tylko na kartoniku swój nick napisać...........Albo na papierze samoprzylepnym pisać przy wejściu i naklejać sobie na pierś!
  9. Nie było nas w domu kilka godzin. Po przyjściu moje "dziewczęta" jak aniołeczki, grzeczne, uśmiechniete....ale od kociej kuwetki do przedpokoju rozsypany żwirek :cool1: Widać , kocia produkcja nie zmarnowała sie ,ale została przetworzona powtórnie (taki domowy recykling :cool3: ). Jak tylko zapytałam, która to zrobiła, Dalia schowała sie pod łóżko. Ale potem poprawiałam podusię Pelasi, a tam...schowane na czarną godzinę kocie gówniuszko. Widać, ze jamnik we wszystkim dostosował sie do koleżanek :cool3: A potem do lizania twarzy pierwszy!
  10. A mi sie gębusia śmieje, bo opis Anielicy odnosi się bez wyjątku do mojej Pelasi:cool3: . Są identyczne w zachowaniu i wyglądzie!:loveu: a te sweterki nie są moherowe, co? :cool3:
  11. I ja też, i ja też! Bardzo wzruszające te zdjątka, tak mocno i bezpiecznie śpiacy jamnik............nareszczcie.
  12. Bardzo podoba mi sie panianka trojga imion i bardzo podobacie mi sie Wy, kochani! Gdyby wiecej było takich "normalnych", to świat byłby lepszy. Pozdrawiam Was serdecznie!!:multi: :multi:
  13. Kamień z serca mi spadł. Szybciutka akcja, ąle w przypadkku starych psiaków, jak życie pokazało, trzeba szybko dzialać! A sweterki może dwa, dla jamniczki i Teściowej? W jednakowym kolorze :cool3:
  14. I takie powinno być zakończenie tej historii. Dzieki Wam, kochane baby!
  15. Cholera. No nie mam. Kiedy wygladać przesyłki? :evil_lol: :evil_lol:
  16. To kopia (moze siostra:lol: ) mojej Pelasi!
  17. Gdyby to było bliżej, wziełabym ją od razu.
  18. Jak to gdzie Malagos? nosem w komputerze!!! Serial rozwija sie wspaniale! A te stringi to w jakim kolorze? :cool3:
  19. Czy nadal Ybot nie może pojechać osobiście do Poznania? Grypa grypą, a Bordi może znalazłaby swa przystań?
  20. No w sumie łóżeczek ci u nas dostatek, ale jakoś to moje przeludnione, nawet kot nie sie już jak zmieścić! Chodzi po nocy i miauczy, bo go psy nie chca wpuścić pod kołdrę :cool3:
  21. Ważne! Podnoszę ! Domek potrzebny na już!
  22. Lagunka, brawo!! A swoją drogą ciekawe, dlaczego tak zamilkł wątek "w temacie" śledztwa, policji, akcji nagłosnienia w mediach? O co tu chodzi?!
  23. Czekam na dalsze odcinki mego ulubionego serialu przyrodniczo-przygodowego :cool3: , czyli jak mówiła dawno temu moja córka , na dalsze zwrotki :razz:
  24. Tak długo siedzę tu na wsi prawie kurpiowskiej, że wypadłam z "warszawskiego obiegu" :oops: To gdzie jest ten klub Le Madame? Co to za imprezki tam sie odbywają? Mam wielką ochotę ruszyć tyłek z ciepłego domku i zawitać w tym klubie........poznać Was, zabaczyć klub i ...no wlaśnie, w co się ubrac, ile wziąc kasy :evil_lol: , kogo do towarzystwa (młody czlowiek 23 lata czy stary zgred 45)?? Może odpowiecie cioteczce gosi :cool3:
  25. Najgorzej, jak trafią na łańcuch, jak to na wsi, a one z Warszawy............
×
×
  • Create New...