Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Ślepy?! Moj Boże, jak nie kijem go, to pałką :shake:
  2. Komu maleńką sunie pod pache na spacerek?
  3. Juz wiem, doczytalam. do domku, piesku!
  4. A cóż to za program?
  5. Onka, ta sunia zawdziecza Ci zycie :loveu:
  6. Takie wymioty mogą być przy zapaleniu żoładka - nawet woda jest zwracana. Czyli moze być wurusowe lub bakteryjne zapalenie, albo zatrucie czymś. Ale to nie zmienia faktu, ze dopóki nie opanują lekarze wymiotów, rokowanie jest ostrozne.
  7. Oktawai, masz rację, niestety - bo takie pieski kocham. To obie suczki, zresztą. Nie mogę pomóc inaczej, jak podnoszeniem postów.
  8. [quote name='ronja']Łapkę można wykreślić z listy domków tymczasowych. zostaje u nas na stałe ostatecznie.[/quote] To było jasne od poczatku!! :loveu: :loveu: Ale gdzie bedziesz, Ronijko, brać inne pieski na tymczas? :diabloti:
  9. Przecież taki pies jak chart afgański nie moze nie mieć właściciela! Moze się długo błakał, ale ktos go poprzednio kochał, dal schronienie...Dlaczego nikt suni nie szuka?
  10. Dziękujemy i cieszymy się, ze jutro tez jest święto i mozna leżec do góry pępkiem!
  11. KanaR, proszę, zobacz jak się ma Miecia bis i jej koleżanka?...Żyja wogóle?
  12. A jest ktoś z Ostrowi, na miejscu, żeby sprawdzić ten dom? Czy trzeba liczyć tylko na ludzi ze Stowarzyszenia, mają i bez tego roboty od groma...?:shake:
  13. Podnoszę maleńą! Musimy jej znaleźć domek....
  14. No panieneczko, kawał drogi do tej Częstochowy.... Świeta świetami, a Ty szukaj domku!
  15. Wiem, wiem.... Czy ona nie zjadła jakiejś trutki na szczury? Ta zaburzona krzepliwość...pojawiaja sie wybroczyny, krew nie krzepnie, naczynia pękają (notabene okrutna jest śmierć szczura po takiej trutce).
  16. Ale dobre wiesci! Jak ten czas leci, to już rok....
  17. Doddy, moze pozwólcie jej odejść? :-(
  18. Florida, nie wiem, co napisac...:shake: Ale wiedz, ze jestem z Wami myślą, ze tak bardzo żal mi suni, ze podziwiam Cię za zajmowanie sie ta bieda, a tu świeta itp.
  19. Czekamy więc na wiesci od Lary! Pogłaszcz go ode mnie....
  20. Podziwaiam Cię, Onka za trud i cierpliwość. Suni życzę by szybko stanęla na nogi (jak to niefortunnie brzmi), a Tobie pogodnych Świat!
  21. To ja podnoszę Pinezke.Domek musi się znaleźć....
×
×
  • Create New...