Takie wymioty mogą być przy zapaleniu żoładka - nawet woda jest zwracana. Czyli moze być wurusowe lub bakteryjne zapalenie, albo zatrucie czymś.
Ale to nie zmienia faktu, ze dopóki nie opanują lekarze wymiotów, rokowanie jest ostrozne.
[quote name='ronja']Łapkę można wykreślić z listy domków tymczasowych. zostaje u nas na stałe ostatecznie.[/quote]
To było jasne od poczatku!!
:loveu: :loveu:
Ale gdzie bedziesz, Ronijko, brać inne pieski na tymczas? :diabloti:
Przecież taki pies jak chart afgański nie moze nie mieć właściciela! Moze się długo błakał, ale ktos go poprzednio kochał, dal schronienie...Dlaczego nikt suni nie szuka?
A jest ktoś z Ostrowi, na miejscu, żeby sprawdzić ten dom? Czy trzeba liczyć tylko na ludzi ze Stowarzyszenia, mają i bez tego roboty od groma...?:shake:
Wiem, wiem....
Czy ona nie zjadła jakiejś trutki na szczury? Ta zaburzona krzepliwość...pojawiaja sie wybroczyny, krew nie krzepnie, naczynia pękają (notabene okrutna jest śmierć szczura po takiej trutce).
Florida, nie wiem, co napisac...:shake:
Ale wiedz, ze jestem z Wami myślą, ze tak bardzo żal mi suni, ze podziwiam Cię za zajmowanie sie ta bieda, a tu świeta itp.