Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Hallo, hallo, czy ktoś był w schronie i nam opowie? Co z seterkiem? Co z kilkoma psiakami dzis zabranymi? Może to i niezły pomysł, by zamknać ten chlew...
  2. Spóbujecie w sobotę? Tam na tych działkach jeszcze ktoś jest, przyjeżdza? to babsko nadal karmi sunie?
  3. Czyżby zdążył coś złapać? :shake: dziewczyny pisały, ze tam tragedia, tyle psów, pogryzień, czy pogryzły też seterka?
  4. [quote name='Igusia']Dziś Rufus z Gagarina (od dwóch dni u mnie) będzie miał sesję zdjęciową :eviltong: Ciotka Ronja specjalnie z daleka będzie jechać, żeby popstrykać foteczki :multi: A dziś była nieładna kupalka :( Może to po silnej dawce antybiotyku którą wczoraj dostał... A tak to ogonek lata na wszytskie strony. Z godziny na godzinę chłopak się rozkręca![/quote] to rzeczywiście może być po antybiotyku... Ten ogonek :loveu: żeby tylko nie odpadł!:eviltong:
  5. :loveu: Śliczna jest Kremówka, a dzieciaki ...szkoda gadać :loveu:
  6. Bardzo, bardzo smutna :shake: Zróbmy coś, Świeta w schronisku....:shake:
  7. Ja też nie znam Lęborka, moze z mapy dogo coś wyczytamy? Albo nam Pixie podpowie :cool3: Bo jak pani z Warszawy nie zadzwoni?.....Szkoda suni w schronisku :shake:
  8. Tak, te oczy wygladają na zaciągnięte zaćmą. Szkoda maleńkiego staruszka, ale cieszę sie że jakieś światełko zapaliło się dla niego! A propos zdjęć, w czym siedzi Jurand? To jakaś balia?
  9. ja też... tak sie cieszę, ze Paris, ta maleńka damulka, ma godne warunki na swe ostatnie chwile!
  10. Co u Tosi? Moze ma domek, tak sobie nieśmiało pytam :oops: Albo może sa nowe zdjatka dla ciekawskich ciotek?
  11. Beka, wiem od Jo37,że jest tam sunia onkowata, bardzo przyjazna, garnęła się do pieszczot i Asia mówi, ze chętnie poszłaby za dziewczynami do soamochodu :cool1: Bardzo zapadła Jo w serducho ( i mi przez nią tez :oops: ), ale nie było gdzie jej zabrać na przechowanie. A Miecia nie została zabrana, bo Jo za kierownica a jedna osoba do opieki nad 4 psami na tylnym siedzeniu to za mało :shake:
  12. Jest juz na Allegro? Jakieś zdjątka by się przydały.....
  13. I co? Coś sie zmieniło? Taka bida a ja nie mam jak jej pomóc :shake:
  14. Bardzo mnie boli, ze nie mogę pomóc tej kruszynie!:placz: Ma takie oczki jak mój ratlerek :placz:
  15. Czyli rozumiem, ze szczeniaki nie chorują, raczej odchodza z głodu ? :placz: To wychudzenie, odwodnienie - to hańba dla tego schronu! Czy naprawdę nie ma rady na tamtych ludzi?!
  16. A jak udała sie akcja dzisiejszego zabrania szczeniąt? Były wogóle dziewczyny w schronie?
  17. Śliczna lisiczka! Co za smutny pysio!
  18. Trochę to dziwne...Wzięła wiele psów, to co, wpadały pod samochód, chorowały?.....:shake: A z dowodem da sie sprawdzic w schronisku, kiedy i ile psów wzieła?
  19. Olimpia, bierzesz te małe dorosłe suczydła, Miecie i koleżankę? A studia wet., jak to studia, sie przezyło to i Tobie sie uda z całą pewnością i tego Ci życzę :p
  20. jejku jejku, ale się będzie działo! Domki tymczasowe dla maluchów i suczek!:lol: I popatrzcie, Jo37 znów w akcji, złota dziewczyna!:multi:
  21. Mam nadzieję, ze te jadowite gronkowce sa na coś wrazliwe :angryy: Miałam przypadek doga, któremu gronkowce uodporniły sie na wszelkie antybiotyki :shake:
  22. Ależ to maleńtas jest! Taki kieszonkowo-kolankowy piesek (albo suczka). Te oczki, takie schorowane!
  23. Ja też czekam i sie martwie... Nieprawda, ze brak wiadomości to dobra wiadomość :shake:
  24. AśkaK, opróżnuj skrzynkę! Wysłałam Ci pw!
  25. Ja też jestem ciekawa, co to za cholerka gnębi biednego psiaka! I jak to leczyć....
×
×
  • Create New...