-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
Zimowa jamniczka - PELASIA ODESZŁA ZA TM [*]
malagos replied to malagos's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pelasia bawi się psimi zabaweczkami, niesie je sobie do koszyka i próbuje schować :cool3: ! Ale nie ma tak dobrze, zaraz jest obserwowana przez 2 pary psich oczu (od tygodnia nie ma już bokserki, wróciła do Warszawy, z ferii zimowych), które wypatrzą najbardziej zmyślne schowanko :cool1: A rano na moj widok (wejście do kuchni, każdy by się cieszył :loveu: ) piszczy, a właściwie śpiewa! To jest śliczny widok-taki zachwycony jamnik, któremu śmieją sie nie tylko oczy, ale i uszy, i łapki :multi: -
Zagłodzone chart i dog z lasu - nie przeżyły gehenny :(
malagos replied to Aganiok's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A ja mam pogadanki w przedszkolu u nas na wsi :oops: . Tak ustawaim sobie zakres obowiązków, by być ze 2-3 razy w w roku i pogadac na różne tematy. Jest oczywiście "smrodek dydaktyczny" dlaczego mleko jest lepsze od coli, ale też dlaczego nie wolno zabijać żabek i innych zwierzątek (bo może to być królewicz...poważnie, na maluchy to działa), jak dbać o pieska na łańcuchu, kotka w oborze itp. Mówię dzieciom oczywiste rzeczy, ale oczywiste dla mnie, dla Was. To, że kot nie tylko pije mleko, one słyszą po raz pierwszy. Że dżdżownicy nie trzeba rozgnieść kamieniem, też. I mam dobrych słuchaczy. Robimy zabawy, konkursy, uroczyste ślubowanie na Opiekuna Przyrody i takie tam. Sama to wymyśliłam i spodobało sie dyraktorce przedszkola i mnie zaprasza. Nawet inne gminy mnie zapraszaja :oops: . Przynoszę do przedszkola swój inwentarz, żólwie, chomika, świnkę, papugę i uczę dzieciaki miłosci do "braci mniejszych". -
Hmm, takie jest życie :shake: Nawet najlepsze plany czasem biora w łeb! Mop czekała 2 lata, poczeka jeszcze trochę, nie?:roll:
-
LUSIA-INKA - w nowym domu :)) nowe zdjęcia str.40
malagos replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Brawo, Mag.da! Jesteś super! -
Zimowa jamniczka - PELASIA ODESZŁA ZA TM [*]
malagos replied to malagos's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[SIZE=5] [SIZE=5] [SIZE=5] szczekające rotlerkopodobne jędzopy :lol: [SIZE=5] [SIZE=5] to tę kotkę Pelasia zmusza do radość z powodu przyjścia pańci do domu [SIZE=5] -
a temu "Psiemu losowi" trzeba też trochę reklamy zrobić :angryy:
-
Lotnik- Czy ktoś odmieni mój los? - opowieści z nowego domu
malagos replied to Ania&Kropka's topic in Już w nowym domu
To żebractwo kuchenne przyda się, gdy go wyrzucą z pracy :cool3: -
Zimowa jamniczka - PELASIA ODESZŁA ZA TM [*]
malagos replied to malagos's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wiecie, tak sobie myślę, że to JA miałam szczescie :cool3: Pies jest cichutki, nie szczeka (wystarczy ratlerek i ten ratlerkopodobny......), jest grzeczniutka, wcale nie przeszkadza, wszystko je, jest śliczna, no same zalety! Zdjątka z wczoraj: 4 dni po operacji, całkiem ładnie się goi dopiero się obudziłam........ [SIZE=5] już nie jestem chudziutka, chyba wręcz przeciwnie :cool3: [SIZE=5] [SIZE=5] [SIZE=5] -
Noooo, rzeczywiście zmiana ogromniasta! Albo zdjęcia cuś podretuszowane :cool3:
-
DRENIU-Kerry Blue Terrier! Już w NOWYM DOMKU!!! :)
malagos replied to mosii's topic in Już w nowym domu
Malawasiu, może ta rasa łóżko ma "w gienach"? :cool3: -
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
malagos replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
ice, rozmawiałaś z Babcią? ta ratlereczka to śliczny psiak i prawie rasowy, ja, znawca ratlerków Ci to mówię :cool3: -
Kto pokocha psie dziecko?-Kropeczka umarla w nowym domku...
malagos replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A możesz powiedzieć, Gucio, dlaczego ten domek w Warszawie nie wypałił? -
Zimowa jamniczka - PELASIA ODESZŁA ZA TM [*]
malagos replied to malagos's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oh, dziękujaca.....:oops: Aż w Szczecinie, no, no........ Jaki ten świat jest malutki :cool3: Rodzinka moja też dziękuje za miłe słowa. -
Wstyd mi za Atrox. Skończyłam weterynarię dawno i wśród nas były wówczas też czarne owce. Ale więcej było nas, zapaleńców, o głowach pełnych ideałów, wzniosłych marzeń, przebudowy swiata. Czas wiele głów ostudził, niektórzy z nas nie zostali w zawodzie (ja :oops: ), niektórzy osiedli na wsi i odwalają niewdzieczną robote w rzeźniach, skupach padliny itp, bo tam też są potrzebni lekarze wet. , w oborach, chlewniach i kurnikach. Ale są osobami niosacymi kulturę na wsi z racji wyższego wykształcenia, życzliwości itp. Atrox to młodzieńcz buta i arogancja, zero uczucia i zero kultuty. Wstyd mi za nią.
-
Zagłodzone chart i dog z lasu - nie przeżyły gehenny :(
malagos replied to Aganiok's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Swięte slowa, Marka!! -
Zimowa jamniczka - PELASIA ODESZŁA ZA TM [*]
malagos replied to malagos's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziś jest prawie dobrze. nie skarży się, nie płacze, wynoszona na spacerki robi wszystko, co dobrze wychowane suczynki robią na dworku. Wczoraj było trochę krwi na podusi, dziś już nie. No i najważniejsza rzecz, Pelasia dziadowała jak zawsze, piszcząc, skomląc, śpiewając, tylko nóżkami nie tupała, widzać, że szwy ciagną. Ale jakie zaintaeresowanie małych suk, jakie oglądanie rany, wąchanie, lizanie po uchu (!!), opowiadanie po cichu gdzie była i co jej pan doktor zrobił..... Istny cyrk z tym zwierzńcem, sytrasznie je wszystkie kocham :oops: Baterie sie naładuje, to zdjęcia sie zrobi :cool3: